Zateplenie a stavebné úpravy kultúrneho domu a obecného úradu

Zateplenie a stavebné úpravy kultúrneho domu a obecného úradu

Pozemok na ktorom je predmetná stavba umiestnená sa nachádza v obci Oreské. Jedná sa o parcelu 81/1. Objekt je jednopodlažný, čiastočne podpivničený. Stavenisko je mierne svahovité (spádované do severozápadného rohu pozemku. Stavenisko s prihliadnutím na technické, výrobné a ekonomické podmienky stavebníka spĺňa podmienky pre realizáciu zámeru investora. Stavba nezasahuje do žiadnych existujúcich bezpečnostných pásiem.
Zateplením objektu nedochádza k zmene architektúry objektu. Stavba je riešená ako jednopodlažná s čiastočným podpivničením. Stavba je murovaná v tradičnej technológii zastrešený sedlovou strechou so sklonom 30°, 37° resp. 44°. Podlaha je navrhnutá v troch úrovniach. Výška 0, 000 prislúchajúca k podlahe prízemia je oproti pôvodnému stavu zdvihnutá o 100mm, je identická ako úroveň predsadenej vstupnej terasy a od okolitého terénu v mieste vstupu je +0, 280m. Ďalšia časť je v úrovni +0, 930m. Svetlá výška prvého podlažia objektu je 6, 320m; 5, 320m; 4, 685m a 7, 380m v priestore hlavnej sály KD. Výška hrebeňa strechy od 0, 000 je +11, 070 a +9, 770m.
Stavebné úpravy sú vykonávané v zmysle § 56 odd. d), § 63, § 64 Vyhl. 532/2002 Z.z. Vstup do objektu je opatrený rampou so sklonom 1/8, dvere sú opatrené so zníženým prahom.
Navrhované stavebné úpravy vychádzajú z požiadaviek stavebníka pre potreby spojené s prevádzkou kultúrneho domu a obecného úradu, zlepšenie teplotechnických vlastností domu, predĺženie životnosti existujúcich konštrukcii. Na objekte je navrhnutý súbor stavebných úprav:

- úprava vstupných otvorov a interiérových dverí vo vzťahu na zvýšenie podláh objektu
- výmena výplní otvorov v obvodových stenách nové okná a dvere budú osadené do existujúcich otvorov
- zateplenie plochej strechy nad úrovňou existujúcej strešnej roviny
- zateplenie šikmej strechy v priestore podkrovia
- kompletné zateplenie obvodových stien
- zateplenie stropu suterénu
- vybúranie podlahových vrstiev a realizácia nových podláh so zateplením v časti stavby v styku s terénom
- realizácia zavesených podhľadov
- vytvorenie presvetlovacieho okenného otvoru v čelnej fasáde
- výmena žiaroviek za úsporné LED zdroje
- úprava napojenia vykurovacích telies vo vzťahu na zvýšenie podláh objektu
- doplnenie prestrešenia vstupu a spevnenej plochy pred vstupami


Verejný obstarávateľ uchádzačom/záujemcom poskytne podrobnú projektovú dokumentáciu k predmetnému verejnému obstarávaniu v profile verejného obstarávateľa na stránke www.uvo.gov.sk a celú dokumentáciu aj v e
Veřejná zakázka vložena:
03.05.2017 08:03

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Oreské

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trnavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
28.06.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
319 372 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Oreské

Zadavatel IČ:
00309753

Zadavatel ulice:
Oreské 7

Zadavatel PSČ:
908 63

Zadavatel obec:
Oreské

Kontaktní osoba:
Ing.Dagmar Melotíková

Zadavatel telefon:
+421 903 520 052


Zadavatel web:
http://www.ezakazky.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Údržba kotelen, topenářské práce, instalace

Údržba kotelen, topenářské práce, instalace

Hledáte spolehlivého instalatéra nebo topenáře? Plánujete novou koupelnu? Nabízím Vám ty nejlepší služby v tomto oboru. Moje společnost Jiří Selinger provádí topenářské, instalatérské i svářecí práce. Provádíme údržbu výměníkových stanic a kotelen i měření a regulaci ústředního topení. Rekonstruujeme domovní rozvody TUV a SV, měníme stoupací potrubí kanalizace a vody. Spektrum naší nabídky je velice široké, proto se neváhejte podívat na naše www stránky nebo nám přímo zavolejte, na všem se domluvíme. Sídlo naší společnosti Jiří Selinger najdete ve městě Kadaň v ul. Na Podlesí 1722. Kvalitně provedená práce za skvělou cenu a v dohodnutém termínu, to je vizitka naší společnosti.


Výroba dveří různých typů Český Krumlov, posuvné dveře, celoskleněné dveře, bezbariérové dveře

Výroba dveří různých typů Český Krumlov, posuvné dveře, celoskleněné dveře, bezbariérové dveře

Představujeme Vám firmu ORSABAC s.r.o. z Českého Krumlova, která svoji činnost zaměřila na výrobu dveří různých typů. Zaměříme otvor a vybereme nejvhodnější typ dveří. Dále zajistíme výrobu přímo na míru, montáž zvolených dveří provedeme během několika desítek minut a samozřejmostí je i závěrečný úklid. Výroba dveří Český Krumlov: - posuvné dveře - bezbariérové dveře - teleskopické dveře - skládací dveře - interiérové dveře - skleněné dveře - tovární dveře - dveře nad schody Pokud Vás naše výroba dveří zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Údržba plochých střech Ostrava, kompletní údržba, záruční a pozáruční servis střech

Údržba plochých střech Ostrava, kompletní údržba, záruční a pozáruční servis střech

Představujeme Vám firmu Projekt platinum bau s.r.o. z Ostravy, která svoji činnost zaměřila na údržbu plochých střech, údržbu v průběhu záruky a pozáruční servis. Firma Projekt platinum bau s.r.o. z Ostravy při každé kontrole diagnostikuje a analyzuje největší úskalí, problémy, chyby nebo poškození střechy. Naši proškolení pracovníci zajistí rychlé a odborné zhodnocení stavu střechy, provedou všechny potřebné práce a dokáží udržovat střechu v lepším stavu. Pokud Vás údržba plochých střech zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Opavská 6230/29a, Ostrava.


Elektroinstalace a elektromontáže Brno, rekonstrukce a revize elektrorozvodů, revize hromosvodů

Elektroinstalace a elektromontáže Brno, rekonstrukce a revize elektrorozvodů, revize hromosvodů

Představujeme Vám firmu Elgom, s.r.o. z Brna, která svojí činnost zaměřila na kompletní elektroinstalační a elektromontážní práce po Jihomoravském kraji. Elektroinstalace a elektromontáže Brno: - rekonstrukce a revize elektrorozvodů - bytové a průmyslové elektroinstalace - montáž a revize hromosvodů - komplexní opravy a montáž světelných systémů - kontrola, opravy a údržba elektrických zařízení - instalace domácích telefonů Pokud Vás naše elektroinstalace a elektromontáže zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Sovinec 26, Brno.


Injektáže a sanace zdiva Praha, sanace betonu, izolační technologie proti vlhkosti, utěsňování

Injektáže a sanace zdiva Praha, sanace betonu, izolační technologie proti vlhkosti, utěsňování

Představujeme Vám firmu Injekta s.r.o. z Hovorčovic v okresu Praha, která svoji činnost zaměřila na utěsňování a opravy infrastruktur, sanace a izolační technologie proti vlhkosti. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme zatěsnění, sanaci, opravám, hydroizolace zdiva, betonu, monolitických železobetonových konstrukcí proti vlhkosti, vzlínající vodě, tlakové vodě. Pokud Vás naše injektáže a sanace zdiva zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Revoluční 18, Hovorčovice, Praha. Těsníme i bez nutnosti odkopávání suterény, sklepy, garáže, balkony, terasy, tunely, stoky, bazény, nádrže i chemicky zatížené, jímky, septiky, sprinklery, přečepávačky, střechy, chaty, domy, opěrně stěny, speciální injektáže


Protihlukové kabiny a odhlučňovací zástěny snižují hluk v halách Praha

Protihlukové kabiny a odhlučňovací zástěny snižují hluk v halách Praha

K odhlučnění jsou využívány tzv. RS panely, ze kterých je možné namontovat protihlukové kabiny a zástěny na míru, přesně podle potřeb každého zákazníka. Vyrobit je možné kabinu jakékoliv velikosti, od protihlukového zakrytí kompresoru, až po několik metrů vysoké zástěny. Využívají se zejména ve výrobních halách a průmyslových provozech. RS panely splňují přísné požadavky SŽDC. Vybrat si můžete nejen velikost, ale také barvu, neboť je možné RS panel nalakovat do jakéhokoli odstínu RAL. Protihlukové zástěny a kabiny mohou mít také okna či dveře, samozřejmě také v protihlukovém provedení. Pokud potřebujete odhlučnění pro průmyslovou halu nebo provoz, neváhejte, a obraťte se na společnost ROMAn s.r.o. z Prahy. Řešení na míru vytvoří jistě i pro Vás!