Poptávám úpravu terasy

Poptávám úpravu terasy

Poptávám úpravu terasy o velikosti cca 25m2. Dnes je položena zámková dlažba, kterou potřebuji odstranit, terasu vybetovovat a položit dlažbu. Děkuji. Martin Matlocha
Poptávka byla vložena dne:
04.05.2017 08:09

Platnost poptávky:
04.06.2017 07:49

Kontaktní osoba:
martin matlocha

Kontaktní email:

Telefon:
+420 724 158 620

Okres:
Praha-západ

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Obkladačské práce ve venkovních i vnitřních prostorách

Obkladačské práce ve venkovních i vnitřních prostorách

Potřebujete obložit kuchyň, koupelnu, WC, chodbu, terasu či položit dlažbu? Hledáte kvalitní a zkušené obkladače působící v okolí Pohořelic a Miroslavi? Pak si vsaďte na stavební společnost EKOČEK, jejíž odborníci jsou Vám připraveni rychle pomoci. Jsme profesionálové, kteří mají s obkládáním bohaté zkušenosti. Používáme kvalitní nářadí a stavební chemii. Se vším Vám rádi pomůžeme. Navrhneme pro Vás vhodné řešení na míru, tak abyste byli spokojeni co se ceny, vzhledu i preciznosti týče. Rádi byste se dozvěděli více? Neváhejte nás kontaktovat.


Tradiční a kvalitní kamenosochařské práce –  kamenné obklady krbů

Tradiční a kvalitní kamenosochařské práce – kamenné obklady krbů

Toužíte-li po krbu, který by zútulnil Váš rodinný dům či chalupu, obraťte se na Kamenictví Otruba v Plumlově. Naše dlouholetá zkušenost v oboru kamenosochařství Vám zaručí kvalitně odvedenou práci. Naše firma zabývá i pokladem kamenných obkladů krbů. Součástí našich služeb je i konzultace, bezplatná obhlídka místa, zaměření a zpracování rozpočtu Vaši zakázky. Našim zákazníkům navíc poskytuje šestiletou záruku na námi odvedenou práci.


Betonové podlahy České Budějovice, realizace hlazených betonových podlah do rodinných domů

Betonové podlahy České Budějovice, realizace hlazených betonových podlah do rodinných domů

Představujeme Vám firmu Betonové podlahy URBÁNEK z okresu České Budějovice, která svoji činnost zaměřila na realizace strojeně hlazených betonových podlah do rodinných domů, bytových domů, komerčních prostor, provozoven, apod. Dodáme vám a smontujeme podlahové izolace a výztuže. Působíme po celé České republice. Konečná úprava betonové podlahy se provádí zahlazením již staženého povrchu podlahy elektrickou hladičkou. Díky této technice docílíme velmi kvalitního povrchu, který již není nutné stěrkovat pod většinu podlahových krytin. Velikou výhodou je rychlost betonáže, kvalita a cena. Pokud Vás naše betonové podlahy zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Úsilné 169, České Budějovice.


Železobetonové monolitické konstrukce - kompletní betonářské práce

Železobetonové monolitické konstrukce - kompletní betonářské práce

Hledáte zkušenou firmu v oblasti stavebnictví? Pak kontaktujte firmu NEOL - STAV, s.r.o. se sídlem v Olomouci, která provádí zednické, tesařské a betonářské práce včetně projekční a technické činnosti. Poskytujeme široké škálu služeb. Kromě realizace zakázky, zpracujeme cenovou kalkulaci, navrhneme optimální řešení konstrukce dle požadavků zákazníka a vytvoříme finální dokumentaci. Specializujeme se na železobetonové monolitické konstrukce pro rodinné domy, byty, garáže, nákupní centra, sportoviště, nemocnice a úřady. Realizujeme základy objektů (piloty, injektáže, pažení), betonové skelety, opěrné stěny i nosné zdi. Pro práci využíváme moderní techniku a preferujeme ověřené postupy. K dispozici máme zkušený tým zaměstnanců, proto se na nás neváhejte s čímkoliv obrátit.


Nová moderní koupelna – profesionální rekonstrukce bytového jádra, obkladačské práce

Nová moderní koupelna – profesionální rekonstrukce bytového jádra, obkladačské práce

Rozhodli jste se pro rekonstrukci koupelny? Máte v bytě ještě staré umakartové jádro, které nutně potřebuje přestavbu? Hledáte firmu, která by se o to postarala a která má bohaté zkušenosti? Oslovte firmu Zednictví Antonín Habiňák se sídlem v Hrušovanech nad Jevišovkou. Provádí rekonstrukce i v okolí Brna, především v lokalitě Brno-venkov, a v okolí Mikulova. Postaráme se o kompletní zednické práce při rekonstrukci bytového jádra. Samozřejmostí jsou i obkladačské práce, se kterými máme bohaté zkušenosti. Pracujeme nejen s klasickými obklady a dlažbou, ale i s velkoformátovými dlaždicemi či s mozaikou. Je pro Vás koupelna relaxačním místem, kde večer po práci čerpáte novou energii? Pak rozhodně potřebujete spolehlivou firmu, která se postará o perfektní přestavbu staré koupelny a vytvoří útulné místo. Dále obkládáme i kuchyně a pokládáme dlažbu jak v interiéru, tak i v exteriéru. Problém není ani položení dlažby na terase, lodžii či na příjezdové cestě.


Sádrokartonářské a obkladačské práce - Liberec

Sádrokartonářské a obkladačské práce - Liberec

Tak neváhejte a obraťte se na odborníky v oboru, a to naši společnost Stavby Holina. Specializujeme se na sádrokartonářské a obkladačské práce. Realizujeme montáže sádrokartonových příček a stěn, sádrokartonových a minerálních stropních podhledů. Zajišťujeme také zvukové a tepelné izolace. Při rekonstrukcích Vám vyřešíme i pokládku dlažby a obklady koupelen. Pro úsporu vytápění Vám provedeme zateplení venkovních stěn a fasády což sníží tepelné ztráty a dodá Vaší budově nový kabát. Zateplení fasád děláme jak pro rodinné tak i bytové domy. V případě zájmu a nezávaznou cenovou kalkulaci nás kdykoliv kontaktujte telefonicky, e-mailem či osobně. Sídlíme v Liberci, Rampasova 144.