Servis vozidel ZZS JčK

Servis vozidel ZZS JčK

Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcových smluv, jejich předmětem je provádění pravidelného i mimořádného servisu dle aktuálních potřeb zadavatele. Jednotlivé rámcové smlouvy budou uzavřeny na jednotlivá stanoviště v rámci Jihočeského kraje.
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2017 07:59

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje

Originální záznam:

Okres:
České Budějovice

Hlavní místo plnění:
Jihočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
09.06.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje

Zadavatel IČ:
48199931

Zadavatel ulice:
B. Němcové 1931/6

Zadavatel PSČ:
370 01

Zadavatel obec:
České Budějovice

Kontaktní osoba:
Kateřina Schacková

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.zzsjck.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50112100-4
Opravy automobilů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Plnění a servis autoklimatizací starších i novějších vozidel

Plnění a servis autoklimatizací starších i novějších vozidel

Potřebujete vyčistit klimatizace od nepříjemných pachů? Pokazila se Vám klimatizace a hledáte autoservis, kde Vám ji opraví? Navštivte společnost Autosklo-Hleďa ve Vyškově, kde se postarají o plnění, opravy i kontroly klimatizací u novějších i starších typů automobilů. V rámci opravy autoklimatizace vyměňujeme kompresory klimatizace, plníme a čistíme systém, měníme pylové filtry, zbavíme výparníku nepříjemného zápachu a také přetěsníme celý systém. Plníme a kontrolujeme autoklimatizace starších vozidel chladivem  R134A , ať už je jedná o osobní, nákladní vozidla, autobusy i speciální stroje. U novějších vozidle používáme pro plnění klimatizací chladivo R1234yf. U autoklimatizací kontrolujeme funkčnost celého systému, odsávání chladiva, ale také čištění od nepříjemných zápachů.


Opravy a servis vstřikovacích čerpadel a opravy silničních vozidel Zlín

Opravy a servis vstřikovacích čerpadel a opravy silničních vozidel Zlín

Představujeme Vám firmu JP SERVIS - Josef Polášek z okresu Zlín, která svoji činnost zaměřila na opravy a servis vstřikovacích čerpadel pro nákladní a osobní automobily. Součástí našich služeb je i prodej vstřikovacích čerpadel pro nákladní automobily zn. LIAZ, TATRA, AVIA a také pro osobní automobily. Služby firmy JP SERVIS - Josef Polášek z okresu Zlín: - oprava a servis vstřikovacích čerpadel - autoopravna - prodej vstřikovacích čerpadel pro nákladní a osobní automobily. Pokud Vás naše opravy a servis vstřikovacích čerpadel zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese v Kaňovicích č.p. 15., okres Zlín.


Opravy a montáž klimatizací nákladních vozidel provedeme kvalitně a pečlivě

Opravy a montáž klimatizací nákladních vozidel provedeme kvalitně a pečlivě

Navštivte nově otevřený servis nákladních vozidel SEPAJACOM v Olomouci, kde se vám o vaši autoklimatizaci pečlivě postarají. Poskytneme vám kompletní servis klimatizací nákladních vozidel, a to opravy a servis, montáž nové autoklimatizace včetně jejího čištění a dezinfekce a plnění. Aby klimatizace správně a kvalitně fungovala, je třeba o ni pečovat a udržovat ji. Proto je zde firma SEPAJACOM, která se vám o vaši klimatizaci v nákladním vozidle postará.


Rychloservis Performance Team Praha, servis vozů Škoda, Volkswagen, Seat, Audi a BMW

Rychloservis Performance Team Praha, servis vozů Škoda, Volkswagen, Seat, Audi a BMW

Představujeme Vám firmu Rychloservis Performance Team z Prahy, která svoji činnost zaměřila na opravy a servisní služby vozů Škoda, Volkswagen, Seat, Audi a BMW. Rychloservis Performance Team z Prahy svým zákazníkům rád zajistí bezodkladný základní servis, Vaše auto si vyzvedneme a po opravě zase přivezeme na domluvené místo, držíme termíny i předem sjednanou cenu za opravu. Služby rychloservisu Performance Team: - zajistíme pravidelný servis vozu - výměny olejových náplní - vyčistíme a naplníme klimatizaci - vyřešíme mechanické závady - opravy karoserií - seřízení geometrie - autodiagnostika - servis brzd a tlumičů Pokud Vás náš rychloservis zaujal, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Autoservis Kladno - opravy vozů Renault a Dacia

Autoservis Kladno - opravy vozů Renault a Dacia

V našem autoservisu v Kladně se postaráme o opravy vozů Škoda, Rnault i Dacia. Poskytujeme pneuservis pomocí zouvacího zařízení Beissbarth, které nám usnadňuje práci a urychluje výměnu. Kola, která momentálně nepotřebujete, uschováme v našem skladu. Opravíme klimatizaci a dodáme další drobné originální díly a příslušenství. Vlastníme autolakovnu a karosárnu, ve kterých srovnáme a svaříme díly a nalakujeme stejným odstínem barvy, jako zbytek vozu díky lakovacím materiálům od firem Standox a Spielshecker. Pro majitele jiných vozů, než jsou uvedeny výše, máme rychloservis s výměnou olejů, kontrolou výfuku, brzd a skel.


Pravidelná výměna oleje, palivového či plynového filtru - dlouhodobá životnost Vašeho automobilu

Pravidelná výměna oleje, palivového či plynového filtru - dlouhodobá životnost Vašeho automobilu

Pravidelná výměna oleje nebo palivových či plynových filtrů je nutná ke správnému chodu Vašeho automobilu. V Autoopravně Aleš Lengál Vám zajistíme kvalitně provedenou práci a jistotu, že Vaše auto bude v pořádku. Filtr chrání motor a palivovou soustavu před nečistotami z paliva. Čistota palivového filtru Vám zajistí správný chod Vašeho automobilu a jeho pravidelnou výměnou předejdete zbytečným nákladům. Výměna palivového filtru se doporučuje v intervalu jednoho roku, případně podle počtu ujetých kilometrů. Plynové filtry stejně jako filtry palivové slouží k oddělení nečistot od provozního zanesení. Pravidelná výměna plynových filtrů je jedním z nejdůležitějších servisních činností spojených s LPG.  Náš tým Vám zajistí specializované mechanické práce aby Vám auto mohlo sloužit jako kvalitní dobře fungující stroj.