Plánované opravy a údržba žeriavov, elektrických kladkostrojov a regálových zakladačov

Plánované opravy a údržba žeriavov, elektrických kladkostrojov a regálových zakladačov

Predmetom zákazky sú :
1.časť - plánované opravy, údržba žeriavov, elektrických kladkostrojov a regálových zakladačov, ktoré pozostávajú z :
- Plánovaných bežných opráv žeriavov, kladkostrojov a regálových zakladačov podľa technologických postupov,
- Rektifikácie žeriavových dráh.
2.časť - neplánované opravy, údržba žeriavov, elektrických kladkostrojov a regálových zakladačov a dodávky ND, ktoré pozostávajú z :
- Obnovy náterov žeriavov, elektrických kladkostrojov a regálových zakladačov výstražné značenie a ostatné plochy,
- Dodávky materiálu a náhradných dielov potrebných pre vykonanie údržby alebo opráv,
- Neplánovaných (korektívnych) opráv,
- Rektifikácie žeriavových dráh.
Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
09.05.2017 08:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
08.06.2017 09:00

Cena veřejné zkázky:
303 140 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Zadavatel ulice:
Tomášikova 22

Zadavatel PSČ:
821 02

Zadavatel obec:
Bratislava-Ružinov

Kontaktní osoba:
Mgr. Peter Profant

Zadavatel telefon:
+421 335 315 264

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.javys.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50710000-5
Opravy a údržba elektrických a mechanických zariadení budov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Modulární elektronické pojistky MaxGuard, Weidmüller pro konfiguraci na míru

Modulární elektronické pojistky MaxGuard, Weidmüller pro konfiguraci na míru

Komplexní ochranu strojů a zařízení zajistíte díky nové řadě modulárních elektronických pojistek Weidmüller, které dodává v regionu Zlín firma EMS ELEKTRO. Modulární elektronické pojistky MaxGuard umožňují z jednotlivých modulů nakonfigurovat sestavu na míru každé aplikaci. MaxGUARD je nový, originální koncept elektronických pojistek. Oproti běžnému rešení se zrychlí čas instalace a v rozváděči dochází až k 50% úspoře místa. S integrovanou svorkovnicí pro rozvod 24 V DC. Jednotlivé obvody mohou být jišteny na 1-12 A - široký sortiment napájecích modulů. Modulární elektronické pojistky je možné konfigurovat v prostředí WMC-Weidmüller Configurator.


Prodej, dodávka servomotorů, servopohonů  a řídících systémů

Prodej, dodávka servomotorů, servopohonů a řídících systémů

Pokud hledáte prodejce servopohonů, řídících systémů nebo servopohonů a jste z Brna a okolí, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma TG Drives, s.r.o., působí na Brněnsku a zabývá se komplexní dodávkou a zprovozněním servopohonů. V oboru se pohybujeme již od roku 1995. Naší činností je i dodávka řídících systémů, servomotorů a digitálních servozesilovačů. U nás si můžete zakoupit servomotory řady TGN, TGH a TGT, momentové (přímé) motory TGQ a dále pak také lineární servomotory. Jestliže chcete vědět více informací o všech servomotorech a servopohonech, kontaktujte nás. Těšíme se na Vás. Více informací najdete na webových stránkách.


Elektrické rozvaděče pro zdvihací zařízení - profesionální montáž, servis i revize

Elektrické rozvaděče pro zdvihací zařízení - profesionální montáž, servis i revize

Vlastníte zdvihací zařízení a chcete, aby dlouho a spolehlivě fungovalo? Pak se neváhejte včas obrátit na naši firmu Giga montáže s.r.o., která se postará nejen o samotné zdvihací zařízení a jeho servis, ale také o elektrické rozvaděče, které musí být v perfektním stavu! Bezpečnost při práci se zdvihacím zařízením je velmi důležitá, proto nenechávejte nic na náhodě a zajistěte i pro své průmyslové stroje profesionální služby, díky kterým je udržíte v chodu dlouhodobě a navíc budete mít jistotu, že jste pro bezpečnost sebe a svých zaměstnanců udělali maximum. V případě jakýchkoli dotazů se na nás prosím neváhejte obrátit, rádi vám poradíme a pomůžeme v oblasti průmyslových strojů!


Spolehlivé řadové svorkovnice pro výrobu rozváděčů Weidmueller - přehledné uspořádání, robustní provedení

Spolehlivé řadové svorkovnice pro výrobu rozváděčů Weidmueller - přehledné uspořádání, robustní provedení

Výhody v celém procesu výroby rozváděčů přináší inovativní svorkovnice Klippon® Connect - jsou spolehlivé, mají přehledné uspořádání a robustní provedení. Řadové svorkovnice A-series od společnosti Weidmüller jsou nově skladem u firmy EMS ELEKTRO s.r.o., která je dodavatelem elektromateriálu pro mnoho průmyslových podniků v regionu Zlín i v celé České republice. Výhody: - pomocí řadových svorkovnic Klippon Connect A-series ušetříte místo v rozváděčích - jednoduchá manipulace - 12 barev pro přehlednost rozváděče umožňuje snadné, bezpečné připojení - speciální aplikační svorkovnice pro rozvod potenciálu a připojení čidel - zdarma ke stažení konfigurátor pro snadné sestavení svorkovnic na webu Weidmueller. U EMS ELEKTRO je platná do 30.11. zajímavá akce - za nákup 500 ks svorkovnic získáte láhev přívlastkového vína zdarma.


Programovatelné převodníky průmyslových signálů-na lištu DIN, v AL krabičce

Programovatelné převodníky průmyslových signálů-na lištu DIN, v AL krabičce

V nabídce firmy TRESTON najdete programovatelné převodníky průmyslových signálů. V nabídce varianty na lištu DIN TS-35 a v AL krabičce. Náš provoz je na adrese Částkov 40 - Zlínský kraj. Převodníky průmyslových signálů na lištu DIN TS-35 - IP 20: - 222-850 V2 SMART, 222-852 SMART-H programovatelné převodníky s možností nastavení libovolného vstupního signálu od senzorů Pt, Ni, termočlánků, dále R, U, I - 222-853 SMART-ODM programovatelný odmocňovací převodník pro odmocňovací převod vstupního signálu 4 až 20mA na unifikovaný výstupní signál 4 až 20mA v proudové smyčce - převodník pro odporový vysílač teploty Pt100 222-224 PtTI, 222-226 PtTIa, 222-229A PtTUI a Ni1000 222-207 NiTI - 222-224 RIP převodník pro odporové vysílače - 222-224 RIP potenciometr, 222-224 RIR reostat - 222-230 TERMIU převodník pro termoelektrické snímače teplot typů K,J,S,B,L s možností nastavení jednoho ze čtyř výstupních signálů - 222-236 EXOTI převodník pro atypické proudové a napěťové vstupní signály s výstupem 4 až 20mA. Převodníky průmyslových signálů v al krabičce (IP 44): - převodník pro odporový vysílač teploty Pt100 110-224 PtTI, 110-224 PtTI-EX, 110-229A PtTUI a Ni1000 110-207 NiTI - převodník pro odporové vysílače - 110-224 RIP a 110-224 RIP-EX potenciometr, 110-224 RIR a 110-224 RIR-EX reostat - 110-230 TERMIU převodník pro termoelektrické snímače teplot typů K,J,S,B,L a 110-230 TERMI-EX určen do prostředí SNV.


Výkonné baterie a nabíječky do vysokozdvižných vozíků od českého prodejce

Výkonné baterie a nabíječky do vysokozdvižných vozíků od českého prodejce

Pokud už Vašemu VZV dochází šťáva, pak je možná na čase pořídit zcela novou baterii. Bohatou nabídku baterií a nabíječek do VZV Vám nabízí brněnská firma Moravia Manipul, s.r.o., která navíc poskytuje servis a likvidaci staré baterie do VZV zcela ZDARMA! Firma, která se už dlouhodobě zabývá prodejem, výrobou a pronájmem VZV a manipulační techniky rovněž nabízí široký výběr baterií a nabíječek. V nabídce najdete: - trakční baterie do VZV a manipulační techniky (článkové a blokové baterie) - nabíjecí přístroje trakčních baterií (baterie se nabije již za 5,5 až 14 hodin a nabíječka si sama zvolí vhodný nabíjecí program) - příslušenství pro baterie a nabíječe (AQ-set, AIR-set, kabely, zástrčky, ...) - olověné a startovací akumulátory - nabíječe a startovací vozíky (plně automatické)