Prestavba 2. a 3. nadzemného podlažia domu služieb na 10 mestských bytov

Prestavba 2. a 3. nadzemného podlažia domu služieb na 10 mestských bytov

Predmetom zákazky je prestavba 2. a 3. nadzemného podlažia domu služieb na 10 mestských bytov a obnova a adaptácia trojpodlažného objektu v Dudinciach, vrátane statickej dopravy. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v súťažných podkladoch pre toto verejné obstarávanie.
Veřejná zakázka vložena:
03.05.2017 07:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mestský podnik Dudince s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Banskobystrický kraj

Platnost veřejné zakázky:
28.06.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
744 188 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mestský podnik Dudince s.r.o.

Zadavatel IČ:
36040100

Zadavatel ulice:
Okružná 212

Zadavatel PSČ:
962 71

Zadavatel obec:
Dudince

Kontaktní osoba:
Ing. Ľubomír Habán

Zadavatel telefon:
+421 455 583 126

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.dudince-mesto.sk/?page=mestsky-podnik-dudince-sro

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Realizace staveb a projektová činnost

Realizace staveb a projektová činnost

Sníte o ideálním domě pro vaši rodinu nebo si plánujete rekonstrukci obydlí? Budete rekonstruovat byt nebo dům? Rozhodli jste se postavit dům na klíč a potřebujete k tomu spolehlivou stavební firmu? Zaměřujeme se na veškeré práce v oblasti stavebnictví, úpravy interiérů i exteriérů, to jsme my, společnost T&Nstav stavební s obchodní, s.r.o. Využijte naších služeb od A do Z. Realizujeme projektovou dokumentaci, provádíme celkové rekonstrukce a výstavby. Objednat si lze i jednotlivé stavební činnosti, např zateplení a vyhotovení fasády, interiérové stavební práce, venkovní úpravy terénů a mnoho dalšího. Výčet veškerých nabízených prací naleznete na webových stránkách spolu s referencemi a fotografií naší práce. Důležitý je klient a provedení práce, záleží nám na kvalitě a také spokojenosti zákazníka. Snažíme se vyhovět veškerým požadavkům. Kontaktujte nás nebo přijeďte na osobní konzultaci do Pelhřimova.


Projekt a výstavba rodinných domů

Projekt a výstavba rodinných domů

Chystáte se stavět dům? Chcete zděný rodinný dům s téměř nulovou spotřebou energie? Pak se obraťte na naši společnost Ideální stavba s.r.o. My hledáme vždy nejlepší technická řešení z hlediska kvality a životnosti, současně ale i řešení, které jsou cenově dostupná. Nabízíme komplexní služby. Realizujeme zděné rodinné domy od studie, přes projekt, až po samotnou stavbu. Pořiďte si nové moderní bydlení a zrealizujte svůj vysněný projekt spolu s naší společností Ideální stavba s.r.o. Rozsah výstavby lze rozetapovat dle Vašich požadavků. Stavíme domy podle projektů všech autorizovaných projektantů z ČR i ze zahraničí. Podívejte se na stránky naší společnosti, kde najdete ukázky naší práce. V případě zájmu nás kontaktujte pro více informací.


Designové rodinné domy Praha - stavby pro bydlení na klíč

Designové rodinné domy Praha - stavby pro bydlení na klíč

Plánujete stavbu svého vysněného rodinného domu? Postavíme Vám dům na klíč podle Vašich představ. Stavíme funkční a moderní rodinné domy, bytové domy i garáže. Naše společnost SPING STAV spol. s r.o. je na českém trhu již od roku 1993. Svým zákazníkům poskytujeme vysokou kvalitu provedení a krátké dodací lhůty. Součástí stavby na klíč je zpracování studie, projektové dokumentace pro stavební povolení, zpracování prováděcí dokumentace, zajištění stavebního povolení, geodetická zaměření a samozřejmě provedení všech zemních prací, přípojek, hrubé stavby i řemesel včetně dokončovacích prací. Nabízíme Vám kompletní zhotovení díla ve špičkové kvalitě.


Pokládka podlah, realizace podhledů a stěn v obytných prostorech podkroví

Pokládka podlah, realizace podhledů a stěn v obytných prostorech podkroví

Chcete si z Vaší půdy udělat další obytné prostory? Hledáte v okolí Brna nebo Vyškova firmu, která se postará o realizaci podhledů a podlah v podkrovních prostorech? Přestavbu půdních prostor svěřte do rukou firmy Josef Opluštil. Naše firma promění půdu ve vašem domě v plnohodnotně obyvatelné prostory. Zajistíme realizaci stěn, které rozdělí půdní prostory na pokoje včetně sádrokartonových podhledů. Položíme novou podlahu podle Vašeho výběru. Provedeme také tepelnou izolaci podlahy pro vyšší tepelný komfort.


Stavební firma Ostrava, zednické práce, výstavby, demolice, výstavba rodinných domů

Stavební firma Ostrava, zednické práce, výstavby, demolice, výstavba rodinných domů

Představujeme Vám firmu Peroutka DopStav Ostrava s.r.o., která svoji činnost zaměřila na kompletní stavební práce včetně výstavby, rekonstrukcí a demolic, zednických a řemeslných prací. V rámci svých nabízených služeb zajišťujeme realizace zakázek většího charakteru. Výstavba rodinných domů: - výstavba - základové desky - zpevněné plochy - zdění - fasády - omítky - podlahy - inženýrské sítě Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma Peroutka DopStav Ostrava s.r.o. bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Nákladní 3300/5, Ostrava.


Výstavba, rekonstrukce a revitalizace budov - Pardubice

Výstavba, rekonstrukce a revitalizace budov - Pardubice

Plánujete výstavbu rodinného domu, garáže či nástavbu? Chcete zrekonstruovat byt? Tak jste tu správně u stavební firmy Miroslava Kaššáka. Zaměřuji se na komplexní stavební práce. Budu Vám nápomocen při výstavbě hrubě stavby, drobných zednických prací, zhotovím Vám omítky, obklady i podlahy. V rámci své činnosti realizuji výstavbu nových budov, ale i rekonstrukci bytových jader či přestavbu bydlení, nástavbu a vestavbu. Dělám také stavební úpravy exteriéru a zateplení budov s fasádou. Pokud hledáte spolehlivého a kvalitního řemeslníka v oblasti stavebních prací tak mě neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem či osobně. Sídlím v Pardubicích na ulici Jana Palacha 2767.