Modernizace kalibračních laboratoří

Modernizace kalibračních laboratoří

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka přístrojového a softwarového vybavení a zařízení včetně příslušenství, dokumentace, dále je i montáž a instalace a uvedení do provozu při dodržení podmínek stanovených touto zadávací dokumentací na meteorologické kalibrační laboratoři Praha - Libuš Českého hydrometeorologického ústavu. Tato veřejná zakázka je dělená na 4 samostatné části:
1. Vybavení laboratoře teploty a vlhkosti
2. Vybavení laboratoře tlaku
3. Vybavení laboratoře proudění vzduchu
4. SW vybavení 5-ti kalibračních laboratoří
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2017 09:08

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Český hydrometeorologický ústav

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
13.06.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 760 331 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Český hydrometeorologický ústav

Zadavatel IČ:
000020699

Zadavatel ulice:
Na Šabatce 2050/17

Zadavatel PSČ:
143 06

Zadavatel obec:
Praha 4 - Komořany

Kontaktní osoba:
Ing. Hana Návojová

Zadavatel telefon:
+420 244 032 622

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.chmi.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

38931000-0
Testovací přístroje teploty a vlhkosti

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Doplňky vchodových dveří - klika, madlo, okopový plech, dopisní vhoz

Doplňky vchodových dveří - klika, madlo, okopový plech, dopisní vhoz

Firma PERITO - přední výrobce a dodavatel dveřních výplní - je také dodavatelem širokého sortimentu doplňků pro vchodové dveře. Veškeré doplňky, které dodáváme, jsou vyrobeny z ušlechtilých materiálů. Jejich montáž probíhá ve většině případů zároveň s výrobou dveřní výplně, popřípadě je pro doplňky provedena příprava. V současné době jsou trendem dveřní doplňky, jako kolmé madlo, které může být doplněno digitálním kukátkem. Součástí madla či vchodových dveří může být také biometrický přístupový systémem, kdy vám k otevření dveří stačí pouhý otisk prstu nebo třeba zadání číselného kódu na klávesnici. Pro hliníkové dveře můžete zvolit také například zateplený dopisní vhoz. Design dveřních výplní také podtrhne praktický prvek, jako je okopový nerezový plech. K dispozici jsou také klasické varianty dveřních doplňku, jako je dopisní vhoz, kukátko v provedení bílé, zlaté, bronzové nebo chromové. Dodáváme i klepadla v různých tvarech z lakované mosazi


Odborné konzultace a poradenství pro systémy řízení vytápění, chlazení a osvětlení

Odborné konzultace a poradenství pro systémy řízení vytápění, chlazení a osvětlení

Měření a regulace je poměrně složitá problematika, která je ovlivněna specialitami používaných technologií. Proto jsme zde my - společnost ELMAR group spol. s r.o. Brno a rádi vám poskytneme odborné konzultace a poradenství v této oblasti. V oboru měření a regulace často probíhá velká inovace a častá obměna používaných komponent. Naši pracovníci tyto trendy a změny sledují a vždy jsou připraveni vám poskytnout pomoc a radu včetně návrhu optimálního řešení daného problému s návazností na ovládané technologie. Také zajistí studie řešení problému ve spolupráci s externími specialisty a partnerských technologických firem. Danou problematiku řeší zpravidla v několika variantách lišících se podle požadavků zákazníka rozsahem, možnostmi a v neposlední řadě též finanční náročností včetně návrhu financování daného projektu. Vždy je kladen důraz na funkčnost a spolehlivost nabízených řešení.


Prodej a pronájem jeřábových a závěsných vah pro úřední vážení, slévárny

Prodej a pronájem jeřábových a závěsných vah pro úřední vážení, slévárny

Sháníte vážící zařízení? Široký výběr vah pro různá odvětví má firma KADLEC, spol. s r.o. z Opavy. Prodáváme a pronajímáme závěsné jeřábové váhy OCS určené pro neobchodní měřidla, MCW na úřední vážení, speciální (s tepelně žárovým štítem) do sléváren. Dále jednoduché závěsné pro střední vážení a visuté pro bourání masa, cejchované KMCWN, KJDV s indikátorem rukou, které máme skladem. Mimo jiné poskytujeme možnost zabudování váhy do konstrukce jeřábu (na zadní, čelní nebo boční nakladač). Veškeré typy vah prodáváme a pronajímáme za přijatelné ceny.


Elektronické otevírání dveří - montáž a servis chytrých zámků, přístupových systémů

Elektronické otevírání dveří - montáž a servis chytrých zámků, přístupových systémů

Chcete si cítit doma bezpečněji? Potřebujete mít kontrolu nad průchodem osob ve firemním objektu? Není nic jednoduššího, než oslovit firmu 4M zabezpečovací systémy, která vám navrhne řešení přesně podle vašich potřeb a možností. Své služby i nonstop servis zajišťujeme v Opavě, Ostravě a celém Moravskoslezském kraji. Pomůžeme všude, kde nás potřebujete. Montujeme elektronické otvírače dveří a přístupové systémy, díky kterým budete mít přehled o pohybu osob (odchod, příchod), ale také vám zpříjemní každodenní uživatelskou činnost. Již nebudete muset myslet na klíče. Některé typy otvíračů lze ovládat prostřednictvím aplikace v telefonu a jiných zařízení. Udělejte si z běžného domova inteligentní bydlení plné pokročilých technologií. V případě zájmu se postaráme o připojení na pult centralizované ochrany.


Bezpečnostní vaky, přepravní bedny a kufříky Praha – určené pro přepravu i archivaci

Bezpečnostní vaky, přepravní bedny a kufříky Praha – určené pro přepravu i archivaci

Bezpečnou přepravu a uchování nebo rovnou archivování důležitých dokumentů, předmětů, peněz nebo cenin zajistíte s nabídkou bezpečnostních vaků, přepravních beden a kufříků od společnosti ProTrade, s.r.o. sídlící v Praze. Nabízené bezpečnostní vaky a přepravní bedny a kufříky lze v závislosti na použitém materiálu používat dlouhodobě a opakovaně a vybrané položky z naší nabídky vyhovují podmínkách daným zákonem č. 32/2008 Sb. z 16.1. 2008 i k přenášení utajovaných skutečností. Drobné předměty a objemné formáty dokumentů budou v bezpečí po celou dobu přepravy nebo archivace díky naší nabídce bezpečnostních přepravních obalů.


Elektronický lokátor nářadí a vybavení TICK™ - s integrovanou lokalizací

Elektronický lokátor nářadí a vybavení TICK™ - s integrovanou lokalizací

Chcete si zabezpečit své nářadí? Pak navštivte firmu KVP Servis s.r.o. z Opavy, která prodává elektronický lokátor TICK™ s integrovanou lokalizací pro Milwaukee® nářadí a jiné vybavení také pro zákazníky z Krnova a okolí. Elektronický lokátor TICK™: - je určený pro nářadí, montážní kufry, auta i stroje - sleduje jakoukoliv položku z vašeho majetku pomocí ONE – KEY™ aplikace a určí její konkrétní polohu - uzamkne ukradené nářadí na dálku a zabrání tak jeho následnému použití - je vysoce odolný a přizpůsobený každodennímu pracovnímu režimu s nářadím Zařízení je možno připevnit kamkoliv pomocí epoxidu, nýtu, šroubu a stahovacího pásku. Jeho dosah je přes 30 m s dobou provozu více než 1 rok. Lokalizační signál vzbudí aplikaci kdykoliv i během spánku či běhu na pozadí. Použití zařízení je snadné. Nejprve si stáhnete bezplatnou aplikaci Milwaukee® ONE – KEY™, poté připevníte zařízení a následně si aktivujete TICK™.