B.j. 22 PB – PČB  Blížejov

B.j. 22 PB – PČB Blížejov

Jedná se o novou a trvalou stavbu pečovatelského domu.
Objekt bude sloužit jako pečovatelský dům se samostatnými bytovými jednotkami a společenskou místností.
Stavba nespadá do kategorie ochraně stavby podle jiných právních předpisů
Objekt je navržen jako bezbariérový dle vyhlášky č. 398/2009 Sb.
Potřeby a spotřeby medií a hmot nijak nevybočují dle druhu a využití stavby.
Podrobnosti jsou v projektové dokumentaci a výkazu výměr zveřejněném na Profilu zadavatele https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/bauwald-s-r-o
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2017 08:59

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
BauWald s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Jihočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
02.06.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
BauWald s.r.o.

Zadavatel IČ:
28091124

Zadavatel ulice:
Vráto 107

Zadavatel PSČ:
370 01

Zadavatel obec:
Vráto

Kontaktní osoba:
Ing. Libor Kulíř - jednatel společnosti

Zadavatel telefon:
+420 602 437 264

Zadavatel email:

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45210000-2
Bytová výstavba

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Projekt a výstavba rodinných domů

Projekt a výstavba rodinných domů

Chystáte se stavět dům? Chcete zděný rodinný dům s téměř nulovou spotřebou energie? Pak se obraťte na naši společnost Ideální stavba s.r.o. My hledáme vždy nejlepší technická řešení z hlediska kvality a životnosti, současně ale i řešení, které jsou cenově dostupná. Nabízíme komplexní služby. Realizujeme zděné rodinné domy od studie, přes projekt, až po samotnou stavbu. Pořiďte si nové moderní bydlení a zrealizujte svůj vysněný projekt spolu s naší společností Ideální stavba s.r.o. Rozsah výstavby lze rozetapovat dle Vašich požadavků. Stavíme domy podle projektů všech autorizovaných projektantů z ČR i ze zahraničí. Podívejte se na stránky naší společnosti, kde najdete ukázky naší práce. V případě zájmu nás kontaktujte pro více informací.


Designové rodinné domy Praha - stavby pro bydlení na klíč

Designové rodinné domy Praha - stavby pro bydlení na klíč

Plánujete stavbu svého vysněného rodinného domu? Postavíme Vám dům na klíč podle Vašich představ. Stavíme funkční a moderní rodinné domy, bytové domy i garáže. Naše společnost SPING STAV spol. s r.o. je na českém trhu již od roku 1993. Svým zákazníkům poskytujeme vysokou kvalitu provedení a krátké dodací lhůty. Součástí stavby na klíč je zpracování studie, projektové dokumentace pro stavební povolení, zpracování prováděcí dokumentace, zajištění stavebního povolení, geodetická zaměření a samozřejmě provedení všech zemních prací, přípojek, hrubé stavby i řemesel včetně dokončovacích prací. Nabízíme Vám kompletní zhotovení díla ve špičkové kvalitě.


Stavební práce v oblasti bytové a komerční výstavby Semily, stavby na klíč, rekonstrukce

Stavební práce v oblasti bytové a komerční výstavby Semily, stavby na klíč, rekonstrukce

Představujeme Vám firmu BESTAS, s.r.o. z okresu Semily, která svoji činnost zaměřila na kompletní stavební práce v oblasti bytové a komerční výstavby na klíč. Svým zákazníkům z okolí Semil nabízíme zpracování rozpočtů, stavby na klíč, sádrokartonové práce, fasády, zateplovací systémy, zámkové a betonové dlažby. Dále si také u naší firmy BESTAS, s.r.o. můžete zajistit vypůjčení stavebního nářadí. Pokud Vás naše stavební práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Dr. Milady Horákové 790, Lomnice nad Popelkou, Semily.


Stavební firma Ostrava, zednické práce, výstavby, demolice, výstavba rodinných domů

Stavební firma Ostrava, zednické práce, výstavby, demolice, výstavba rodinných domů

Představujeme Vám firmu Peroutka DopStav Ostrava s.r.o., která svoji činnost zaměřila na kompletní stavební práce včetně výstavby, rekonstrukcí a demolic, zednických a řemeslných prací. V rámci svých nabízených služeb zajišťujeme realizace zakázek většího charakteru. Výstavba rodinných domů: - výstavba - základové desky - zpevněné plochy - zdění - fasády - omítky - podlahy - inženýrské sítě Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma Peroutka DopStav Ostrava s.r.o. bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Nákladní 3300/5, Ostrava.


Rekonstrukce rodinných domů i chalup - Liberec

Rekonstrukce rodinných domů i chalup - Liberec

Jestliže máte k dispozici starší dům a chcete nový, není třeba jej ihned bourat. Někdy je dostatečným řešením pouze rekonstrukce rodinných domů, ovšem poradit byste se o postupu měli s odborníky ze stavebnictví. Většina z nás staví dům jen jednou za život, proto bychom si veškeré detaily měli opravdu dobře promyslet. Rekonstrukce rodinných domů zajišťuje společnost Stavby Nisa s.r.o. Liberec. Kromě rekonstrukce domu pro vás může také uskutečnit rekonstrukce chalupy. Není totiž nic lepšího, než mít hezky zařízené bydlení pro celou rodinu nebo chalupu určenou k víkendové relaxaci. A tento sen si můžete s firmou Stavby Nisa s.r.o. splnit i vy. Rekonstrukce rodinných domů skrývá velké množství úskalí, se kterými vám však odborníci z firmy Stavby Nisa s.r.o. rádi poradí. Vhodně zvolit výběr materiálů a technologií, ale také například probrat architektonickou část projektu. Rekonstrukce chalupy zahrnuje podobné postupy.


Dodavatel, developer občanských, bytových staveb - rekonstrukce budov pro obce, města, výstavba bytových domů

Dodavatel, developer občanských, bytových staveb - rekonstrukce budov pro obce, města, výstavba bytových domů

Na projekty v oblasti bytových a občanských staveb se zaměřuje společnost STAVYMA s.r.o. Otrokovice. Jako developer a dodavatel staveb máme bohaté zkušenosti. Obrací se na nás obce, města ohledně rekonstrukce budov, např. kulturního domu, či realizace centra služeb a také soukromí investoři kvůli realizaci bytových domů. Působíme po celé České republice, nejčastěji ve Zlínském kraji. Nová výstavba: - bytových domů, malometrážních bytů - rodinných domů. Realizace, rekonstrukce občanských budov: - kulturní domy - polyfunkční domy - sokolovny - centra služeb - domy s pečovatelskou službou. V developerské činnosti jsme velmi úspěšní a řada našich bytových staveb získala cenu Stavba roku.