Živočišný tuk, Itálie

Živočišný tuk, Itálie

Jsem Marco Damiano a pracuji pro DP Lubrificanti.
Jsme výrobce bionafty z UCO, mastné kyseliny a živočišný tuk jakost 1 a 2.
Hledáme spolupráci s výrobcem živočišného tuku. Máme zájem získat informace o cenách, chemických vlastnostech a dostupnosti produktu.

Marco Damiano
DP Lubrificanti SpA
mdamiano@dplubrificanti.com

Původní znění:
Anfrage
Dear Company,
I''m Marco Damiano and I work for DP Lubrificanti.
We''re a Biodiesel producer from UCO, fatty acids and Animal Fat cat. 1 and 2.
We''ve seen on the ISCC EU website that Your Company produce Animal Fat.
We are interested in getting information about price, chemical characteristics and availability of the product.
We Waiting Your Kindly answer.
Best regards

Marco Damiano
DP Lubrificanti SpA
mdamiano@dplubrificanti.com
Poptávka byla vložena dne:
15.05.2017 09:22

Platnost poptávky:
15.08.2017 08:52

Kontaktní osoba:
DP Lubrificanti SpA


Telefon:
+390 693 376 900

Země:
Italy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Řeznictví v centru Jihlavy, kvalitní maso a uzeniny

Řeznictví v centru Jihlavy, kvalitní maso a uzeniny

Chcete mít čerstvé maso té nejlepší kvality? Jste z Jihlavy nebo okolí? Přijďte k nám, přijďte do naší provozovny! Naše Řeznictví - uzenářství Jan Noháček Vám nabízí produkty té nejlepší kvality. Vždy čerstvé maso, uzeniny, bezlepkové masné výrobky i domácí vajíčka. To vše, ale i další potraviny najdete v centru města Jihlava v naší prodejně Řeznictví - uzenářství Jan Noháček. Otevřeno máme každý všední den i v sobotu. Naši prodejnu najdete na ulici Mrštíkova 1162/4. Kupte si párky, klobásy, salámy či šunku. Nabízíme Vám to nejlepší maso, ať již hovězí, vepřové, krůtí či kuřecí. Vše lahodné, voňavé, kvalitní a čerstvé! Dopřejte si kvalitní maso i masné výrobky z našeho řeznictví.


Pražská šunka z přeštíka je top produktem mezi šunkami na Eshopu Nasemaso.cz

Pražská šunka z přeštíka je top produktem mezi šunkami na Eshopu Nasemaso.cz

Pražská šunka z přeštíka se vyrábí podle původní receptury z třicátých let. Celá kýta s kostí je nejprve na několik týdnů naložena do slaného láku, poté opláchnuta teplou vodou, vyuzena a pozvolna a dlouze vařena v páře. Výsledkem je vynikající, poctivá chuť, kterou ocení každý milovník šunky. Pražská šunka obohatí rauty a slavnostní tabule při jakýchkoliv příležitostech. Nejlepší chuti dosáhnete, když celou šunku necháte odležet při pokojové teplotě a nakrájíte na tenké plátky. Nebo ji pozvolna ohřejete v troubě na roštu, pod který umístíte pekáč s vodou. Ochutnejte pražskou šunka z přeštíka, která se stala top produktem mezi šunkami na Eshopu Nasemaso.cz!


Prodej zvěřiny do maloobchodů, hluboce zamražené maso z jelena, daňka, zajíce a další

Prodej zvěřiny do maloobchodů, hluboce zamražené maso z jelena, daňka, zajíce a další

Provozujete řeznictví a rádi by jste svým zákazníkům dopřáli kvalitní zvěřinu? Chtěli by jste oslovit spolehlivého dodavatele zvěřiny? Obraťte se na společnost MORAVIALOV s.r.o., která zajistí prodej a dodávku kvalitního masa z daňka, srnce, zajíce, prasete divokého, jelena i muflona. Firma sídlí v obci Kravsko u Znojma. Společnost zvěřinu nejen prodává, ale i vykupuje pod veterinární kontrolou od stálých a spolehlivých dodavatelů. Zvěř je na našem pracovišti zpracována a rozbouraná na jednotlivé díly. Zakoupit tedy u nás můžete hluboce zmražené a vakuově balené maso: - jelena - daňka - muflona - divoké prase - zajíce - srnce Na přání lze zpracovat a dodat i chlazené maso. Zvěřina je kvalitní maso, které obsahuje vysoký podíl živin, jako jsou bílkoviny a vitamíny, navíc je málo tučná a tedy vhodná i pro dietní kuchyni.


Chov ušlechtilého skotu plemene Wagyu na farmě a následný prodej vakuově baleného masa

Chov ušlechtilého skotu plemene Wagyu na farmě a následný prodej vakuově baleného masa

Pochutnáváte si rádi na dobrém a kvalitním mase? Oceňujete u masa lahodnou výraznou chuť a křehkost? Upřednostňujete bio potraviny od českých farmářů? Navštivte Farmu Jestřábí, kde kromě chovu pštrosů a prodejem jejich masa, se zabývají i chovem ušlechtilého skotu plemene Wagyu a následným prodejem vakuovaného masa. Farmu najdete ve Fulneku, v okrese Nový Jičín. Maso výkrmného skotu plemene Wagyu je nejen velmi jemné a křehké, ale vyznačuje se výraznou chutí. Maso necháváme po dobu 4 týdnů vyzrát suchou cestou, pečlivě opracováváme každý kousek, a tím dosahujeme vysoké kvality masa. Čímž naše maso dosahuje prémiové kvality, kterou můžete najít na českém trhu. Prodáváme jej vakuově balené. Pokud se řadíte mezi gurmány, rádi zkoušíte nové chutě a recepty, určitě nás navštivte a vyzkoušejte toto hovězí. O zvířata se pečlivě staráme, veškeré naše výrobky jsou v BIO kvalitě. Máte-li dotazy například k cenám, neváhejte nám zavolat nebo nás navštivte. Poskytujeme i poradenství začínajícím chovatelům.


Bezlepkové uzeniny, salámy, klobásy a další masné výrobky pro celiaky vlastní výroby

Bezlepkové uzeniny, salámy, klobásy a další masné výrobky pro celiaky vlastní výroby

Trápí Vás celiakie a chcete si pochutnat na klobásách či salámech? Nezoufejte a navštivte Řeznictví a uzenářství Lukáše Gebauera v Oticích či Opavě a nakupujte bezlepkové masné výrobky vlastní výroby určené také pro celiaky. Naši řezníci při výrobě bezlepkových uzenin a dalších masných výrobků pracují bez zbytečné chemie či různých náhražek, díky čemuž Vám můžeme nabídnout kvalitní bezlepkové výrobky. K dostání u nás máme měkké i tvrdé salámy, šunky, párky, klobásy, špekáčky, tlačenky i paštiky. Pokud tedy chcete mít stoprocentní jistotu, že to, co jíte, Vám nemůže při onemocnění celiakií uškodit, pak kupujte kvalitní bezlepkové šunky a masné výrobky určené pro celiaky přímo u řezníka. Když jde o zdraví, opravdu se nevyplácí riskovat, proto přijďte k řeznictví a uzenářství Lukáše Gebauera.


Velkoobchod, dodavatel mraženého, chlazeného masa - ryby, kuřecí, vepřové, hovězí maso

Velkoobchod, dodavatel mraženého, chlazeného masa - ryby, kuřecí, vepřové, hovězí maso

Distribuci chlazeného a mraženého masa a ryb v prvotřídní kvalitě zajistí na Moravě společnost UNIGASTRO s.r.o. Uherský Brod. Pokud hledáte dodavatele pro svoji jídelnu, restauraci, řeznictví nebo vývařovnu ve škole, školce, oslovte nás - dodáme čerstvé ryby, kuřecí, vepřové i hovězí maso. V regionu Zlínský kraj máme mnoho stálých zákazníků. Sortiment. Chlazené produkty: - maso - kuřecí, hovězí, vepřové - masné výrobky - párky, klobásy, šunky, slaniny, uzená masa - sýry - uzená roláda, cihla Goldi, Eidam. Mražené produkty: - maso - králík, vepřové, hovězí, zvěřina, drůbež - ryby - celé, filety, porcované, obalované - bramborové výrobky - zelenina, ovoce - koření, houby.