Realizácia inovácie – čiastočnej robotizácie, produkčného procesu spoločnosti MAGA s.r.o.

Realizácia inovácie – čiastočnej robotizácie, produkčného procesu spoločnosti MAGA s.r.o.

Predmetom zákazky je dodávka 1 ks robotizovaného zváracieho pracoviska na zváranie kotlov.
Robotizované zváracie pracovisko na zváranie kotlov na tuhe palivá.
Max. rozmery zvarenca 1000x600x1300mm (dľžka x širka x výška)
Max. hmotnost zvarenca 400 kg
Umiestnenie robota a polohovadla na samonosnom ráme.
Pracovisko musí splňať všetky bezpečnostné prvky podľa platnej legislatívy.
Súčasťou dodávky je:
Vytvorenie programu pre 3 typy kotlov
Zvarenie 3 kusov kotlov jedného typu v automatickom režime zo zabezpečením tesnosti zvarov
Dodávka zváracích prípravkov pre 5 typov kotlov
Servis do max. 12 hod
Montáž a doprava zariadenia v cene
Zaškolenie obsluhy k prevádzke a tvorbe programov v rozsahu min. 3-och pracovných dní
Záruka min. 12 mesiacov
Plný záručný servis (transport, práca, materiál)
Technická podpora pri tvorbe programov na obdobie min. 12 mesiacov od realizácie

Podrobná špecifikácia robota a riadiaceho systému je uvedená v súťažných podkladoch
Veřejná zakázka vložena:
04.05.2017 08:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
MAGA,s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Banskobystrický kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.06.2017 12:00

Cena veřejné zkázky:
148 242 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
MAGA,s.r.o.

Zadavatel ulice:
S. Kollára 86

Zadavatel PSČ:
979 01

Zadavatel obec:
Čerenčany

Kontaktní osoba:
Ing. Miroslav Müller

Zadavatel telefon:
+421 905 543 218

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-profilov/zakazky/18141

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42662000-4
Zváracie zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Inovativní technologie formou ohýbání plechů na ohraňovacích lisech

Inovativní technologie formou ohýbání plechů na ohraňovacích lisech

Inovativní technologie v oblasti CNC obrábění pro vás zajišťuje firma AM -METAL s.r.o. z Kuřimi, jež své služby poskytuje pro klienty a partnery z okolí Brna, celé České republiky i zahraničí. Vše poskytujeme s důrazem na dodržení kvality, optimální ceny. Samozřejmost je dodání požadovaného výrobků ve stanoveném termínu. V rámci nejmodernějších technologií provádíme kromě broušení, zámečnictví, svařování a jiných, také ohýbání plechů na ohraňovacích lisech. Ohraňování probíhá o lisovací síle 1 300 kN, délce 3 050 mm a tloušťce plechu 0,5 – 8 mm. Neváhejte nás kontaktovat, jsme připraveni vám maximálně vyjít vstříc s vašimi požadavky.


Robotizační technika - robotizace, paletizace a depaletizace, průmyslový roboti

Robotizační technika - robotizace, paletizace a depaletizace, průmyslový roboti

Hledáte firmu, která Vám nabídne robotizaci, která se zabývá robotizační technikou? Pak navštivte nebo kontaktujte společnost TERAMEX s.r.o. se sídlem v Hustopečích u města Brna, která nabízí moderní způsob přemístění zboží a to je právě robotizace. Robotizace je nedílnou součástí přepravy a skladování zboží na paletách. Zabýváme se vlastně robotickou paletizací a depaletizací. Robotizace má spousty výhod: řeší práci pro průmyslové roboty, využívá se do výroby a i k balícím linkám.


Pájení měděných a mosazných komponentů pájkami BLOCKADE®

Pájení měděných a mosazných komponentů pájkami BLOCKADE®

Pro pájení plamenem měděných komponentů (trubek) se často používá pájka se složením měď + fosfor + stříbro s obsahem stříbra 5-15%. Vzhledem ke stále rostoucí ceně stříbra se nabízí možnost využít pájky bez obsahu stříbra. Společnost A.V.D. pájení, která působí nejen v Opavě, Ostravě ale celé České a Slovenské republice, používá a nabízí svým zákazníkům implementaci technologie plamenového pájení spojů měď + měď resp. měď + mosaz. Jedná se o různé druhy měděných trubek popř. měděných trubek spojovaných s mosaznými přírubami a koncovkami. Velmi vhodnou variantou pájky pro tento typ spojů je pájka se složením měď+ fosfor + cín. V kombinaci s plynným tavidlem odpařovaným přímo do pájecího plamene vytváří pevný a povrchově čistý spoj. Teplota tavení pájky je v rozmezí 650 až 700 °C. Pevnost v tahu je 250N/mm2 a také teplota je nízká stejně jako u stříbrných pájek. Nabízíme i zcela novou pájku se složením měď + fosfor + cín + křemík s označením BLOCKADE®. Pájka má zcela specifické složení i vlastnosti. Povrch pájeného spoje je čistý, lesklý a kompaktní. Pájka má teplotu tavení v rozmezí 640 - 680 °C a pevnost v tahu 250N/mm2. Lze ji použít jak s plynným tavidlem odpařovaným přímo do pájecího plamene tak v kombinaci s tavidlem v pastě např. ECOSMART®. Pájka BLOCKADE® se velmi osvědčila především v odvětví klimatizace a chlazení. Spoje odolávají korozivnímu prostředí a namáhání vibracemi. Pájka plně nahrazuje doposud používané pájky s příměsí stříbra. Společnost A.V.D. pájení Vám nabídne pájku BLOCKADE® v provedení tyče v balení min. 10 kg. Samozřejmě jsme připraveni pomoci s implementací materiálu BLOCKADE® do výrobního procesu, a to včetně návrhu vhodného tavidla a příslušenství pro pájení – hořáky, redukční ventily a další.


Pro sériovou výrobu tvářených a svařovaných dílů využíváme různé technologie a postupy

Pro sériovou výrobu tvářených a svařovaných dílů využíváme různé technologie a postupy

Hledáte spolehlivou firmu, která se zaměřuje na výrobu svařovaných dílů? Rádi by jste navázali dlouhodobou spolupráci? Obraťte se na společnost Pressmetal – CZ, spol. s.r.o., kterou najdete v Třinci. Za pomocí různých technologií jsou schopni vyrobit i složitější tvary svařovaných či tvářených dílů. Výrobní technologie: - lisování kovů za studena – klasické i CNC výstředníkové lisy - ruční, poloautomatické i robotické svařování a bodování - elektro-erozivní obrábění - omílání nežádoucích otřepů z materiálů - závitování na stroji, který jsme sami zhotovili - 3D měření - válcování kovů - praní - průmyslové čištění - nástrojárna – pro údržbu našich strojů a pro výrobu jednodušších lisovacích nástrojů Pro více informací o spolupráci nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám zodpovíme jakékoliv dotazy.


Svařování nerezových, hliníkových dílů, tenkých i silných plechů metodou MIG - TIG

Svařování nerezových, hliníkových dílů, tenkých i silných plechů metodou MIG - TIG

Moderní svářečky nové generace má k dispozici společnost Aleš Brzák A-Z kovo s.r.o. - jsme Vám k dispozici pro svařování nerezových, hliníkových dílů i barevných kovů, technologie umožňuje svařování tenkých i silných plechů od 0,6mm až do 30mm. Svařujeme metodou MIG - TIG. Svařování MIG: - svářečky Migatronic Omega 400, Compact 180 a Compact 240. Svářečka Migatronic Omega 400 díky vodnímu chlazení může pracovat s velkou zátěží bez zbytečných přestávek, má široký obsah řídicích programů. Svařování TIG: - svářečky Fronius MagicWave 2200 a Fronius MagicWave 230i nové generace. Díky pokročilé technologii jsme schopni svařit velice tenké plechy.


Pájení nerezových i ocelových materiálů pastou na bázi mědi (Cu) a na bázi nikl-chrom (Ni-Cr)

Pájení nerezových i ocelových materiálů pastou na bázi mědi (Cu) a na bázi nikl-chrom (Ni-Cr)

Pro pájení ocelového i nerezového materiálu, trubek a dalších komponent se v hojné míře využívá jako pájecí materiál čistá 100% měď ve formě plastické, tekuté pasty. Pájení s měděnou pastou přináší velmi dobré výsledky díky dobré kapilaritě mědi a vysoké pevnosti spoje. Pokud máte zájem o pájení nerezu obraťte se na společnost D&K Brazing s.r.o. se sídlem v Olomouci a působnosti po celé České republice. V současné době získávají na popularitě pájecí pasty na bázi Ni a Cr jako náhrada pasty na bázi Cu. Výhodou těchto pájecích past je: - vyšší pevnost spoje - vyšší odolnost korozivnímu prostředí - nižší teplota pájení pro některé Ni-Cr pájecí pasty. Velmi oceňovaná vlastnost je také menší ovlivnění struktury základního materiálu. Pro celkový pozitivní dojem působí i barevná blízkost spoje barvě okolního základního materiálu, na rozdíl od výrazné červenohnědé barvy spoje pájecí pastou na bázi mědi.