Fotoelektrochemický systém - PhotoEchem System

Fotoelektrochemický systém - PhotoEchem System

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, instalace, zaškolení obsluhy kvalifikovaným pracovníkem a zajištění záručního servisu zcela nového a nepoužitého Fotoelektrochemického systému (PhotoEchem System (FRA)) sestaveného z potenciostatu a různých světelných zdrojů, o různých výkonech a spektrálních charakteristikách (dále jen “zařízení“) dle níže uvedené specifikace. Jedná se o zařízení určené pro studium elektrochemických a fotoelektrochemických vlastností vzorků. Předmětem využití zařízení bude charakterizace nových materiálů pro fotokatalýzu a fotoelektrochemické aplikace. Fotoelektrochemický systém (PhotoEchem System (FRA)) je sestavený z potenciostatu a různých světelných zdrojů, o různých výkonech a spektrálních charakteristikách. Celek musí být plně integrován, tzn. ovládací software musí být schopen vykonat jak elektrochemická, tak fotoelektrochemické měření, zejména techniku IPCE (Incident photon-to-electron conversion efficiency).
Veřejná zakázka vložena:
05.05.2017 08:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR, v. v. i.

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
26.05.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 066 116 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR, v. v. i.

Zadavatel IČ:
61388955

Zadavatel ulice:
Dolejškova 2155/3

Zadavatel PSČ:
180 00

Zadavatel obec:
Praha 8

Kontaktní osoba:
Mgr. Kateřina Koláčková, OTIDEA a.s., Thámova 681/32, 186 00 Praha

Zadavatel telefon:
+420 295 565 120

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.jh-inst.cas.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Opravy a renovace dílů odstředivek Hradec Králové, špičkové odstředivky určené pro separaci

Opravy a renovace dílů odstředivek Hradec Králové, špičkové odstředivky určené pro separaci

Představujeme Vám firmu TOMAS s.r.o. z okresu Hradec Králové, která svoji činnost zaměřila na kompletní výrobu, opravy a režijní dodávky technologických zařízení na klíč. Zabýváme se výrobou strojů pro potravinářský a chemický průmysl včetně odstředivek. Naše firma TOMAS s.r.o. z okresu Hradec Králové provádí opravy a renovace dílů odstředivek a dále také kvalitní servis odstředivek. Svým zákazníkům také poskytujeme drobnou kovovýrobu. Pokud Vás naše opravy a renovace dílů odstředivek zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Dlouhá 252, Holohlavy, okres Hradec Králové.


Spolehlivé řadové svorkovnice pro výrobu rozváděčů Weidmueller - přehledné uspořádání, robustní provedení

Spolehlivé řadové svorkovnice pro výrobu rozváděčů Weidmueller - přehledné uspořádání, robustní provedení

Výhody v celém procesu výroby rozváděčů přináší inovativní svorkovnice Klippon® Connect - jsou spolehlivé, mají přehledné uspořádání a robustní provedení. Řadové svorkovnice A-series od společnosti Weidmüller jsou nově skladem u firmy EMS ELEKTRO s.r.o., která je dodavatelem elektromateriálu pro mnoho průmyslových podniků v regionu Zlín i v celé České republice. Výhody: - pomocí řadových svorkovnic Klippon Connect A-series ušetříte místo v rozváděčích - jednoduchá manipulace - 12 barev pro přehlednost rozváděče umožňuje snadné, bezpečné připojení - speciální aplikační svorkovnice pro rozvod potenciálu a připojení čidel - zdarma ke stažení konfigurátor pro snadné sestavení svorkovnic na webu Weidmueller. U EMS ELEKTRO je platná do 30.11. zajímavá akce - za nákup 500 ks svorkovnic získáte láhev přívlastkového vína zdarma.


Programovatelné převodníky průmyslových signálů-na lištu DIN, v AL krabičce

Programovatelné převodníky průmyslových signálů-na lištu DIN, v AL krabičce

V nabídce firmy TRESTON najdete programovatelné převodníky průmyslových signálů. V nabídce varianty na lištu DIN TS-35 a v AL krabičce. Náš provoz je na adrese Částkov 40 - Zlínský kraj. Převodníky průmyslových signálů na lištu DIN TS-35 - IP 20: - 222-850 V2 SMART, 222-852 SMART-H programovatelné převodníky s možností nastavení libovolného vstupního signálu od senzorů Pt, Ni, termočlánků, dále R, U, I - 222-853 SMART-ODM programovatelný odmocňovací převodník pro odmocňovací převod vstupního signálu 4 až 20mA na unifikovaný výstupní signál 4 až 20mA v proudové smyčce - převodník pro odporový vysílač teploty Pt100 222-224 PtTI, 222-226 PtTIa, 222-229A PtTUI a Ni1000 222-207 NiTI - 222-224 RIP převodník pro odporové vysílače - 222-224 RIP potenciometr, 222-224 RIR reostat - 222-230 TERMIU převodník pro termoelektrické snímače teplot typů K,J,S,B,L s možností nastavení jednoho ze čtyř výstupních signálů - 222-236 EXOTI převodník pro atypické proudové a napěťové vstupní signály s výstupem 4 až 20mA. Převodníky průmyslových signálů v al krabičce (IP 44): - převodník pro odporový vysílač teploty Pt100 110-224 PtTI, 110-224 PtTI-EX, 110-229A PtTUI a Ni1000 110-207 NiTI - převodník pro odporové vysílače - 110-224 RIP a 110-224 RIP-EX potenciometr, 110-224 RIR a 110-224 RIR-EX reostat - 110-230 TERMIU převodník pro termoelektrické snímače teplot typů K,J,S,B,L a 110-230 TERMI-EX určen do prostředí SNV.


Modulární elektronické pojistky MaxGuard, Weidmüller pro konfiguraci na míru

Modulární elektronické pojistky MaxGuard, Weidmüller pro konfiguraci na míru

Komplexní ochranu strojů a zařízení zajistíte díky nové řadě modulárních elektronických pojistek Weidmüller, které dodává v regionu Zlín firma EMS ELEKTRO. Modulární elektronické pojistky MaxGuard umožňují z jednotlivých modulů nakonfigurovat sestavu na míru každé aplikaci. MaxGUARD je nový, originální koncept elektronických pojistek. Oproti běžnému rešení se zrychlí čas instalace a v rozváděči dochází až k 50% úspoře místa. S integrovanou svorkovnicí pro rozvod 24 V DC. Jednotlivé obvody mohou být jišteny na 1-12 A - široký sortiment napájecích modulů. Modulární elektronické pojistky je možné konfigurovat v prostředí WMC-Weidmüller Configurator.


Prodej, dodávka servomotorů, servopohonů  a řídících systémů

Prodej, dodávka servomotorů, servopohonů a řídících systémů

Pokud hledáte prodejce servopohonů, řídících systémů nebo servopohonů a jste z Brna a okolí, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma TG Drives, s.r.o., působí na Brněnsku a zabývá se komplexní dodávkou a zprovozněním servopohonů. V oboru se pohybujeme již od roku 1995. Naší činností je i dodávka řídících systémů, servomotorů a digitálních servozesilovačů. U nás si můžete zakoupit servomotory řady TGN, TGH a TGT, momentové (přímé) motory TGQ a dále pak také lineární servomotory. Jestliže chcete vědět více informací o všech servomotorech a servopohonech, kontaktujte nás. Těšíme se na Vás. Více informací najdete na webových stránkách.


Elektrické rozvaděče pro zdvihací zařízení - profesionální montáž, servis i revize

Elektrické rozvaděče pro zdvihací zařízení - profesionální montáž, servis i revize

Vlastníte zdvihací zařízení a chcete, aby dlouho a spolehlivě fungovalo? Pak se neváhejte včas obrátit na naši firmu Giga montáže s.r.o., která se postará nejen o samotné zdvihací zařízení a jeho servis, ale také o elektrické rozvaděče, které musí být v perfektním stavu! Bezpečnost při práci se zdvihacím zařízením je velmi důležitá, proto nenechávejte nic na náhodě a zajistěte i pro své průmyslové stroje profesionální služby, díky kterým je udržíte v chodu dlouhodobě a navíc budete mít jistotu, že jste pro bezpečnost sebe a svých zaměstnanců udělali maximum. V případě jakýchkoli dotazů se na nás prosím neváhejte obrátit, rádi vám poradíme a pomůžeme v oblasti průmyslových strojů!