Poptávám žárové zinkování

Poptávám žárové zinkování

Poptávám žárové pozinkování:

1 ks ocelový rámek (Zhotoveno z jeklového profilu 40 X 20 mm) ..3350 x 1000 mm ( hmotnost 25, - kg)
1 ks ocelový rámek (Zhotoveno z jeklového profilu 40 X 30 mm) ..1200 x 1100 mm ( hmotnost 18, - kg)
2 ks ocelový rámek (Zhotoveno z jeklového profilu 40 X 30 mm) ..1500 x 1140 mm ( hmotnost 2 x 25, - kg)
7 ks drobné kusy 150 x 150 mm ( hmotnost celkem 9, kg)
Poptávka byla vložena dne:
09.05.2017 08:30

Platnost poptávky:
09.06.2017 08:25

Kontaktní osoba:
Stanislav Kubis

Kontaktní email:

Telefon:
+420 004 207 240 88662

Okres:
Frýdek-Místek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Žíhání kovových výrobků – změna mechanických vlastností, odstranění vnitřního pnutí, změna tvrdosti materiálu

Žíhání kovových výrobků – změna mechanických vlastností, odstranění vnitřního pnutí, změna tvrdosti materiálu

Žíhání je druh tepelného zpracování kovových výrobků na změnu mechanických vlastností, na odstranění vnitřního pnutí nebo na změnu tvrdosti materiálu. (většinou změkčení materiálu) Proces žíhání přispívá ke zlepšení některých vlastností jako je povrchová tvrdost a odstranění účinků některých operací (kalení, tváření). Provádí se zahřátím na „žíhací teplotu“ (500–1200 °C) a následným ochlazením. Zahřátí i ochlazení může probíhat v ochranné atmosféře, ve vakuu nebo na vzduchu a proces chladnutí také. Firma D&K Brazing s.r.o. se zabývá žíháním ocelových, nerezových a drobné části neželezných kovů v ochranné atmosféře vodík + dusík. Žíhání probíhá v průběžné lineární peci při žíhacích teplotách 750-1120 °C. Žíhání i proces chladnutí probíhá v tunelu pece s ochrannou atmosférou vodík + dusík, přičemž nedochází k oxidaci materiálu jako u procesu na volném vzduchu. Výstupní teplota materiálu nepřesáhne 50 °C, což umožňuje okamžitou manipulaci s díly a jejich ukládání. Díky nastavitelné rychlosti pohybu pásu s žíhanými díly můžeme regulovat rychlost a čas procesu žíhání i chladnutí dle požadavku na výsledné vlastnosti výrobku. Výsledkem žíhání je zlepšení obrobitelnosti a tvářitelnosti materiálu a současně také snížení tvrdosti materiálu o cca 20-40 % v závislosti na typu materiálu. Výhodou žíhání v průběžné lineární peci je vysoká produktivita zpracování až 150 kg materiálu za hodinu a také zajímavější cena za žíhání oproti jiným typům žíhacích pecí. Maximální rozměry žíhaného dílu: 150x300x4000 mm Maximální hmotnost žíhaného dílu: 20 kg


Čištění povrchů suchým ledem, ekologická metoda čištění

Čištění povrchů suchým ledem, ekologická metoda čištění

Potřebujete-li rychle a efektivně odstranit barvu, nátěr, mazadla či jiné nečistoty, pak se bez váhání obraťte na naši společnost, která odstranění zajistí efektivní a ekologickou metodou tryskání suchým ledem. Je to nejprogresivnější metoda čištění dnešní doby. Lze tímto způsobem odstranit různé typy nečistot jako jsou prach, mazadla, usazeniny, barvy, nátěry i nečistoty vznikající tepelnými procesy. Tryskání suchým ledem neprodukuje žádný druhotný odpad. Čištěné povrchy zůstávají nepoškozené a tím je to šetrná, efektivní a ekologická metoda čištění. Využit ji lze v dopravě, opravárenství, potravinářské, automobilovém i strojírenském průmyslu ad. Více informací najdete na našich www.


Antikorozní ochrana kovů - povrchová úprava pro snížení nákladů na údržbu a opravu

Antikorozní ochrana kovů - povrchová úprava pro snížení nákladů na údržbu a opravu

Nečekejte na to, až bude vaše kovová konstrukce znehodnocena rzí, zajistěte si profesionální antikorozní ochranu! Naše společnost vám ráda pomůže nejen s antikorozní ochranou, ale také dalšími povrchovými úpravami, které budete potřebovat. Díky antikorozní ochraně výrazně prodloužíte odolnost a celkovou životnost kovových konstrukcí a tím ušetříte i za náklady spojené s údržbou a případně následnou opravou, v případě napadení konstrukce rzí. Pomocí antikorozních barev můžete zakročit již preventivně před korodováním nebo zastavit již vzniklé korodování, přičemž takto upravený povrch je dále perfektně připraven pro další nátěrové vrstvy!


Elox hliníku a jeho slitin v různých barvách - eloxování s předúpravou E6 satén

Elox hliníku a jeho slitin v různých barvách - eloxování s předúpravou E6 satén

Pokud vyžadujete u hliníkových součástek a dílů vysokou odolnost proti korozi i zlepšení jiných vlastností, zvolte povrchovou úpravu hliníku eloxováním. V regionu Uherské Hradiště působí firma ELOXTECH, která provádí elox hliníku a jeho slitin v různých barvách, eloxování s předúpravou E6 satén i EO. Maximální rozměr dílů, které je možné zpracovat, je dán velikostí van: - 1100 x 700 x 400 mm. Elektrochemické ošetření povrchu hliníkových (duralových) výrobků vede k vytvoření ochranné oxidové vrstvy na jejich povrchu: - zvýší se odolnost na povětrnostní vlivy - zvýší se mechanická otěruvzdornost povrchové vrstvy - sníží se tepelná i elektrická vodivost - sníží se drsnost povrchu. Předúpravy: - E6 satenové alkalické moření - designu saténového matu - E0 alkalické moření - vyčištění povrchu hliníku před eloxací.


Povrchová úprava, tryskání povrchů, nátěry, metalizace - kvalitní práce

Povrchová úprava, tryskání povrchů, nátěry, metalizace - kvalitní práce

Hledáte firmu zabývající se povrchovými úpravami, tryskáním povrchů, nátěry v okolí Brna? Vyzkoušejte nás firmu FK system - povrchové úpravy, s.r.o., která sídlí v Brně. Máme bohaté zkušenosti s nátěrovými hmotami světových výrobců. Vlastníme výkonnou tryskací halu a lakovnu, která na ni navazuje. V obou provozech se zpracovává sortiment výrobků od drobných dílů, přes nádrže, výměníky, ale i těžké ocelové konstrukce. Manipulace se provádí jeřábem, který má nosnost 20/5 tun a kolejové zavážecí vozy. Mezi další činnosti, které se provádíme patří i abrazivní tryskání, metalizace a antikorozní nátěry, a to převážně na montážích. Více informací naleznete na webových stránkách.


Tryskání nerezových povrchů balotinou, úpravy antikorozních ocelí

Tryskání nerezových povrchů balotinou, úpravy antikorozních ocelí

Potřebujete firmu zabývající se tryskáním nerezových povrchů balotinou? Pak neváhejte a vyzkoušejte nás, společnost FK system - povrchové úpravy, s.r.o., která sídlí v Brně. Poskytujeme služby v oblasti povrchových úprav kovů, tryskání nerezových povrchů balotinou. Tryskání balotinou je velmi moderní povrchová úprava antikorozních ocelí jedná se o otryskávání povrchu skleněným nebo keramickým granulátem unášeným proudem vzduchu o tlaku 0,6 až 0,7 MPa. Povrch po otryskání je sametově lesklý až sametově matný. Provádíme tryskání ve dvou speciálních komorách o rozměru 5×5 a 10×5m. Jsme ve spolupráci s mnoha strojírenskými podniky, zámečnickými dílnami a jinými podniky. Více informací najdete na webových stránkách.