Rekonštrukcia administratívnej budovy v Kláštore pod Znievom

Rekonštrukcia administratívnej budovy v Kláštore pod Znievom

Predmetom zákazky je rekonštrukcia administratívnej budovy v Kláštore pod Znievom. Stavebné práce budú pozostávať z nasledovných činností:
- zateplenie podlahy a obvodových stien budovy,
- výmena vnútorných rozvodov elektrickej energie, svietidiel, vody a kanalizácie
- inštalácia fotovoltaických panelov s hybridným systémom na akumuláciu energie,
- inštalácia tepelných čerpadiel a bivalentného zásobníka tepla a vykurovacích telies,
- vysprávka vnútorných povrchov,
- výmena okien a dverí,
- vybudovanie bezbariérového prístupu do budovy.
Veřejná zakázka vložena:
03.05.2017 07:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Kláštor pod Znievom

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
29.06.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
314 562 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Kláštor pod Znievom

Zadavatel IČ:
00316733

Zadavatel ulice:
M. Čulena 181

Zadavatel PSČ:
038 43

Zadavatel obec:
Kláštor pod Znievom

Kontaktní osoba:
Ing. Ivana Hodošiová

Zadavatel telefon:
+421 263 531 231

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.obecklastor.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45321000-3
Tepelnoizolačné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vnitřní a venkovní osvětlení - oprava, montáže, poradenství

Vnitřní a venkovní osvětlení - oprava, montáže, poradenství

Chcete poradit v oblasti vnitřního a venkovního osvětlení? Pak se obraťte na naší elektroinstalační společnost Jiřího Furcha, která Vám kromě poradenství v této oblasti, také namontuje a opraví veškeré vnitřní i venkovní osvětlení. Naše firma Vám nabídne montáže různých druhů osvětlení. Všechny naše montáže poskytujeme včetně revizí. Montujeme různé osvětlovací prvky od běžného osvětlení místností,až po osvětlení exteriérů. Ať už požadujete osvětlení vitrín, zahrad či domácnosti obraťte se na naší firmu, rádi Vám pomůžeme.


Jednofázové a třífázové elektrocentrály, čerpadla pro odčerpání vody Heron

Jednofázové a třífázové elektrocentrály, čerpadla pro odčerpání vody Heron

Uvažujete o koupi nové elektrocentrály? Sháníte kvalitní jedno nebo třífázové generátory? Potřebujete kvalitní čerpadlo pro odčerpávání vody? Navštivte e-shop hatech.cz., kde si můžete objednat kvalitní generátory a čerpadla Heron. Najdete u nás jednofázové a dvoufázové plynové a benzínové generátory, které se stanou spolehlivým zdrojem elektrické energie i v těch nejhůře přístupných místech. Prodáváme také plovoucí, kalová, vodní talková nebo proudová vodní čerpadla. Veškeré tyto výrobky najdou uplatnění zejména u profesionálních nebo dobrovolných hasičských sborů, ale také v oblasti zemědělství nebo stavitelství.


Prodej, montáž, servis domácí vodárny, čerpadla - ponorná, povrchová, kalová, oběhová, bazénová

Prodej, montáž, servis domácí vodárny, čerpadla - ponorná, povrchová, kalová, oběhová, bazénová

Pokud plánujete koupi nového čerpadla na vodu, ponorného čerpadla, kalového čerpadla nebo domácí vodárny, kontaktujte společnost HELÍSEK stavební s.r.o. Zlín - jsme dodavatelem čerpací techniky pro region Zlínský kraj. Prodej, montáž, servis: - čerpadla: - ponorná pro čerpání vody ze studní, úzkých vrtů - vibrační elektromagnetické, nerezové, litinové, vřetenové, - povrchová samonasávací k přečerpávání vody pro domácí i průmyslové použití - kalová k čerpání jímek, žump, odpadních vod - oběhová pro topení - k cirkulaci vody v otopných systémech - zahradní vhodné pro postřik zahrádek, zavlažování - bazénová pro domovní bazény - domácí vodárny k zásobování menších objektů vodou - tlakové expanzní nádoby. Poskytujeme přednostní záruční a pozáruční servis na čerpadla zakoupená u nás. Klientům v případě potřeby zapůjčíme náhradní čerpadlo !


Dveře a zárubně Pardubice, velkoobchod interiérových dveří, laminátové dveře, dýhované dveře

Dveře a zárubně Pardubice, velkoobchod interiérových dveří, laminátové dveře, dýhované dveře

Představujeme Vám firmu STRNAD podlahy, dveře s.r.o. z okresu Pardubice, která svoji činnost zaměřila na montáže dveří včetně dveřního kování. Velkoobchod dveří a zárubní Pardubice: - venkovní dveře - interiérové dveře - laminátové dveře - dýhované dveře - skleněné dveře - fóliované dveře Pokud Vás naše dveře a zárubně zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Rohovládova Bělá 143, Pardubice.


Realizace staveb a projektová činnost

Realizace staveb a projektová činnost

Sníte o ideálním domě pro vaši rodinu nebo si plánujete rekonstrukci obydlí? Budete rekonstruovat byt nebo dům? Rozhodli jste se postavit dům na klíč a potřebujete k tomu spolehlivou stavební firmu? Zaměřujeme se na veškeré práce v oblasti stavebnictví, úpravy interiérů i exteriérů, to jsme my, společnost T&Nstav stavební s obchodní, s.r.o. Využijte naších služeb od A do Z. Realizujeme projektovou dokumentaci, provádíme celkové rekonstrukce a výstavby. Objednat si lze i jednotlivé stavební činnosti, např zateplení a vyhotovení fasády, interiérové stavební práce, venkovní úpravy terénů a mnoho dalšího. Výčet veškerých nabízených prací naleznete na webových stránkách spolu s referencemi a fotografií naší práce. Důležitý je klient a provedení práce, záleží nám na kvalitě a také spokojenosti zákazníka. Snažíme se vyhovět veškerým požadavkům. Kontaktujte nás nebo přijeďte na osobní konzultaci do Pelhřimova.


Pokládka podlah, realizace podhledů a stěn v obytných prostorech podkroví

Pokládka podlah, realizace podhledů a stěn v obytných prostorech podkroví

Chcete si z Vaší půdy udělat další obytné prostory? Hledáte v okolí Brna nebo Vyškova firmu, která se postará o realizaci podhledů a podlah v podkrovních prostorech? Přestavbu půdních prostor svěřte do rukou firmy Josef Opluštil. Naše firma promění půdu ve vašem domě v plnohodnotně obyvatelné prostory. Zajistíme realizaci stěn, které rozdělí půdní prostory na pokoje včetně sádrokartonových podhledů. Položíme novou podlahu podle Vašeho výběru. Provedeme také tepelnou izolaci podlahy pro vyšší tepelný komfort.