Poptávám stomatologické služby

Poptávám stomatologické služby

Poptávám stomatologické služby.
Poptávka byla vložena dne:
04.05.2017 08:13

Platnost poptávky:
04.06.2017 08:09

Kontaktní osoba:
Pavlína Martináková

Kontaktní email:

Telefon:
+420 732 118 762

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rovnátka na zuby odstraní křivé zuby, rovnání zubů-ortodoncie

Rovnátka na zuby odstraní křivé zuby, rovnání zubů-ortodoncie

Nemusí Vás trápit, že Váš úsměv není bezchybný, křivé zuby vyřeší snímací, fixní rovnátka na zuby. Ortodoncie Otrokovice - MUDr. Helena Dvořáková Vám pomůže s rovnáním zubů a potom svůj úsměv naplno ukážete. Přijímáme nové pacienty - děti i dospělé z okresu Zlín. Po vyšetření Vám při konzultaci doporučíme zda použít pro napravení křivých zubů fixní rovnátka či keramická rovnátka - snímací aparátek. Průměrná doba léčby fixním aparátem jsou 2 roky, může být však delší i kratší v závislosti na závažnosti vady. Termín návštěvy je nutné si domluvit předem na telefonu: 577921865.


Bělení zubů nejmodernějšími technologiemi – Airflow, ordinační bělení

Bělení zubů nejmodernějšími technologiemi – Airflow, ordinační bělení

Chcete udělat na ostatní dojem zářivě bílým úsměvem? Nejste spokojeni se zbarvením Vašeho chrupu? Stomatologická klinika DentArt Brno Vám pomůže získat zářivě bílý úsměv a krásné zuby. Pro zkrášlení chrupu používáme nejmodernější technologie. Poradíme si s s povrchovým i hloubkovým zabarvení zubů. Pigmenty usazené na zubech můžeme odstranit pomocí metody pískování – Airflow. V případě hloubkového zabarvení zubů bezpečně vybělíme Vaše zuby spolehlivě a bezpečně za pomocí ordinačního bělení. Neváhejte a objednejte se k nám na konzultaci.


Stomatologická ordinace s moderním vybavením a individuálním přístupem

Stomatologická ordinace s moderním vybavením a individuálním přístupem

Toužíte mít krásný úsměv? Chcete mít dokonalý chrup? Přijďte do naší stomatologické ordinace SD Dental clinic s.r.o. V naší ordinaci zubní kliniky se kompletně postaráme o Váš chrup za pomoci moderních přístrojů a bez bolesti. Zajišťujeme preventivní prohlídky a případnou léčbu zubních kazů. Naše služby jsou samozřejmě mnohem širší. Zhotovujeme také zubní implantáty, korunky a můstky, vykonáváme estetickou stomatologii pro bělejší zuby, odstranění zubního kamene dentální hygienou, péče chrup zasažený parodontózou. V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či pomocí objednávkového formuláře na našich webových stránkách. Zubní ambulanci najdete v Praze na ulici Hviezdoslavova 520/12.


Kovová fixní, snímací rovnátka, keramické aparátky pro všechny vady skusu

Kovová fixní, snímací rovnátka, keramické aparátky pro všechny vady skusu

Krásný úsměv - to jsou rovné zuby. Ortodoncie Otrokovice vyrobí snímací keramické aparátky i kovová fixní rovnátka pro děti i dospělé. Řešíme všechny vady skusu. Pokud máte od zubního lékaře doporučení na fixní rovnátka, domluvte si konzultaci u MUDr. Heleny Dvořákové - poskytujeme kompletní ortodontickou léčbu. Přijímáme pacienty nejen z Otrokovic, ale i z celého regionu Zlínsko. Rovnátka řeší ortodontické vady, křivé zuby či špatně postavené zuby i zubní mezery. Na základě konzultace a vstupního vyšetření navrhneme léčbu. Řešením jsou většinou pevné, fixní aparátky - zámečky u kterých si můžete vybrat barvu gumiček. Snímací keramické aparátky řeší menší a ne tak výrazné vady chrupu a používají se k doléčení po rovnání zubů fixními rovnátky, většinou na noc. Naše ortodoncie je v budově polikliniky - Otrokovice, Třída Osvobození 1388.


Zvýšená hygiena chrupu při nošení rovnátek je při ortodontické léčbě důležitá

Zvýšená hygiena chrupu při nošení rovnátek je při ortodontické léčbě důležitá

Řešením špatného postavení zubů i estetických nedostatků u chrupu je nošení rovnátek, včasná léčba a zvýšená hygiena chrupu jsou základem úspěšné nápravy chrupu. Pokud jste z okolí Zlína vše související s ortodontickou léčbou můžete konzultovat na Ortodoncii Otrokovice - MUDr. Helena Dvořáková je zkušený specialista, přijímá dětské pacienty i dospělé. Nejčastěji se při rovnání zubů využívají kovová či keramická fixní rovnátka. U dětí se smíšeným chrupem je často dostačujícím řešením snímací aparátek. Doporučíme nejvhodnější rovnátka dle konkrétní vady skusu. Součástí léčby jsou pravidelné návštěvy. Zvláště u dětí je nutné dbát na postup dentální hygieny, což vždy připomínáme. Doporučení na ortodoncii většinou dostanete přímo od svého zubního lékaře, následně si domluvte termín návštěvy v naší ordinaci - volejte na tel. 577921865.


Stomatologická ordinace pro děti a dospělé

Stomatologická ordinace pro děti a dospělé

Hledáte praktického zubního lékaře, který Vám poskytne bezbolestné a kvalitní ošetření? Bydlíte v okrese Strakonice? Jmenuji se MUDr. Pavla Krejnická a jsem praktický zubní lékař pro děti a dospělé. Naše stomatologická ordinace Vám poskytne tu nejlepší komplexní péči o Váš chrup. Od prevence, ošetření zubního kazu až po základní chirurgické ošetření. Odstraníme Vám zubní kámen, vybělíme zuby a poradíme v oblasti ústní hygieny. Ošetříme také kořenové kanálky, provádíme i rozsáhlejší rekonstrukce chrupu pomocí korunek nebo můstků i péči o parodontitidou postižené zuby. Zavítejte do naší moderně vybavené ordinace v Blatné či v Sedlicích. Čeká Vás příjemné prostředí a skvěle vyškolený personál. Těšíme se na Vás.