Poptávám realizaci střechy

Poptávám realizaci střechy

Poptávám relaizaci střechy, cca 100 m2 Havířov-Životice.
Poptávka byla vložena dne:
04.05.2017 11:15

Platnost poptávky:
04.06.2017 09:42

Kontaktní osoba:
Kniezek Bronislav

Kontaktní email:

Telefon:
+420 736 763 607

Předpokládaná cena:
90 Kč

Okres:
Karviná

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pokrývačské, klempířské a tesařské práce všeho druhu - dodávka střech na klíč

Pokrývačské, klempířské a tesařské práce všeho druhu - dodávka střech na klíč

Hledáte-li profesionála na střešní konstrukce, pak je to firma KARPEN PLUS s.r.o., působící v okolí Znojma, Hodonína, ale i Břeclavi. S mnohaletými zkušenostmi v oboru vyrábíme střešní příhradové vazníky, ale také poskytujeme nespočet služeb související s realizací nové či rekonstrukce staré střechy. Postaráme se o veškeré klempířské, pokrývačské a tesařské práce tam, kde zrovna potřebujete. Může jít o rodinné domy, obytné budovy či průmyslové haly. V případě zájmu si nechte u nás zpracovat konkrétní cenovou kalkulaci. Neváhejte, protože my děláme krovy opravdu poctivě.


Střechy na klíč, tesařské, klempířské, pokrývačské práce

Střechy na klíč, tesařské, klempířské, pokrývačské práce

Chcete na svém domě plochou střechu? Plánujete rekonstrukci Vaší střechy? Naše společnost DachBEST Zachara Vám poskytne služby od A do Z. Zanalyzujeme stav Vaší střechy, sestavíme variantu rekonstrukce, poradíme s výběrem krytiny a klempířských prvků. Zajistíme všechny práce v návaznosti po sobě jdoucích řemesel. Zajistíme i odvoz a likvidaci starého materiálu. Kvalitní materiály, zruční řemeslníci, práce odvedená v té nejlepší kvalitě a v termínu – to je naše společnost DachBEST Zachara. Zajistíme Vám i profesionální montáž střešních oken, výlezů a světlovodů či odbornou montáž hromosvodů. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám zpracujeme cenovou nabídku.


Realizace a rekonstrukce střech Znojmo, klempířské, pokrývačské a tesařské práce

Realizace a rekonstrukce střech Znojmo, klempířské, pokrývačské a tesařské práce

Představujeme vám firmu STŘECHY HAAS s.r.o. z okresu Znojmo, která svoji činnost zaměřila na realizace a rekonstrukce střech. Součástí našich služeb je i výstavba pergol, zahradních domků či přístřešků pro auta, pokládka různých druhů střešních krytin. Naše činnost je zaměřena na realizaci střech pomocí klempířského, pokrývačského a tesařského řemesla. Pokud Vás naše realizace a rekonstrukce střech zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Západní 1188, Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmo.


Údržba plochých střech Ostrava, kompletní údržba, záruční a pozáruční servis střech

Údržba plochých střech Ostrava, kompletní údržba, záruční a pozáruční servis střech

Představujeme Vám firmu Projekt platinum bau s.r.o. z Ostravy, která svoji činnost zaměřila na údržbu plochých střech, údržbu v průběhu záruky a pozáruční servis. Firma Projekt platinum bau s.r.o. z Ostravy při každé kontrole diagnostikuje a analyzuje největší úskalí, problémy, chyby nebo poškození střechy. Naši proškolení pracovníci zajistí rychlé a odborné zhodnocení stavu střechy, provedou všechny potřebné práce a dokáží udržovat střechu v lepším stavu. Pokud Vás údržba plochých střech zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Opavská 6230/29a, Ostrava.


Hydroizolace střech a staveb Ústí nad Labem, opravy střešních plášťů, rekonstrukce střech

Hydroizolace střech a staveb Ústí nad Labem, opravy střešních plášťů, rekonstrukce střech

Představujeme Vám firmu STAVBY JEPA CZ s.r.o. z Ústí nad Labem, která svoji činnost zaměřila na hydroizolace teras, plochých střech, spodních staveb, provádění šikmých střech, klempířské konstrukce, speciální stěrky, bleskosvody a další práce. Na poptávané práce jsme schopni zajistit místní šetření, provedení sond do skladby, tahové zkoušky a posouzení střešních plášťů s návrhem řešení a cenovou nabídkou. Práce jsou prováděny kvalifikovanými pracovníky, kteří jsou pravidelně proškolováni a mají dlouholetou zkušenost v oboru. Chcete si nechat provést kvalitní hydroizolaci střechy nebo staveb? Pak kontaktujte firmu STAVBY JEPA CZ s.r.o. z Ústí nad Labem.


Profesionální tesařské práce, jako je například výměna starých krovů či impregnace proti plísním

Profesionální tesařské práce, jako je například výměna starých krovů či impregnace proti plísním

Chystáte se rekonstruovat starou střechu na domě? Máte staré a špatné krovy? Hledáte firmu, která se postará o impregnaci krovů? Oslovte firmu Josef Hlaváč, Pokrývačství – Klempířství – Tesařství, která působí v lokalitách Břeclavsko a Hodonínsko. Naše firma se specializuje na kompletní práce spojené s rekonstrukcí a s dodávkou střech. Poskytujeme zákazníkům i poradenství včetně vypracování rozpočtu zdarma. Tesařské práce: - výměna starých krovů - pozednice - natažení fólie + zalaťování - impregnace proti hnilobě a plísni Veškeré práce odvádíme rychle, podle nejnovějších technologických postupů a z kvalitních materiálů. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Zajímají Vás výsledky naši práce? Navštivte naše webové stránky, kde najdete fotografickou galerii námi provedených rekonstrukcí a dodávky střech.