Poptávám moruši bílou

Poptávám moruši bílou

Poptávám moruši bílou převislou do výšky asi 1, 7 m. Sdělte prosím, zda máte, případně kam se obrátit.
Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
02.05.2017 09:17

Platnost poptávky:
02.06.2017 08:19

Kontaktní osoba:
Ladislav Pavelka

Kontaktní email:

Telefon:
+420 721 852 734

Okres:
Litoměřice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vánoční stromky-prodej vánočních stromků v zahradnictví Jalubí

Vánoční stromky-prodej vánočních stromků v zahradnictví Jalubí

V Zahradnictví Kovalčík byl zahájen 3.12.2021 každoroční prodej vánočních stromků. Prodáváme živé vánoční stromky v obci Jalubí: - stříbrný smrk - kavkazská jedle. Cena vánočního stromečku je závislá na velikosti a druhu. Přijďte si vybrat - prodej bude probíhat v Jalubí na OD Jednota. Vítáme zájemce z celého okresu Uherské Hradiště.


Prodej oblíbených a žádaných vánočních stromků Kavkazská jedle na E-shopu i s frézováním kmínku

Prodej oblíbených a žádaných vánočních stromků Kavkazská jedle na E-shopu i s frézováním kmínku

Přemýšlíte už nad vánočním stromečkem? Máte rádi živé husté stromečky, které umožňují pěkné ozdobení? Vyhovovalo by Vám si stromeček rychle a v klidu domova objednat a nechat si dovést až domů? Už jste viděli Kavkazskou jedli? Řadí se mezi oblíbené stromky, jeho obliba více a více roste. Pokud chcete vánoční stromeček přímo z plantáže, objednávejte na E-shopu společnosti Radhošťtrans s.r.o., kterou najdete ve Stříteži nad Bečvou, nedaleko Valmezu a Rožnova. Podívejte se na náš E-shop, kde si můžete vybrat mezi Kavkazskou jedli Premium či Top quality. Na výběr máte buď stromky do dvou metrů, nebo vyšší. Ke stromku si můžete zadat i možnost frézování kmínku na průměr 50 mm, aby se Vám snadno vešel do stojanu. Veškeré informace o cenách stromů, frézování i za dopravu, naleznete na našich webových stránkách. Stromky dopravujeme po celé České republice. Objednávat můžete i větší množství. Kavkazská jedle je poslední dobou velmi oblíbená pro svou pravidelnou stavbu, díky které získáte krásný vánoční stromek s rovnoměrným ozdobením. Kavkazská jedle navíc krásně voní a navodí v bytě kouzelnou atmosféru Vánoc.


Nadělte dárky pod živý vánoční stromek zakoupený přímo na plantáži za příjemné ceny

Nadělte dárky pod živý vánoční stromek zakoupený přímo na plantáži za příjemné ceny

Na Vánoce jedině živý stromeček? Krásně hustě rostlý, aby se dárky pod něj schovaly? Navštivte naši plantáž ve Stříteži nad Bečvou, blízko Valašskému Meziříčí, Rožnova pod Radhoštěm ve Zlínském kraji, kde si zaručeně vyberete ten pravý stromeček. Zaměstnanci společnosti Radhošťtrans s.r.o. se poctivě starají o všechny stromky během celého roku, aby na Vánoce udělaly radost nejen dětem, ale i dospělým. Na plantáži máme pro zákazníky nachystané jedle či smrky různých velikostí a kvalit, které se těží každý den čerstvé. Máte také možnost si stromeček sami vybrat a uříznout v doprovodu zaměstnance firmy. Při prodeji Vám upravíme kmínek pomocí frézování a stromek zabalíme do přepravní sítě. Kromě řezaných stromků je možnost u nás zakoupit i stromečky v květináčích, které pak můžete vysadit na zahradu. Zakoupit si u nás můžete i ozdobnou klest, kterou využijete při tvorbě adventního věnce, kytic či vánoční výzdoby. Přijeďte si pro vánoční stromek k nám na plantáž a nejen, že Vám zaručíme, že od nás si odnesete čerstvý stromek, ale ještě i ušetříte.


Prodej vánočních stromků - řezané i kontejnerové stromečky

Prodej vánočních stromků - řezané i kontejnerové stromečky

I v Zahradnictví Solná v Kojetíně jsou Vánoce na spadnutí. Již jsme zahájili prodej vánočních stromků. Na výběr jsou opět kontejnerové stromečky i řezané smrky a jedle. Zveme i všechny z okolí Chropyně, Kroměříže. Prodej od 1. 12. 2021. Druhy stromečků: - kontejnerové - řezané - kavkazská jedle, smrk ztepilý a stříbrý. Jako vždy můžete očekávat příznivé ceny.


Prodej české cibule, česneku a krouhaného zelí Brno

Prodej české cibule, česneku a krouhaného zelí Brno

Rádi by jste si zakoupili náš český česnek, cibuli nebo třeba krouhané zelí a nevíte na koho se v Brně obrátit? Pak se neváhejte zastavit do našeho zahradnictví v Modřicích u Brna, kde tohle vše najdete v nejvyšší možné kvalitě! U nás v zahradnictví máme aktuálně v prodeji českou cibuli i česnek a jestli jste milovníky krouhaného zelí, tak i to je možné u nás zakoupit. V našem sortimentu naleznete i sazenice, okrasné a pokojové rostliny, hnojiva, plastové a keramické květináče, vánoční doplňky ad. Pro více informací ohledně cibule, česneku a zelí nás neváhejte kontaktovat!


Prodej, rozvoz vánočních stromků - borovice, jedle, smrk, živé vánoční stromečky i v květináči

Prodej, rozvoz vánočních stromků - borovice, jedle, smrk, živé vánoční stromečky i v květináči

Krásné vánoční stromečky, živé i v květináči, zakoupíte v Hulíně U spínačky od prodejce Jan Dvořák - Dvořákovy stromky. Zajistíme také rozvoz vánočních stromků v regionu Kroměříž, Přerov, Prostějov, Vyškov. Naše firma se více než 30 let věnuje pěstování stromků na vánoce, prodáváme tedy z vlastní plantáže. Prodej od 1.12. do 24.12.2019. Výběr bude velký - borovice, jedle, smrky. Prodej: - borovice cen a od 250,-.do 400 - dle velikosti - jedle cena od 500,- do 900 - dle velikosti - smrky cena od 300,- do 500,- dle velikosti - vánoční stromky v květináči. cena 350,-/ks .