Zajištění stravování pro hosty LD Luna, Františkovy Lázně

Zajištění stravování pro hosty LD Luna, Františkovy Lázně

Předmětem této veřejné zakázky je zajištění celodenního stravování pro hosty ubytované v Lázeňských domech Luna I-III ve Františkových Lázních.
Veřejná zakázka vložena:
09.05.2017 08:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra

Originální záznam:

Okres:
Cheb

Platnost veřejné zakázky:
05.06.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
30 549 574 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra

Zadavatel IČ:
67779999

Zadavatel ulice:
Přípotoční 300

Zadavatel PSČ:
101 00

Zadavatel obec:
Praha 10

Kontaktní osoba:
Bc. Zdeňka Kratochvílová

Zadavatel telefon:
+420 974 844 524

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.zsmv.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nekuřácká restaurace v Ústí nad Orlicí – kapacita až 100 míst

Nekuřácká restaurace v Ústí nad Orlicí – kapacita až 100 míst

Naše bezbariérová restaurace v Ústí nad Orlicí nabízí kapacitu až 100 míst, kde si pochutnáte na naší a zahraniční kuchyni. Využijte nekuřáckou restauraci k pořádání soukromých oslav, svatebních hostin nebo firemních akcí přímo na letní terase. K rezervaci míst můžete využít buď kontaktní formulář nebo přímo naší telefonní linku. Otevírací doba restaurace: Po - Čt: od 10:30 - 22:00 hod. Pá: 10:30 - 23:00 hod. So: 11:30 - 23:00 hod. Ne: zavřeno


Catering a kompletní cateringový servis pro Vaše rodinné oslavy, svatby, narozeniny a firemní akce.

Catering a kompletní cateringový servis pro Vaše rodinné oslavy, svatby, narozeniny a firemní akce.

Hledáte cateringovou firmu, která Vám vlastnoručně připraví skvělé pokrmy pro Vaše rodinné oslavy, svatby, narozeniny a firemní akce? Oslovte firmu LG - Gastro Lukáše Gebauera, která Vám zajistí kompletní cateringový servis. S námi bude jídlo na Vašem stole skvěle vypadat a ještě lépe chutnat! Užijte si radostné chvíle s vašimi přáteli a rodinou bez stresu z vaření a příprav. Ať už pořádáte firemní večírek nebo potřebujete občerstvení pro Vaše nejbližší, jsme tu pro vás. Přijedeme, nachystáme a uklidíme. Cateringové služby: - také pro města a obce (oslavy, dožínky, poutě, apod.) - zdarma připravíme cenovou nabídku - zajistíme pro váš veškerý potřebný inventář (skleníčky, ubrusy, talíře, příbory) - po domluvě zajistíme také vyškolený personál a obsluhu - nabízíme kompletní teplou i studenou kuchyni (grilovaná selátka, pečené krůty, uzené speciality) - jídlo dovezeme v termoboxech - nabízíme točené pivo, alkoholické i nealkoholické nápoje. Po domluvě jsme schopni Vám zajistit také sály pro Vaše oslavy a večírky s kapacitou 100 - 150 osob v Kravařích a Oticích poblíž Opavy. V případě že akci budete konat venku, zajistíme párty stany, grilly, výčepní zařízení a pro Vaše nejmenší i skákací hrady a atrakce.


Pronájem velkého společenského sálu s kapacitou až 120 míst na svatby, oslavy i školení

Pronájem velkého společenského sálu s kapacitou až 120 míst na svatby, oslavy i školení

Hledáte vhodné místo pro společenské akce v okolí Žďáru nad Sázavou? Přesně takové vám poskytne Restaurace a hotel U Hrocha ze Škrdlovic. V našem areálu máme moderní společenský sál, kde lze mít až 120 míst. Pronajměte si velký prostor a neomezujte se počtem pozvaných hostů. Sál je vybaven promítacím plátnem, profesionálním ozvučením a dataprojektorem. Vhodný je pro veškeré rodinné oslavy, svatby, firemní školence, odborné konference, klubové večírky, ale i divadelní představení. Pronájem je možný po celý rok. Zavolejte nám a jistě se dohodneme na vhodném termínu.


Restaurace Jan Svatoš Loket, nabídka hlavních jídel, polévky, ryby, saláty, dezerty, nápoje

Restaurace Jan Svatoš Loket, nabídka hlavních jídel, polévky, ryby, saláty, dezerty, nápoje

Představujeme Vám Restaurace Jan Svatoš, která se nachází v překrásném prostředí Svatošských skal. Máme otevřeno po celý rok. Současně nabízíme také ubytování v našich apartmánech. Naše rodinná restaurace Jan Svatoš připravuje pokrmy pro své hosty vždy z čerstvých surovin, proto se může stát, že některé nabízené pokrmy nebudou k dispozici. Rádi Vám uspořádáme svatební hostinu, oslavy, večírky a firemní akce. Přijeďte se zrelaxovat do srdce Svatošských skal a navštivte restauraci Jan Svatoš v Lokti.


Závodní stravování - přeprava hotových a minutkových jídel se stálou teplotou a ve stálé kvalitě

Závodní stravování - přeprava hotových a minutkových jídel se stálou teplotou a ve stálé kvalitě

Naše společnost poskytuje komplexní služby v oblasti závodního stravování a všem klientům jsme schopni poskytnout služby na vysoké úrovni a zajistit tak přepravu hotových, minutkových a lahůdkářských jídel. Abychom zajistili veškeré požadavky klienta, jídelníček sestavujeme s výběrem 4 jídel / 1 den. Avšak potřeby klienta jsou na prvním místě, takže s individuálním přístupem vytvoříme nabídku na míru dle požadavků každého objednavatele. Aby jídlo opravdu chutnalo a aby každý strávník byl opravdu spokojen, je potřeba jídlo uchovat stále ve stejné kvalitě a teplotě. Stálost jídla z kuchyně až na Váš talíř zajistíme vlastní dopravou a jídlo přivezeme na místo určení v termoportech. Našim klientům poskytujeme : - výrobu jídel dle individuálních požadavků - výrobu dietních jídel (jídel pro alergiky) - dodávku jídla se správnou teplotou ve stále kvalitě - osobní přístup při jednání s klienty - přípravu společenských akcí (catering)


Pořádání firemních i soukromých oslav, svateb či posezení s přáteli v restauraci u dobrého jídla a pití

Pořádání firemních i soukromých oslav, svateb či posezení s přáteli v restauraci u dobrého jídla a pití

Plánujete svatbu? Hledáte vhodné prostory pro pořádání oslavy? Záleží vám,aby se vaší hosté dobře najedli? Uvítáte vstřícnou a ochotnou obsluhu? Chystáte se na oběd s kamarádkou? Navštivte restauraci Hotel Rozkvět ve Veselí nad Moravou, kde se postaráme o výborné menu nejen na rodinné oslavě či firemním večírku, ale i o příjemnou atmosféru. Přijďte k nám do restaurace v nově zrekonstruovaném centru města na výborné jídlo i pití. K obědu či k večeři můžete vybírat z našeho bohatého menu, především z tradičních českých i evropských jídel připravených z čerstvých surovin. Při pěkném počasí využijte možnost se najíst na naší venkovní zahrádce. Prostory restaurace je možnost si pronajmout i na rodinné oslavy, firemní akce či menší svatby do 90 lidí. K dispozici máme salónek o kapacitě 20 osob a dalším pro 30 osob. Salónky Vám nachystáme a naaranžujeme dle vašich představ. Pro milovníky dobrého moravského vína máme k dispozici i vinný lístek.