Rekonštrukcia centrálneho zásobovania tepla okruhu k18 - Mlyny

Rekonštrukcia centrálneho zásobovania tepla okruhu k18 - Mlyny

Projekt rieši rekonštrukciu a modernizáciu sekundárnych rozvodov v mestskej časti Nám. Priateľstva a Nová Ves s prechodom na 2-rúrkový systém s inštaláciou 28 tlakovo nezávislých domových OST u odberateľov tepla, vrátane el. a vodovod. prípojok a vybudovanie optickej siete. Rozvody budú bezkanálové z predizolovaného oceľového potrubia zväčša v pôvodných trasách. Celková dĺžka trasy je 1978 m, pracovnou látkou systému je teplá voda o parametroch tmax = 90°C a pkon = 0, 60 MPa. Projekt budeme realizovať mimo vykurovaciu sezónu, v priebehu roku 2018 s min. odstávkami systému. Stavbu zrealizujeme v zastavanom území so zvýšenou hustotou miestnych komunikácií a podzemných inž. sietí. Zhotoviteľ zabezpečí na svoje náklady aj všetky príslušné povolenia potrebné k realizácii stavby vrátane projektu dopravného značenia. Pokiaľ sú v projekt. dokumentácii pomenovaní konkrétni výrobcovia produktov pripúšťame ekvivalenty iného výrobcu, výrobného postupu, značky v rovnakej alebo vyššej kvalite.
Veřejná zakázka vložena:
04.05.2017 08:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
SOUTHERM, s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trnavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
02.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 886 385 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
SOUTHERM, s.r.o.

Zadavatel IČ:
34152644

Zadavatel ulice:
Športová 4021/13A

Zadavatel PSČ:
929 01

Zadavatel obec:
Dunajská Streda

Kontaktní osoba:
JUDr. Jaroslav Matovič

Zadavatel telefon:
+421 903 406 200

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45231110-9
Stavebné práce na kladení potrubného vedenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Potrubní rozvody technických plynů Opatovice nad Labem, rozvody pro průmysl, laboratoře

Potrubní rozvody technických plynů Opatovice nad Labem, rozvody pro průmysl, laboratoře

Představujeme Vám firmu GASline s.r.o. z Opatovic nad Labem, která svoji činnost zaměřila na profesionální potrubní rozvody ve strojírenském, automobilovém, chemickém a potravinářském průmyslu. Dále zajišťujeme potrubní rozvody technických plynů tam, kde je kladen velmi vysoký důraz na čistotu jako jsou laboratoře, optický průmysl a jaderná zařízení. Zajišťujeme rozvody technických plynů, zejména rozvody pro vodík, helium, dusík, kyslík, argon, oxid uhličitý, acetylen, etylen, propan a jejich směsi. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma GASline s.r.o. bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Hradecká 130, Opatovice nad Labem.


Prodej drenážní technika, potrubí, kanalizace, odpady

Prodej drenážní technika, potrubí, kanalizace, odpady

Chystáte se k opravě kanalizace, odpadů nebo se zabýváte jejich výstavbou? Jistě k tomu budete potřebovat vhodný materiál a s výběrem Vám rádi poradí v ostravské společnosti DILES Company s.r.o., kde Vám také pomohou nalézt optimální technické řešení. V našem sortimentu naleznete: - stavební materiál - drenážní technika - kanalizační potrubí - domovní odpad - plastové revizní šachtice - kameninové roury a tvarovky - opravné objímky a spojky - vodovody - armatury - šrouby, matice, litinové potrubí, spojovací materiál, těsnění - vodoměry - vnitřní odpady - venkovní odvodnění - vsakovací systémy - odvodňovací žlábky - venkovní plynovody - čerpadla - kabelové chráničky PVC a PE. Materiál jsme schopni Vám dopravit přímo na stavbu nebo kdekoliv dle Vašeho přání.


Nové Polypropylenové kanalizační trubky OSMA KG2000 SN16 Humpolec

Nové Polypropylenové kanalizační trubky OSMA KG2000 SN16 Humpolec

Představujeme Vám firmu Ostendorf - OSMA s.r.o. z Humpolce, která svoji činnost zaměřila na výrobu špičkových kanalizačních trubek a tvarovek pro silně exponovaná místa. Horkou novinkou jsou trubky KG2000 Polypropylen SN16, které odolají vyšším vrcholovým tlakům. Kanalizační trubky a tvarovky KG 2000 Polypropylen® od firmy Ostendorf - OSMA se vyznačují hladkou homogenní stěnou s vysokou kruhovou tuhostí, čímž jsou předurčeny pro uložení v zemi dálničních vozovek nebo do oblastech s vysokou hladinou podzemní vody či jiných extrémních hloubek. Pokud Vás naše trubky a tvarovky z Polypropylenu SN16 zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Komorovice 1, Humpolec.


Čištění a pravidelná údržba, servisní prohlídky plynových kotlů

Čištění a pravidelná údržba, servisní prohlídky plynových kotlů

Potřebujete vyčistit plynový kotel? Hledáte v Třebíči firmu, která se postará o pravidelné servisní prohlídky plynového kotle? Kontaktujte firmu Petr Strnad Plynové kotle. Zajistí pravidelné servisní prohlídky i údržbu plynových kotlů. Valná většina poruch na plynovém kotli je způsobena díky zanedbání každoroční servisní prohlídky kotle. Nechtěné poruše kotle tak předejte díky jeho pravidelnému servisu, o který se naše postará. V rámci servisní prohlídky provedeme odbornou prohlídku, vyčištění hořáku, výměníku a dalších důležitých částí plynového kotle.


Konstrukční prvky pro uložení potrubí - objímky, třmeny, úchyty, pružiny, nosníky, stojany

Konstrukční prvky pro uložení potrubí - objímky, třmeny, úchyty, pružiny, nosníky, stojany

Společnost MACROFLEX s.r.o. z regionu Zlín dodává kompenzační prvky potrubních systémů a také konstrukční prvky pro uložení potrubí - např. objímky, třmeny, úchyty, pružiny, nosníky, stojany. Vybírat můžete ze standardních typů, nebo dodáme dle vašich potřeb atypické prvky sloužící pro uložení potrubí. Konstrukční prvky: - třmeny - z ploché oceli, z kruhové oceli, závěsné, závěsný třmen se svorníkem - objímky - se dvěma šrouby, se třemi šrouby - objímka pro svislá potrubí - úchyty přivařovací - pro horizontální potrubí, pro kloub - stojany s objímkou - podložka - čtvercová, kulová - kluzné desky - PTFE, sférické, grafitobronzové 2139 SPH Sférické kluzné desky grafitobronzové - polo-objímka - uložení válečkové - sedla - závitové tyče - spojka závitových tyčí - matice napínací - třmen, oko kované se závitem - kotevní šroub - nosník - opora kyvná. Uložení potrubí s předizolací: - sedlo s předizolací - objímka stojanová, závěsná, s axiální zarážkou, zesílená - izolační podložka. Pružné uložení: - antivibrační objímka s pružinou, s dvojitou pružinou - malé pružiny pro pružné závěsy pro malá zatížení a posuvy - omezovač vibrací k tlumení vibrací potrubí. Kluzné uložení PTFE: - MACT 4 a MACT 5. Hydraulické tlumiče: - chrání potrubí před vibracemi - chrání potrubní systém před nežádoucími vlivy dynamického charakteru - zemětřesení, tlakový ráz, vodní ráz, poryvy větru, výbuchy apod.


Moderní kondenzační kotle pro topení s ekonomickou úsporou - servis a prodej

Moderní kondenzační kotle pro topení s ekonomickou úsporou - servis a prodej

Hledáte firmu, která nabízí moderní kondenzační kotle pro topení s ekonomickou a technologickou úsporou? Kontaktujte firmu servis plynospotřebičů ve Znojmě. Nabízíme servis a opravu moderních kondenzačních kotlů. Kondenzační kotle: -dosahují úspory minimálně 20 % nákladů -při využití podlahového vytápění potom až 30 %. -kondenzační kotle pracují s nižší teplotou vody v radiátorech -při spalování plynu vznikají vodní páry -menší spotřeba energie. Pro více informací nás kontaktujte.