Dodávka ekonomického, docházkového a personálního IS v rámci projektu Zavedení ekonomického IS

Dodávka ekonomického, docházkového a personálního IS v rámci projektu Zavedení ekonomického IS

Předmětem plnění jsou dodávky a služby – Ekonomický informační systém, Mzdový a personální systém a Docházkový systém.
Veřejná zakázka vložena:
09.05.2017 08:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace

Originální záznam:

Okres:
Hradec Králové

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.06.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
64811069

Zadavatel ulice:
Pražské Předměstí, Kydlinovská 1521/79

Zadavatel PSČ:
500 02

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Ing. Hana Luxová

Zadavatel telefon:
+420 604 836 787

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.snhk.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Automatické závory pro parkovací systémy

Automatické závory pro parkovací systémy

Důmyslné komponenty pro parkovací systémy? Automatické parkovací závory v několika provedeních dodává společnost ELVIS ze Žďáru nad Sázavou. Automatické závory jsou vybaveny vyměnitelnou integrovanou řídící jednotkou, lineárním nastavením síly, nastavitelnými koncovými dorazy s tlumením, automatickým vrácením závory v případě překážky. V případě zájmu lze dodat s výstražnými LED světly instalovanými na rameno závory, signálním světlem či záložním napájením v případě výpadku proudu. Naše závory se vyznačují se jednoduchou údržbou a snadným zapojením. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Platforma KYBEZ pro oblast kybernetické bezpečnosti, obrany dat na internetu

Platforma KYBEZ pro oblast kybernetické bezpečnosti, obrany dat na internetu

Chcete mít lépe pod kontrolou data na internetu? Vsaďte na platformu KYBEZ, kterou poskytuje společnost GORDIC a nebudete litovat svého rozhodnutí. Informace jsou a budou součástí života, a proto je jejich bezpečnost považována téměř za existenční nutnost. Platforma KYBEZ představuje efektivní spolupráci nejrůznějších komerčních firem a akademických institucí, které se zaměřují na management, služby, systematické vzdělávání a technologie v oblasti kybernetické bezpečností informací a obrany. Platforma je vhodná pro veřejnou správu, firmy, manažery, rodiny i jednotlivce. Neváhejte a mějte vaše data či osobní údaje vždy v bezpečí. Partneři projektu Vám se vším ochotně poradí a pomohou.


Bezpečnostní vaky, přepravní bedny a kufříky Praha – určené pro přepravu i archivaci

Bezpečnostní vaky, přepravní bedny a kufříky Praha – určené pro přepravu i archivaci

Bezpečnou přepravu a uchování nebo rovnou archivování důležitých dokumentů, předmětů, peněz nebo cenin zajistíte s nabídkou bezpečnostních vaků, přepravních beden a kufříků od společnosti ProTrade, s.r.o. sídlící v Praze. Nabízené bezpečnostní vaky a přepravní bedny a kufříky lze v závislosti na použitém materiálu používat dlouhodobě a opakovaně a vybrané položky z naší nabídky vyhovují podmínkách daným zákonem č. 32/2008 Sb. z 16.1. 2008 i k přenášení utajovaných skutečností. Drobné předměty a objemné formáty dokumentů budou v bezpečí po celou dobu přepravy nebo archivace díky naší nabídce bezpečnostních přepravních obalů.


Doplňky vchodových dveří - klika, madlo, okopový plech, dopisní vhoz

Doplňky vchodových dveří - klika, madlo, okopový plech, dopisní vhoz

Firma PERITO - přední výrobce a dodavatel dveřních výplní - je také dodavatelem širokého sortimentu doplňků pro vchodové dveře. Veškeré doplňky, které dodáváme, jsou vyrobeny z ušlechtilých materiálů. Jejich montáž probíhá ve většině případů zároveň s výrobou dveřní výplně, popřípadě je pro doplňky provedena příprava. V současné době jsou trendem dveřní doplňky, jako kolmé madlo, které může být doplněno digitálním kukátkem. Součástí madla či vchodových dveří může být také biometrický přístupový systémem, kdy vám k otevření dveří stačí pouhý otisk prstu nebo třeba zadání číselného kódu na klávesnici. Pro hliníkové dveře můžete zvolit také například zateplený dopisní vhoz. Design dveřních výplní také podtrhne praktický prvek, jako je okopový nerezový plech. K dispozici jsou také klasické varianty dveřních doplňku, jako je dopisní vhoz, kukátko v provedení bílé, zlaté, bronzové nebo chromové. Dodáváme i klepadla v různých tvarech z lakované mosazi


Elektronické otevírání dveří - montáž a servis chytrých zámků, přístupových systémů

Elektronické otevírání dveří - montáž a servis chytrých zámků, přístupových systémů

Chcete si cítit doma bezpečněji? Potřebujete mít kontrolu nad průchodem osob ve firemním objektu? Není nic jednoduššího, než oslovit firmu 4M zabezpečovací systémy, která vám navrhne řešení přesně podle vašich potřeb a možností. Své služby i nonstop servis zajišťujeme v Opavě, Ostravě a celém Moravskoslezském kraji. Pomůžeme všude, kde nás potřebujete. Montujeme elektronické otvírače dveří a přístupové systémy, díky kterým budete mít přehled o pohybu osob (odchod, příchod), ale také vám zpříjemní každodenní uživatelskou činnost. Již nebudete muset myslet na klíče. Některé typy otvíračů lze ovládat prostřednictvím aplikace v telefonu a jiných zařízení. Udělejte si z běžného domova inteligentní bydlení plné pokročilých technologií. V případě zájmu se postaráme o připojení na pult centralizované ochrany.


Elektronický lokátor nářadí a vybavení TICK™ - s integrovanou lokalizací

Elektronický lokátor nářadí a vybavení TICK™ - s integrovanou lokalizací

Chcete si zabezpečit své nářadí? Pak navštivte firmu KVP Servis s.r.o. z Opavy, která prodává elektronický lokátor TICK™ s integrovanou lokalizací pro Milwaukee® nářadí a jiné vybavení také pro zákazníky z Krnova a okolí. Elektronický lokátor TICK™: - je určený pro nářadí, montážní kufry, auta i stroje - sleduje jakoukoliv položku z vašeho majetku pomocí ONE – KEY™ aplikace a určí její konkrétní polohu - uzamkne ukradené nářadí na dálku a zabrání tak jeho následnému použití - je vysoce odolný a přizpůsobený každodennímu pracovnímu režimu s nářadím Zařízení je možno připevnit kamkoliv pomocí epoxidu, nýtu, šroubu a stahovacího pásku. Jeho dosah je přes 30 m s dobou provozu více než 1 rok. Lokalizační signál vzbudí aplikaci kdykoliv i během spánku či běhu na pozadí. Použití zařízení je snadné. Nejprve si stáhnete bezplatnou aplikaci Milwaukee® ONE – KEY™, poté připevníte zařízení a následně si aktivujete TICK™.