Rekonštrukcia administratívnej budovy v Kláštore pod Znievom

Rekonštrukcia administratívnej budovy v Kláštore pod Znievom

Predmetom zákazky je rekonštrukcia administratívnej budovy v Kláštore pod Znievom. Stavebné práce budú pozostávať z nasledovných činností:
- zateplenie podlahy a obvodových stien budovy,
- výmena vnútorných rozvodov elektrickej energie, svietidiel, vody a kanalizácie
- inštalácia fotovoltaických panelov s hybridným systémom na akumuláciu energie,
- inštalácia tepelných čerpadiel a bivalentného zásobníka tepla a vykurovacích telies,
- vysprávka vnútorných povrchov,
- výmena okien a dverí,
- vybudovanie bezbariérového prístupu do budovy.
Veřejná zakázka vložena:
03.05.2017 07:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Kláštor pod Znievom

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
29.06.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
314 562 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Kláštor pod Znievom

Zadavatel IČ:
00316733

Zadavatel ulice:
M. Čulena 181

Zadavatel PSČ:
038 43

Zadavatel obec:
Kláštor pod Znievom

Kontaktní osoba:
Ing. Ivana Hodošiová

Zadavatel telefon:
+421 263 531 231

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.obecklastor.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45321000-3
Tepelnoizolačné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba plastových a střešních oken z vysoce kvalitních profilů

Výroba plastových a střešních oken z vysoce kvalitních profilů

Sháníte-li v oblasti Brna firmu, která vyrábí a instaluje plastová okna i střešní okna z vysoce kvalitních profilů, pak se neváhejte obrátit na naši společnost! Nabízíme plastová okna z vysoce kvalitních profilů REHAU a střešní okna ROTO, které je možno si objednat i v dřevěném provedení. Stará okna demontuje bez jakéhokoliv poškození fasády a nová okna nainstalujeme včetně zednických prací a objednaného příslušenství. Výrobky dovezeme až na místo a vzniklý odpad samozřejmě odvezeme. Naše okna disponují vysokou kvalitou a dlouhou životností. Zaměříme, rádi poradíme a cenovou nabídku vypracujeme ZDARMA. Více informací naleznete na našich www.


Stavební práce, rekonstrukce domů a bytů, nástavby, vestavby

Stavební práce, rekonstrukce domů a bytů, nástavby, vestavby

Potřebujete zmodernizovat, zkrášlit či zvětšit Vaše obydlí? Snad každý chce bydle dle vlastních představ. Ano, představy o bydlení se různí. My splníme konkrétně ty Vaše individuálně. Tak neváhejte a kontaktujte naši stavební firmu František Kužel – dřevostavby, sídlící v Kladně. Naší pracovní náplní jsou veškeré stavební práce v domech, bytech, chatách či chalupách. Provádíme rekonstrukce koupelen a bytových jader včetně dodávky materiálu a vybavení. Dále pak přestavby interiérů, nástavby, vestavby, přístavby pro zvětšení užitné plochy včetně rozvodů, instalací, podlah a obkladů. Rádi a ochotně Vám poradíme s možným řešením.


Prodej a autorizovaný servis pro vývěvy, dmychadla, kompresory, vakuové pumpy a systémy

Prodej a autorizovaný servis pro vývěvy, dmychadla, kompresory, vakuové pumpy a systémy

Hledáte dodavatele, který poskytuje servis popř.renovace pro vývěvy, dmychadla, kompresory, vakuové pumpy a systémy? Pak jste našli správně firmu Busch Vakuum s.r.o. Brno. Poskytujeme údržbu i poradenství v oblasti vakuových systémů. Výhradní zastoupení koncernu Busch Holding v rámci celé České republiky. Prodej, údržba a servis pro tyto produkty: -R 5 Olejem mazané rotační lamelové vývěvy -Mink Zubové vývěvy a kompresory -COBRA Industry Šroubové vývěvy -COBRA Semicon Šroubové vývěvy -Panda/Puma Podtlakové posilovače -Seco Suché rotační lamelové vývěvy -Tyr Rotační pístová dmychadla -Huckepack Jednoprůchodové olejem mazané rotační lamelové vývěvy -Dolphin Kapalinokružné vývěvy a kompresory -Samos Dmychadla s bočním kanálem -Zebra Dvoustupňové olejomazné rotační lamelové vývěvy -Fossa Šnekové vývěvy -Turbo Turbomolekulární vývěvy -Rangu Difuzní vývěvy. Naše služby jsou rozšířeny na: -Vakuové systémy šité na míru vašim potřebám. -Vývoj na zakázku exkluzivní řešení pro vaši oblast použití, kde nabízíme možnost nezávislého vývoje exkluzivních řešení přizpůsobených přímo jejich požadavkům vyplývajícím z jejich zamýšleného použití. Bližší specifikace produktů naleznete na našich webových stránkách.


Zubové a vakuové vývěvy a kompresory pro vytváření stlačeného vzduchu

Zubové a vakuové vývěvy a kompresory pro vytváření stlačeného vzduchu

Pokud sháníte kvalitní a spolehlivé vývěvy a kompresory, pak se neváhejte obrátit na firmu Busch Vacuum and Systems! Zabýváme se výrobou vývěv, dmychadel a kompresorů a zajišťujeme vakuové a přetlakové technologie pro průmyslová odvětví. Naše zubové vývěvy jsou vyráběny hlavně pro průmyslové aplikace a vynikají svou vysokou čerpací rychlostí a bezolejovým provozem. Zubová technologie vývěv snižuje spotřebu energie a zvyšuje výkon stroje. Pro naše zákazníky dodáme vakuové technologie a zajistíme servis pro dostupné vakuové pumpy a systémy. Naše vývěvy a kompresory vám ušetří prostředky vynaložené na energie a provoz až o 60%! Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Prodej repasovaných, použitých vakuových pump a systémů

Prodej repasovaných, použitých vakuových pump a systémů

Hledáte firmu, která nabízí prodej repasovaných, použitých vakuových pump a systémů? Společnost Busch Vakuum s.r.o., se sídlem v Brně, má pro Vás nyní na výběr repasované vakuové pumpy. Neváhejte a oslovte nás. Námi dodávané repasové pumpy jsou otestovány, a mají také stejné parametry, tak jako nové vakuové pumpy. Repasované vakuové pumpy dodáváme ihned. Výhodou je, že jsou poměrně levné, ale přitom otestované a vybavené novými náhradními díly Busch. Můžeme je ihned instalovat s příslušenstvím, které si vybere zákazník. Všechny použité pumpy jsou v záruce, tak jako nové. Dodáme i vakuové pumpy, které momentálně nejsou skladem a to co nejdříve. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky.


Průmyslová LED svítidla Weidmüller řady WIL - úsporné osvětlení pracovních prostor

Průmyslová LED svítidla Weidmüller řady WIL - úsporné osvětlení pracovních prostor

Na trh postupně přicházejí nové typy osvětlení pracovních prostor strojů a montážních pracovišť. Optimální osvětlení zajistí průmyslová LED svítidla Weidmüller nové řady WIL. Jde o úsporné řešení pro různé pracovní prostory, je nenáročné na prostor a přitom účelné. Údržba na strojích tak může být prováděna bezpečně a efektivně. Dodavatelem LED osvětlení Weidmüller v lokalitě Zlínský kraj je firma EMS ELEKTRO s.r.o Otrokovice. Přednosti LED osvětlení Weidmüller: - moderní a kompaktní design - dlouhá životnost - více než 10 000 h - nejnovější LED technologie - velmi jasné světlo 1315 lm - extrémně odolná konstrukce - pevné zapouzdření - kovový kryt - široký kužel světla - různé možnosti připojení - k dispozici různá napětí – 12 V a 24 V.