Poptáváme montáž dřevěné podlahy

Poptáváme montáž dřevěné podlahy

Zdravím Vás,
máme chatu v obci Svojšín, a protože nemáme dobrou zkušenost s linoleem, chtěli bychom instalovat podlahu dřevěnou. Jako firma jste nejblíže, takže bychom uvítali radu a spolupráci s Vaší firmou.
Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
02.05.2017 09:03

Platnost poptávky:
02.06.2017 08:39

Kontaktní osoba:
HUML JAROSLAV

Kontaktní email:

Telefon:
+420 737 017 730

Okres:
Plzeň-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pokládka podlah, realizace podhledů a stěn v obytných prostorech podkroví

Pokládka podlah, realizace podhledů a stěn v obytných prostorech podkroví

Chcete si z Vaší půdy udělat další obytné prostory? Hledáte v okolí Brna nebo Vyškova firmu, která se postará o realizaci podhledů a podlah v podkrovních prostorech? Přestavbu půdních prostor svěřte do rukou firmy Josef Opluštil. Naše firma promění půdu ve vašem domě v plnohodnotně obyvatelné prostory. Zajistíme realizaci stěn, které rozdělí půdní prostory na pokoje včetně sádrokartonových podhledů. Položíme novou podlahu podle Vašeho výběru. Provedeme také tepelnou izolaci podlahy pro vyšší tepelný komfort.


Dodavatel podlahového krytí v Jihomoravském kraji

Dodavatel podlahového krytí v Jihomoravském kraji

Rozhodli jste se zrekonstruovat svou podlahu? Stavíte nový dům a hledáte spolehlivou společnost, která vám zajistí položení podlah? Řešení najdete u nás, u firmy René Dočekal. Klientům nabízíme perfektní služby na poli podlahářství. Umíme pokládat jakoukoliv krytinu. Ať už jsou to dnes velmi populární vinylové podlahy, různá lina, korkové podlahy, nebo klasiky ve formě parket, koberců a mnoho dalších. Používáme moderní techniky a zaručíme se za nejlepší kvalitu. K tomu přidáme skvělou cenu a staneme se pro vás nejlepším dodavatelem. Novinkou jsou podlahy líté, které jsou také velmi oblíbené pro svoji udržitelnost. Sídlíme v Pouzdřanech v Jihomoravském kraji, ale dojedeme za vámi téměř kamkoli, vše je jen o domluvě. Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem.


Anhydritové podlahy pro bytové výstavby, panelové domy a rodinné domy

Anhydritové podlahy pro bytové výstavby, panelové domy a rodinné domy

PODLAHOVÉ SYSTÉMY – Červinka & Syrový Liberec a okolí Odborně zajišťujeme celkovou realizaci podlahových systémů, které jsou vhodné jak do venkovních, tak vnitřních prostor. K vytvoření dokonale hladké a rovné podlahy používáme anhydritové směsi se samonivelačním účinkem. Vznikne tak anhydritová podlaha, která vytvoří ucelený a pevný povrch a je praktická na údržbu. Anhydritové podlahy jsou nejvíce žádané a vhodné pro bytové výstavby, panelové domy a rodinné domy. Své uplatnění ale naleznou i v průmyslové výstavbě. PODLAHOVÉ SYSTÉMY – Červinka & Syrový Liberec se mohou pochlubit realizací 15 - 20 podlah za měsíc. Zakázky realizujeme po celé České republice.


Špičkové podlahové krytiny, které měníme v domech, bytech a komerčních budovách

Špičkové podlahové krytiny, které měníme v domech, bytech a komerčních budovách

Jsme firma Podlahy Pavel Kasal ze Žďáru nad Sázavou a poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti pokládky podlahových krytin pro zákazníky převážně z Vysočiny a okolí. Postaráme se o kompletní renovaci, položení nové, ale i výměnu staré podlahové krytiny v jakémkoliv objektu. Může jít o rodinné domy, bytové interiéry, ale také rozsáhlé komerční a administrativní prostory firem, škol, úřadů, nemocnic a jiných zařízení. Nechte si položit vinylovou, pvc, plovoucí, korkovou podlahu, krytinu z marmolea, nebo také koberce od ověřených výrobců Quick-Step, Thermofic, Fatra, Primar, Parador, Egger a jiných Položíme cokoliv potřebujete. Vybírat můžete ze široké škály dekoru a provedení. Zavolejte a my vám rádi pomůžeme.


Lité samonivelační potěry

Lité samonivelační potěry

Základními provedeními tohoto potěru je anhydridová a cementová varianta. Anhydridová varianta zabraňuje jakémukoli popraskání po zaschnutí, ale není vhodná do trvale vlhkých prostor. Cementová varianta nabízí rychlejší nárůst pevnosti a vysychání a je vhodná i pro vlhké prostory. Potěr má tloušťku 40 až 80 mm a slouží jako podklad pro výslednou podlahovou krytinu. Hravě vyrovná všechny nerovnosti a připraví tak perfektní základ pro podlahovou kratinu jakéhokoli typu. Litý samonivelační potěr je vyráběn v automatických betonárnách a k jeho aplikaci na místo používáme vlastní mobilní čerpadlo s dosahem až 150m.


Podlahy pro zemědělce, sklady, haly a stáje pro chovatele drůbeže a dobytka - kravíny, vepříny

Podlahy pro zemědělce, sklady, haly a stáje pro chovatele drůbeže a dobytka - kravíny, vepříny

Podlahy pro zemědělce, sklady, haly a stáje pro chovatele drůbeže a dobytka - kravíny, vepříny nabízí firma Jiří Víšek, spol. s r.o. z Kyjova. Hledáte specializovanou firmu, která nabízí realizaci podlah pro zemědělce? Pak určitě kontaktujte firmu Jiří Víšek, spol. s r.o. z Kyjova, která provádí jak nové tak staré povrchy podlah. Naše společnost nabízí opravu starých podlah či realizaci nových podlah pro zemědělce, sklady, haly, stáje, pro chovatele drůbeže či dobytka. Podlahy pro kravíny či vepříny. Hlavní naší činností je realizace průmyslových podlah - litých asfaltů pro tyto provozy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat navštívit také můžete naše webové stránky.