1 ks Mobilné RTG zariadenie so systémom spätného rozptylu

1 ks Mobilné RTG zariadenie so systémom spätného rozptylu

Predmetom verejného obstarávania je dodanie 1 ks mobilného RTG zariadenia so systémom spätného rozptylu, vrátane dopravy na miesto plnenia, zaškolenia obsluhy, spustenia do prevádzky a servisnej podpory počas dvoch rokov, podľa ponúknutého harmonogramu.
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2017 12:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.06.2017 10:00

Cena veřejné zkázky:
731 260 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky

Zadavatel ulice:
Lazovná 63

Zadavatel PSČ:
974 01

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
PaedDr. Kornélia Černá, Ing. Martina Vetráková

Zadavatel telefon:
+421 249234331 / 49234366


Zadavatel web:
http://www.financnasprava.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

38582000-8
Zariadenia na röntgenovú kontrolu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková výroba karet a jejich personalizace Praha, věrnostní, dopravní, platební či vstupní karty

Zakázková výroba karet a jejich personalizace Praha, věrnostní, dopravní, platební či vstupní karty

Představujeme Vám firmu Česká mailingová společnost, s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na komplexní služby v oblasti reklamního a marketingového direct mailingu včetně zakázkové výroby karet a jejich personalizace. Zajistíme výrobu karet v jakémkoliv množství a provedení zejména pro obchodníky, zájmové skupiny, volnočasové resorty, města, banky nebo dopravní podniky. Zakázková výroba karet a jejich personalizace Praha: - personalizace karet - karty průkazové, klubové, dárkové, členské, identifikační - vstupní karty s magnetickým proužkem, s čipem - speciální karty lepicí, transparentní, přepisovatelné - bio-karty - RFID tagy – přívěsky na klíče Pokud Vás naše výroba karet zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Masarykova 73/74, Rudná u Prahy.


Vysouvací sloupky pro zamezení vjezdu vozidel – automatické, pevné, sklopné

Vysouvací sloupky pro zamezení vjezdu vozidel – automatické, pevné, sklopné

Hledáte řešení pro zamezení vjezdu vozidel ? Naleznete jej u společnosti TECHNOPARK CZ s.r.o. z Brna, která je největším dodavatelem výsuvných automatických a manuálních, pevných a odnímatelných, sklopných nebo obslužných sloupků. Naše vysouvací sloupky jsou : - automatické a manuální – velmi rychlá demontáž při poškození, jsou testovány v klimatické kabině v teplotním rozmezí od – 45° do + 80° - pevné a odnímatelné - vysoce odolné proti nárazu vozidla a umožňují variabilní řešení pro každou situaci - sklopné – minimální nároky na montáž, uzamykatelné a zabírají málo místa - obslužné – s vysokou ochranou ovládacích prvků proti vandalismu Všechny naše výrobky splňují ty nejnáročnější certifikace pro ochranu strategických objektů.


Výroba nůžkových bezpečnostních mříží třídy RC1, RC2, RC3 a RC4 - jednokřídlá, plovoucí

Výroba nůžkových bezpečnostních mříží třídy RC1, RC2, RC3 a RC4 - jednokřídlá, plovoucí

Potřebujete zabezpečit okna či dveře? Prvky s vysokou odolností proti průlomu dodává společnost AD SECURITY s.r.o. z České u Brna. Vyrábíme nůžkové bezpečnostní mříže pro mechanické zabezpečení nejrůznějších objektů. Naše mříže jsou certifikované v bezpečnostní třídě RC1, RC2, RC3 a RC4 podle těch nejnáročnějších norem (např. ČSN EN 1627, NBU typ 3). Na přání dodáme mříže jednokřídlové (šířka 500 mm - 2 365 mm, výška 600 mm - 2 800 mm), dvoukřídlové (šířka 1 000 - 5 000 mm, výška 600 - 2 800 mm), a také plovoucí (šířka 100 mm - 5 000 mm, výška 600 - 2 800 mm).


Otevírací bezpečnostní mříže Masterdoor, které jsou certifikované dle třídy RC1 - RC4

Otevírací bezpečnostní mříže Masterdoor, které jsou certifikované dle třídy RC1 - RC4

Špičkové zabezpečovací prvky pro rodinné domy, průmyslové budovy a jiné veřejné objekty vyrábí společnost AD SECURITY s.r.o. se sídlem v České u Brna. Náš sortiment tvoří například otevírací mříže proti vloupání, splňující náročné bezpečnostní a požární podmínky, dle norem RC1, RC2, RC3 a RC4. Mříž je dostupná ve variantě ADPO3/2 a ADPO4 (katrová mříž s prutovým výpletem a kotvícími prvky proti demontáži), kdy max. rozměr jednokřídlového typu je 3 300 x 1 430 mm, u dvoukřídlového je to 3 300 x 2 860 mm. Otevírání je uzpůsobeno směrem dovnitř či ven. Mimo jiné vám zajistíme atypické zámečnické výrobky na přání.


Prodej platebních terminálů pro samoobslužné čerpací stanice

Prodej platebních terminálů pro samoobslužné čerpací stanice

Hledáte firmu, která prodává platební terminály pro samoobslužné čerpací stanice včetně akceptací CCS karet? Pak se neváhejte obrátit nás! UNICARD® - nové možnosti pro uživatele platebního terminálu – akceptace karet CCS a slevových karet. Platební terminály UNICARD® nabízí uživatelům nové provozní možnosti. Akceptace fakturačních a bankovních karet je doplněna o možnost akceptace karet společnosti CCS i slevových a věrnostních karet. Tato funkce nabízí provozovatelům čerpacích stanic oslovit své zákazníky a nabídnout jim věrnostní program. Slevové a věrnostní karty mohou být na bázi bezkontaktních RF karet nebo karet s čárovými kódy. Více informací naleznete na našich www stránkách!


Kompletní docházkové systémy pro firmy i zábavní centra - identifikační karty a snímače

Kompletní docházkové systémy pro firmy i zábavní centra - identifikační karty a snímače

Pokud hledáte firmu, která Vám zajistí kompletní docházkový systém, pak se určitě podívejte na nabídku firmy Elvis, která sídlí ve Žďáru nad Sázavou, ale poskytuje své služby po celé České republice. Docházkový systém je dnes nutností téměř pro každou firmu. Nejen že eviduje příchody a odchody zaměstnanců, ale také lze využít například pro přihlášení či odhlášení obědů. Kompletní docházkový systém firmy Elvis nabízí: - Identifikační média - karty a příslušenství - k identifikaci osob s moderním systémem RFID, který umožňuje potisknou větší plochu, než u běžných identifikačních karet, s příslušenstvím (obaly na karty, rollery a klíčenky) - Docházkové snímače - různých typů a velikostí, s nízkou spotřebou energie, moderním designem a snadným ovládáním pro větší i menší podniky. U některých typů lze zařídit i jejich pronájem. Kompletní docházkové systém od identifikačních karet přes obaly a moderní docházkové snímače. To vše Vám poskytne firma Elvis, která působí po celé České republice. Pro více informací navštivte webové stránky firmy, či ji kontaktuje pomocí emailové adresy. Kvalifikovaný personál Vám pomůže najít vhodné řešení pro Vaši firmu.