Filtre vzduchové

Filtre vzduchové

Predmetom zákazky je dodávka vzduchových filtrov, ktoré sa v spoločnosti JAVYS, a.s. používajú na zabezpečenie prevádzky vzduchotechnických systémov JE A1 a V1. Tieto systémy sa nachádzajú v hlavnej budove bloku, v budove pomocných prevádzok, v spaľovni BSC RAO, vo filtračných staniciach, v monitore areosólov v sklade vyhoretého jadrového paliva, v filtračných jednotkách rádiochemických laboratórií a v systéme prívodnej a odvodnej vzduchotechniky FSK RAO v kontrolovanom pásme. Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
04.05.2017 07:48

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trnavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
05.06.2017 09:00

Cena veřejné zkázky:
659 998 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Zadavatel ulice:
Tomášikova 22

Zadavatel PSČ:
821 02

Zadavatel obec:
Bratislava-Ružinov

Kontaktní osoba:
JUDr. Dagmar Borovská

Zadavatel telefon:
+421 335 315 194

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.javys.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42514310-8
Vzduchové filtre

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní olejové a palivové filtry ověřených výrobců - prodej v e-shopu

Kvalitní olejové a palivové filtry ověřených výrobců - prodej v e-shopu

Prodejem kvalitních filtrů a olejů se zabývá společnost ADAMEC - ADRO s.r.o. Objednávat můžete jednoduše v e-shopu, vše dodáváme zákazníkům z Opavy, Olomouce a celého MS kraje. Skladem máme olejové filtry motorové, zpětné, sací, hydrostatické, převodové, horní, spodní a tlakové. Dále palivové filtry hrubé, jemné, KIT, Primary, Secondary, s průtokem, sítkem, odkalovačem nebo vložkou. Vše od ověřených výrobců Argo, Bobcat, Case, Demag, Delphi, Filpro, MAN, Kuhn, Toyota, VW, Venieri, Detroit, Engel, Kramer, Landini, Parker, Woodgate, Bosch, Cermag, Krone, Liebherr, Vapormatic, Vokes, Zetor, Claas, Fiat, Iveco, Kohler, OTO, Ropa, Sofima, Taisei, ISEKI, Geik, Timberjack, Mann, Piusi, Waltra, Woodgate, Fiam, Doosan a další.


Výroba komponentů a potrubí pro vzduchotechniku, podklady pro výrobu

Výroba komponentů a potrubí pro vzduchotechniku, podklady pro výrobu

Hledáte-li v oblasti Prahy firmu, která Vám vyrobí potrubí a komponenty pro vzduchotechniku, pak neváhejte zaslat podklady pro výrobu naší společnosti! Naše společnost se zabývá výrobou a dodávkou komponentů pro vzduchotechniku. Pošlete nám Vaše podklady pro výrobu a my Vám zpracujeme cenovou nabídku. Dokážeme flexibilně a rychle reagovat na případné změny v objednávce. Vyrobíme přívody a odvody vzduchu, výfuky filtrů, kruhové, hranaté, spiro i svařované potrubí, rekuperace tepla, větrání budov ad. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím emailové adresy nebo se podívejte na naše webové stránky. Rádi Vám odpovíme na Vaše případné dotazy nebo poradíme s podklady pro výrobu.


Dodávka a montáž vzduchotechniky, chlazení a vytápění

Dodávka a montáž vzduchotechniky, chlazení a vytápění

Hledáte spolehlivého dodavatele technického zařízení budov? Chcete zajistit úspory energie a efektivní provoz Vaší budovy? Naše společnost AREA TZB a.s. poskytuje komplexní dodávky technického zařízení budov v profesích VZT, ÚT, chlazení, ZTI, MaR. Jsme společnost, která má k dispozici špičkové technické zázemí, vozový park, kvalitní měřící a diagnostické přístroje i skvěle vyškolené techniky. Poskytujeme služby od A do Z. Zařídíme vše od projekce, výroby až po servis. Dbáme na plnění termínu a kvalitně odvedenou práci, životní prostředí i bezpečnost práce. Proto jsme společností certifikovanou dle normy ISO 9001, 14001 a OHSAS 18001. V případě, že hledáte dodavatele TZB v profesích VZT, ÚT, chlazení, ZTI a MaR, kontaktujte naši společnost AREA TZB a.s.


Dodávka, prodej filtrů, filtračního zařízení, materiálu pro filtraci

Dodávka, prodej filtrů, filtračního zařízení, materiálu pro filtraci

Potřebujete zakoupit filtry či materiál pro filtraci, neváhejte a obraťte se na nás na firmu C-FILTER FILTRY, s.r.o., v Brně. Zabýváme se prodejem filtrů z velkokapacitní výroby, zároveň i méně časté výrobky z malých sérií, starší a ojedinělé typy. Design filtrů si určí sám zákazník. Máte na výběr z širokého sortimentu filtrů. Dodáváme filtrační vložky, materiál pro filtraci vzduchu, pro paliva, oleje, pro hydrauliku a různé jiné kapaliny. Z filtrů si můžete zakoupit filtry průmyslové, filtry pro mobilní techniku, filtrace pro vzduchotechniku a klimatizaci, spin-on filtry, filtry hydrauliky a jiné. Rádi Vám poradíme i co se týče filtračních komponent. Neváhejte a oslovte nás. Věříme, že s námi budete spokojeni. Více informací na webových stránkách.


Vzduchotechnika, klimatizace a rekuperační jednotky do bytů i kanceláří, montáž a servis

Vzduchotechnika, klimatizace a rekuperační jednotky do bytů i kanceláří, montáž a servis

Příjemné teploty a čerstvý vzduch v domácnosti i kanceláři zajišťuje společnost s mnohaletými zkušenostmi Zdeněk Obr - klimatizace, vzduchotechnika z obce Buková, okres Prostějov. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní služby na poli vzduchotechniky, klimatizací i rekuperací. Provádíme spolehlivé instalace nejrůznějších vzduchotechnických zařízení i klimatizačních jednotek s cílem vytvořit ideální vnitřní prostředí. Veškeré systémy dodáváme do domů, bytů, komerčních prostor i průmyslových hal. Poradíme si s montáží jak klasických výměníků vzduchu, tak i rekuperačními jednotkami, jež se postarají o zcela profesionální zpětné získávání tepla. Nedílnou součástí našich služeb jsou odborné servisní i opravářské práce.


Vzduchotechnické zařízení Havlíčkův Brod - bytová, komerční a průmyslová vzduchotechnika

Vzduchotechnické zařízení Havlíčkův Brod - bytová, komerční a průmyslová vzduchotechnika

Kovo vzduchotechnika spol. s r.o. Havlíčkův Brod Společnost Kovo vzduchotechnika působící v širokém okolí města Havlíčkův Brod se specializuje na oblast vzduchotechniky, vzduchotechnická zařízení a zámečnická výroba. Bytová, komerční a průmyslová vzduchotechnika se postará například o odsávání škodlivin a prachu jak z pracovního tak i domácího prostředí. Společnost Kovo vzduchotechnika Havlíčkův Brod, specialista v oboru zámečnická výroba a vzduchotechnika disponuje svářečským certifikátem ISO 3834 a ISO 9001.