CO2 stanica

CO2 stanica

Verejný obstarávateľ plánuje nákup technológie za účelom inovácie vo výrobe cereálnych produktov, konkrétne ide o:
1. CO2 stanica - 1 ks
2. Mobilné čerpadlo na vysoko viskózne látky - 1 ks
3. Zariadenie na tepelne stabilnú úpravu polotovarov - 1 ks
4. Inteligentné balenie - 1 súbor
4.1 Radič skupiny - 1 ks
4.2 Zmršťovací stroj - 1 ks
4.3 Presuv - 1 ks
5. Prístrojové vybavenie na meranie mykotoxínov - 1 ks
6. Aseptická sterilizovateľná nádrž - 1 ks
7. NIR analyzátor - 1 ks
8. Plniace zariadenie na špeciálnych nápojov - 1 ks

Špecifikácia predmetu zákazky je z dôvodu zabezpečenia dodržania oprávnenosti nákladov v projekte uvedená v prílohe č. 2 týchto súťažných podkladov, kde je presne špecifikovaný predmet zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
04.05.2017 08:03

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
FOOD UNION, s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trnavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
31.07.2017 09:00

Cena veřejné zkázky:
93 904 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
FOOD UNION, s.r.o.

Zadavatel ulice:
Veľký Lég 1412

Zadavatel PSČ:
930 37

Zadavatel obec:
Lehnice

Kontaktní osoba:
Ing. Alžbeta Papp

Zadavatel telefon:
+421 +42 131 906 187 194

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-profilov/zakazky/17552

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42990000-2
Rôzne špeciálne strojové zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Průmyslová lakovací, stříkací technika se vzduchovým pohonem | Liberec

Průmyslová lakovací, stříkací technika se vzduchovým pohonem | Liberec

Průmyslová lakovací, stříkací technika se vzduchovým pohonem je technika, kterou Vám naše firma Media CZ s.r.o. sídlící v Liberci komplexně zajistí. Průmyslová lakovací technika nejen se vzduchovým pohonem je vhodná pro kovovýrobu, zámečnictví, ocelové konstrukce, strojírenství či truhláře a mnoho dalších. K nejpoužívanějšímu zařízení jsou zařízení se vzduchovým pohonem. Mají jednoduchou konstrukci a snadno se s nimi manipuluje. Jednoduše se udržují a jsou velmi bezpečné a vhodné do prostřední s nebezpečím výbuchu. Potřebujte právě takové zařízení? Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme i poradíme.


Výroba pasterizačních stanic Chotěboř, výroba příjmových jednotek pro zpracování mléka

Výroba pasterizačních stanic Chotěboř, výroba příjmových jednotek pro zpracování mléka

Představujeme Vám firmu Global Servis, spol. s r.o. z Chotěboře, která svoji činnost zaměřila na výrobu technologických zařízení pro mlékárny a provozy s tzv. tekutou produkcí a dodávkami kompletních výrobních linek pro potravinářské provozy. Jsme výrobce pasterizačních stanic a příjmových jednotek pro zpracování mléka. Příjmové jednotky pro příjem mléka z cisteren - výkon 15-40.000 l/h. Jsme schopni provést rekonstrukce pasterizačních stanic a příjmových jednotek. Rekonstrukce probíhají formou šéfmontáží. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma Global Servis, spol. s r.o. bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Sokolohradská 645, Chotěboř.


Tlaková čerpadla pro čerpání kalových a splaškových vod – výroba, prodej

Tlaková čerpadla pro čerpání kalových a splaškových vod – výroba, prodej

Uvažujete o koupi kalového čerpadla pro tlakovou kanalizaci? Hledáte českého výrobce tlakových čerpadel? Spolehlivá tlaková čerpadla české výroby prodává firma PRESSKAN system, a.s. z Prostějova. Naše vřetenová kalová čerpadla jsou určena na čerpání splaškových a kalových vod. Čerpadla si poradí i s krátkovláknitými a dlouhovláknitými látkami, jako je tráva, sláma, slupky od ovoce nebo zeleniny, ale zpracují i a pevné částice o zrnitosti max. 5 mm . všechny kovové součásti čerpadel, kromě těla statoru hydrauliky, jsou vyrobeny z  nerezové oceli. Díky robustní konstrukci a kvalitním materiálům odolají čerpadla těžkým provozním podmínkám a jsou dlouhodobě spolehlivá. Další výhodou je také to, že čerpadla jsou snadno opravitelná a ceny náhradních dílů a oprav se pohybují v řádech stokorun.


Čerpadla a bazénové technologie Olomouc, vysokotlaká čerpadla, čerpací stanice

Čerpadla a bazénové technologie Olomouc, vysokotlaká čerpadla, čerpací stanice

Představujeme Vám firmu S & R servis s.r.o. z Olomouce, která svojí činnost zaměřila na kompletní sortiment čerpadel a bazénové technologie. Doprava po celé ČR. Zajišťujeme veškerý servis čerpadel a poradenství. Náš sortiment: Čerpadla - ponorná, odstředivá, samonasávací, vysokotlaká, teplovodní, kalová Bazény Vodní baterie Paffoni Tlakové nádoby Zilmet Motory Summoto Pokud Vás naše čerpadla a bazénové technologie zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Božetěchova 5/945, Olomouc.


Ruční a elektrické nářadí, centrály, čerpadla a spojovací materiál - prodej

Ruční a elektrické nářadí, centrály, čerpadla a spojovací materiál - prodej

Sháníte železářský sortiment? Vše pořídíte u firmy Řemeslo a zahrada se Smržic, která dodává nářadí včetně spojovací materiálu pro domácí kutily i řemeslníky z Prostějova, Přerova nebo Olomouce. Na skladě máme přes 10 000 položek ověřených výrobců: - ruční, elektrické nářadí - vrtačky, brusky, kladiva, míchadla, leštičky, hoblíky, frézky, pily, páječky, sponkovačky - centrály - jednofázové, třífázové, rámové, plynové, elektrické, stacionární - čerpadla - vodní, kalová, chemická, motorová, ponorná - myčky - elektrické, tlakové - svářečky - MIG/MAG, MMA, TIG, transformátorové Dále spojovací materiál, a to nýty, šrouby, vruty, matice, těsnění, hmoždinky, hřebíky, podložky, svorníky, zděře, kolíky a závitové tyče. Pro více informací nás kontaktujte.


Lyofilizátory PIGO – stroje na vakuové vymrazování potravin

Lyofilizátory PIGO – stroje na vakuové vymrazování potravin

Chcete si pořídit nový kvalitní stroj na vymrazování potravin? Hledáte prodejce lyofilizátorů značky PIGO? Firma SKANEKO z Třebíče zajišťuje prodej a dodávku lyofilizátorů PIGO – světového lídra v navrhování a výrobě lyofilizátorů. Standardní komora lyofilizátoru má tvar válce. Celý přístroj je vyrobený z nerezové oceli. Každý stroje je vybaven kompletním chladícím systémem a kondenzační jednotkou. Na stroji je také možné programování receptur. V lyofilizátoru je možné zpracovat ovoce, bobuloviny, zeleninu, maso, mořské plody, polévky, rýžová jídla a další potraviny. Vakuovým vymrazováním si produkt zachová originální barvu, chuť, tvar, vůni i živiny. Snadné je i skladování lyofilizovaných produktů - není potřeba jejich nepřetržité chlazení.