Poptáváme dodavatele nátěrové hmoty Dimetcote

Poptáváme dodavatele nátěrové hmoty Dimetcote

Poptávám dodavatele nátěrové hmoty Dimetcote 11.
Poptávka byla vložena dne:
04.05.2017 08:01

Platnost poptávky:
04.06.2017 07:59

Kontaktní osoba:
Slovácké strojírny a.s. Uherský Brod

Kontaktní email:

Telefon:
+420 572 622 617

Fax:
+420 572 622 617

Okres:
Uherské Hradiště

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nátěry dřeva v interiérech rodinných domů a jiných budov olejovými lazurami Remmers

Nátěry dřeva v interiérech rodinných domů a jiných budov olejovými lazurami Remmers

Máte v domácnosti převážně dřevěný nábytek? Pak nezapomínejte na pravidelné ošetření, které prodlouží jeho životnost a odolnost vůči běžnému znečištění a zatížení, jako jsou čistící prostředky na chemické bázi. Špičkové přípravky pro ochranu dřeva v interiéru prodává v okolí Hranic, Lipníku nad Bečvou, Přerova a Nového Jičína firma Král – barvy, s.r.o. V interiérech jsou nejčastěji využívány měkké a tvrdé evropské dřeviny (obložení – smrk, borovice, podlahy – dub, buk, jasan). Olejovou lazuru Remmers vybírejte podle typu dřeva, jeho vlastností či povrchové úpravy. Na nábytek a obložení se hodí lazura na voskové bázi, pro podlahy, nábytek a korek volte spíše polyuretanový lak. Pro údržbu zase tvrdý voskový olej v eco nebo premium kvalitě.


Bilá malířská barva Jupol s vysokou krycí schopností, která je vhodná na vnitřní omítky

Bilá malířská barva Jupol s vysokou krycí schopností, která je vhodná na vnitřní omítky

Sháníte kvalitní malířskou barvu pro interiéry? Bohatý výběr vnitřních barev od ověřených značek pořídíte u firmy DUMAG barvy s.r.o. Zákazníkům z Opavy, Krnova a okolí namícháme požadovaný odstín na počkání. Většinu barev míváme skladem a ihned připraveny k odběru. Vyzkoušejte prvotřídní malířskou barvu JUPOL s vysokou bělostí, krycí schopností, šetrností vůči životnímu prostředí. Nejlépe se hodí pro renovace, nátěry stropů, stěn, vnitřních a sanačních omítek ve firmách, obytných interiérech, školách, nemocnicích a jiných veřejných objektech. Barvu JUPOL je omyvatelná a paropropustná. Vrstvit můžete až 30 x na sebe, bez nutnosti škrábaní. Dostupná je v baleních po 0,75 l, 2 l, 5l, 10l, 15l (25kg).


Kvalitní fasádní nátěry, barvy, fasády - míchání barev.

Kvalitní fasádní nátěry, barvy, fasády - míchání barev.

Budete-li dělat novou fasádu nebo máte novou fasádu či jí chcete dát jen jiný vzhled a hledáte, kde nakoupit spolehlivé a vysoce kvalitní fasádní nátěry, barvy v okolí obce Bořetice pak Vám s tímto velmi rádi pomůžou ve společnosti Stavebniny Vajbar v Bořeticích. Nabízíme Vám u nás ve stavebninách různé druhy fasádních nátěrů a barev. Prodáváme fasádní nátěry a barvy pro renovace starých fasád, máme širokou škálu zářivých, trendových i klasických odstínů. Zakoupíte u nás třpytivé flitry i kovový vzhled. Námi nabízené produkty pro fasády slouží také k vytvoření, zachování či zvýšení hodnoty i estetiky staveb.


Aby Vás pergola přežila – preventivní dlouhodobá ochrana dřeva proti plísním či hmyzu

Aby Vás pergola přežila – preventivní dlouhodobá ochrana dřeva proti plísním či hmyzu

Dřevo je přírodní materiál a jako takový podléhá degradaci, čili poškození a rozkladu. Děje se tak vlivem klimatických podmínek (zejména díky vlhkosti) a působení škůdců. Ochrana lakem nebo barvou na dřevo není dostatečná. Běžný krycí lak nebo barva sama o sobě dřevo neochrání před napadením většinou druhů dřevokazného hmyzu. V důsledku teplotních výkyvů dochází k rozpínání a smršťování dřeva, při němž v krycím nátěru vznikají prasklinky. Jsou-li praskliny větší, je dřevo bez impregnace vystaveno zvýšenému nebezpečí napadení biotickými škůdci, kteří mohou prasklinami pronikat do dřeva. Aby vaše zasloužené chvilky odpočinku a pohody v altánu nebo pergole nerušilo vrtání červotoče nebo pohled na nevzhlednou dřevokaznou houbu či plíseň, doporučujeme už při jeho stavbě myslet na preventivní ochranu dřeva proti dřevokaznému hmyzu, houbám a plísním. Stačí k tomu dva jednoduché kroky: Krok 1: Preventivní dlouhodobá ochrana proti plísním, dřevokazným houbám a hmyzu Použijte osvědčený fungicidní a insekticidní přípravek BOCHEMIT Opti F nebo BOCHEMIT QB Hobby. Podle návodu připravte povrch dřeva pro impregnaci - před ošetřením je nutno odstranit z povrchu dřeva zbytky kůry, starých nátěrů a nečistot, protože ty brání smáčení dřeva impregnační látkou. Nařeďte požadované množství koncentrátu podle doporučení na etiketě a plochy dřeva, kterou potřebujete impregnovat, a tímto roztokem dřevo natírejte. Spotřebováním celého množství připraveného roztoku rovnoměrně na celý povrch dřeva docílíte správnou a účinnou preventivní ochranu dřeva proti napadení škůdci. Pamatujte na následné ošetření příčných řezů, zářezů, plátování a jiných druhů spojů provedených až po impregnaci, protože právě tato místa jsou škůdci a houbami ohrožena nejvíce, tam prakticky vždy destrukční proces začíná. Krok 2: Dekorativní a krycí nátěr Použijte BOCHEMIT Estetik - dodá vaší pergole nejen požadovaný odstín a zvýrazní kresbu dřeva, ale současně ji bude chránit před UV zářením a pronikáním vody. Penetruje hluboko do struktury dřeva, neomezuje jeho dýchání a netvoří na něm vrstvu, tudíž se neloupe a nepraská. Naneste jej neředěný štětcem nebo válečkem na čisté, suché, dobře obroušené dřevo zbavené zbytků pryskyřic ve směru vláken dřeva. Pro venkovní použití je vhodné natřít 2 až 3 krát podle savosti podkladu. Interval mezi nanášením jednotlivých vrstev je 6–16 hodin.


Přírodní olejové lazury Remmers pro nátěry a ochranu dřeva v exteriéru

Přírodní olejové lazury Remmers pro nátěry a ochranu dřeva v exteriéru

Sháníte olejové lazury prvotřídní kvality? Pro ošetření plotů, pergol a jiných venkovních obložení volte přípravky Remmers. Správný typ vyberete u firmy Král-barvy, s.r.o., která svůj sortiment dodává v okolí Přerova, Nového Jičína, Lipníku nad Bečvou a Hranic. Vždy volte přípravek podle materiálu, který chcete ošetřit a dle potřebného množství pigmentu či síly nátěru. Mezi produkty Remmers patří například tenkovrstvá HK-LAZURA a HK-LAZUROVACÍ KRÉM. Ty lépe vsakují do podkladu a chrání materiál proti hnilobě, vlhkosti a UV záření. Chcete-li dosáhnout silného ochranného filmu, volte UV+LAZURU pro světlé a exponované plochy. Ta je dostupná v odstínech borovice, hemlock, modřín, dub (světlý, rustikální), teak, kaštan, ořech, palisandr, eben, jedlově zelená. Pro více informací navštivte se zastavte u nás prodejně.


Prodej stavební chemie na zateplení domů a budov – malty, omítkoviny, lepidla

Prodej stavební chemie na zateplení domů a budov – malty, omítkoviny, lepidla

Poptáváte stavební chemie? Malty, omítkoviny, lepidla a další materiály na zateplení domů a budov prodává firma CZECHCEMENTBOARD s.r.o. z Hranic, divize Arsanit. Mezi naše produkty patří: - malty, marmolit, lepidla - pro zateplování, na obklady - imitace dřeva a kamene - impregnační prostředky, separační přípravky, šablony - tepelné izolace, omítky - podkladové, strukturové, strojní - základní nátěry a barvy - fasádní, interiérové, silikonové, silikátové, akrylátové - pomocné výrobky - přípravky na ředění barev, odstraňování nečistot, urychlení tuhnutí - samonivelační podlahové potěry Veškerý sortiment dodáváme v Praze, Brně, Ostravě, Pardubicích, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Liberci, Plzni, Olomouci a Ústí nad Labem.