Rekonstrukce výměníkové stanice

Rekonstrukce výměníkové stanice

V rámci výběrového řízení je poptávána realizace kompletní rekonstrukce výměníkové stanice pro centrální vytápění objektů průmyslového areálu zadavatele na adrese Objízdná 1628, 765 02 Otrokovice, a to v kvalitě a rozsahu prací definovaných v příloze č. 4 ”Stavební dokumentace” zadávací dokumentace přístupné na profilu zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2017 09:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Continental Barum s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Zlín

Hlavní místo plnění:
Zlínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.06.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Continental Barum s.r.o.

Zadavatel IČ:
45788235

Zadavatel ulice:
Objízdná 1628

Zadavatel PSČ:
765 02

Zadavatel obec:
Otrokovice

Kontaktní osoba:
Pavel Beneš

Zadavatel telefon:
+420 606 445 195

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.continental-pneumatiky.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45232142-9
Výstavba výměníkových stanic

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Údržba kotelen, topenářské práce, instalace

Údržba kotelen, topenářské práce, instalace

Hledáte spolehlivého instalatéra nebo topenáře? Plánujete novou koupelnu? Nabízím Vám ty nejlepší služby v tomto oboru. Moje společnost Jiří Selinger provádí topenářské, instalatérské i svářecí práce. Provádíme údržbu výměníkových stanic a kotelen i měření a regulaci ústředního topení. Rekonstruujeme domovní rozvody TUV a SV, měníme stoupací potrubí kanalizace a vody. Spektrum naší nabídky je velice široké, proto se neváhejte podívat na naše www stránky nebo nám přímo zavolejte, na všem se domluvíme. Sídlo naší společnosti Jiří Selinger najdete ve městě Kadaň v ul. Na Podlesí 1722. Kvalitně provedená práce za skvělou cenu a v dohodnutém termínu, to je vizitka naší společnosti.


Prodej instalačního materiálu vodo topo plyn, topenářské práce

Prodej instalačního materiálu vodo topo plyn, topenářské práce

Specializované topenářské práce můžete poptat u firmy VOTONA s.r.o. - zaměřujeme se na instalace tepelných zařízení - čerpadel vzduch-voda, země-voda, automatických kotlů, dále dodáme průmyslové chladírenské technologie a klimatizace. Naše prodejna nabízí instalační materiál vodo topo plyn, železářství, nářadí a mnoho dalšího. Zajišťujeme pravidelný servis zařízení dle servisního plánu. Dobře servisovaný kotel, chladírenské zařízení i tepelné čerpadlo potom bez závažných poruch dokáže pracovat několik let.


Deskové výměníky tepla – prodej, servis, výstavba horkovodů

Deskové výměníky tepla – prodej, servis, výstavba horkovodů

Hledáte dodavatele deskových výměníků tepla? Chcete mít kvalitu, rozumnou cenu a možnost úspory energie? Pak navštivte e-shop naší společnosti ALFA-OMEGA technology s.r.o. Nabízíme deskové výměníky švédské společnosti ALFA LAVAL. Dodáme Vám i nejnovější a vysoce výkonný rozebíratelný deskový výměník tepla Alfa Laval T10. Všestranný model, díky kterému zvýšíte účinnost a uspoříte energii. Zaregistrujte se v našem e-shopu a získejte odběrovou slevu. Naše společnost ALFA-OMEGA technology s.r.o. Vám zajistí také opravy a servisní práce ve stávajících výměníkových stanicích tepla i havarijní servis Vašich zařízení. Provádíme výstavbu horkovodů, teplovodů včetně dodávek výměníkových stanic. Pro více informací navštivte naše www stránky.


Topenářství Kolín, rozvody plynu, podlahové topení, montáž radiátorů, montáž kotlů všech typů

Topenářství Kolín, rozvody plynu, podlahové topení, montáž radiátorů, montáž kotlů všech typů

Představujeme Vám firmu Lamiroz, s.r.o. z okresu Kolín, která svoji činnost zaměřila na kompletní topenářské práce. V rámci svých služeb jsme schopni zajistit projektovou dokumentaci a servis kotlů DAKON a IMERGAS. Nabízíme také prodej, montáž a servis plynových spotřebičů. Topenářství Kolín, naše služby: - rozvody ÚT-měď, železo - podlahové topení - montáž radiátorů - montáž kotlů všech typů - montáž tepelných čerpadel - rozvody plynu - revize plynu - vložkování komínů Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma Lamiroz, s.r.o. bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Kožešnická 159, Starý Kolín.


Instalatérství, instalace vody, vnitřních vodovodů - komplexní vodoinstalační práce

Instalatérství, instalace vody, vnitřních vodovodů - komplexní vodoinstalační práce

Komplexní vodoinstalační práce, instalace vody a vnitřních rozvodů vodovodů vám spolehlivě zajistí firma Topenářství Kříž z Brna. V oboru instalatérství se opíráme o velice kvalifikované a školené pracovníky. Zakázky zajišťujeme od projektu až po záruční i pozáruční servis. Poskytujeme instalace vody, rozvody vody a jiné vodoinstalační práce: - rozvody topení, vody a odpadů - rekonstrukce a montáž rozvodů vody, odpadních stoupaček - vnitřní a venkovní vodovody - rozvody vody a odpadů v rodinných domech - rekonstrukce, izolace vodovodního potrubí - a další vodoinstalační práce. Realizujeme instalace vody pro velké množství rodinných domů, bytových domů až po větší zakázky, např. školy.


Montáže kotlů Kladno, montáže plynových kotlů, kotlů na tuhá paliva, elektrokotle

Montáže kotlů Kladno, montáže plynových kotlů, kotlů na tuhá paliva, elektrokotle

Představujeme Vám firmu Lukáš Rychlý z okresu Kladno, která svoji činnost zaměřila na kompletní montáže plynových kotlů, kotlů na tuhá paliva, elektrokotle. Uvažujete o novém kotlu k vytápění Vašeho domu? Nevíte jaký druh kotle Vám bude nejvíce vyhovovat? Oslovte naší firmu Lukáš Rychlý z okresu Kladno, specialistu na veškeré montáže kotlů do rodinných domů nebo novostaveb. Naše služby, montáže kotlů Kladno: - plynové kotle značek Bosch, Viessmann, Immergas - kotle na tuhá paliva značky Benekov - elektrokotle značek Bosh, Protherm Pokud Vás naše montáže kotlů zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese 7. Listopadu 187, Cvrčovice, Kladno.