Poptávám pronájem bytu na Slovensku

Poptávám pronájem bytu na Slovensku

Poptávám pronájem bytu na Slovensku.
Poptávka byla vložena dne:
02.05.2017 09:17

Platnost poptávky:
02.06.2017 08:51

Kontaktní osoba:
Michaela

Kontaktní email:

Telefon:
+420 091 196 7076

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zajištění hypotéky při koupi nemovitostí, stavebních parcel, komerčních pozemků a prostor

Zajištění hypotéky při koupi nemovitostí, stavebních parcel, komerčních pozemků a prostor

Pořizujete si vlastní dům? Rozhodli jste si koupit byt? Budete potřebovat pomoct s financováním při koupi nemovitosti či pozemku? Hledáte vhodný dům v okolí Znojma? Pak se zaručeně obraťte na společnost Znojemsko reality. My Vám pomůžeme s výběrem vhodné nemovitosti, ať už se rozhodnete pro koupi rodinného domu, bytu či chalupy. I pokud jste se rozhodli pro stavbu domu dle svých představ, navštivte nás a vyberte si ze stavebních parcel, které prodáváme. Obrátit se na nás můžete i při rozhodnutí, že začínáte podnikat, či rozšiřujete podnikání a hledáte vhodné komerční prostory či pozemky. Navíc v rámci našich služeb Vám pomůžeme i s financováním při pořizování nemovitosti. Máme sjednané bankovní partnery a vždy se snažíme najít optimální řešení financování dle Vašich možností a potřeb. Zajistíme hypoteční úvěry


Nemovitosti k pronájmu –  byty, komerční prostory, garáže i parkovací stání

Nemovitosti k pronájmu – byty, komerční prostory, garáže i parkovací stání

Chcete si pronajmout byt? Hledáte ve Svitavách garáž k pronájmu? Pak se obraťte na realitní kancelář PRIME REALITY. Na našich webových stránkách máme k dispozici nemovitostí ve Svitavách nebo jejich blízkém okolí k pronájmu, ať už se jedná o bytové nebo nebytové prostory: - panelové a zděné byty – dispozice 1+KK, 2+1, 3+1 apod. - komerční prostory - garáže, parkovací stání Pokud jste v naší nabídce nemovitostí k pronájmu nenašli to pravé, můžete se zaregistrovat v naší databázi a jakmile se objeví nemovitost, která by odpovídala Vašim požadavkům, budeme Vás hned informovat.


Kompletní služby v oblasti realit Klatovy, prodej pronájem nemovitostí, prodej pozemků, apartmány

Kompletní služby v oblasti realit Klatovy, prodej pronájem nemovitostí, prodej pozemků, apartmány

Představujeme vám společnost MÜLLER - REALITY/IMMOBILIEN, s.r.o. z okresu Klatov, která svoji činnost zaměřila na kompletní realitní služby se specializací na oblast Šumavy a Pošumaví. V našich kancelářích v Klatovech, Sušicích a Kašperských horách Vám rádi pomůžeme se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí s kompletním servisem zahrnujícím garanci správného finančního toku kupní ceny prostřednictvím notářské nebo advokátní úschovy, případně zvláštního depozitního účtu. Dále poskytujeme odborné poradenství. Pokud Vás naše realitní služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese náměstí Míru 154, Klatovy.


Pronájem sportovní haly, prostor pro pořádání akcí, koncertů

Pronájem sportovní haly, prostor pro pořádání akcí, koncertů

Sportovní hala Datart Zlín je víceúčelová - je možnost domluvit si u nás pronájem prostor pro pořádání akcí všeho druhu: - koncerty - výstavy, veletrhy - prostory pro taneční a jiná vystoupení - turnaje - charitativní akce a pořady pro děti - kolektivní i individuální sporty.


Prodej stavebních parcel a pozemků určených pro bydlení

Prodej stavebních parcel a pozemků určených pro bydlení

Ten pravý pozemek na Znojemsku a v jeho blízkém okolí pro výstavbu Vašeho vysněného domu Vám pomůže najít realitní kancelář Znojemské reality Alexandr Frind. Naše kancelář Vám bude nápomocna při hledání stavební parcely s inženýrskými sítěmi, ale i pozemků, u kterých je potřeba zajistit alternativu inženýrských sítí, a to na Znojemsku a přilehlém okolí. Ceny stavebních pozemků jsou určeny prodávajícími, ovšem v případě vašeho zájmu o stavební parcelu můžeme s prodávajícím zahájit jednání o snížení stávající ceny stavebního pozemku či parcely.


Komplexní realitní služby - 25 let zkušeností!

Komplexní realitní služby - 25 let zkušeností!

Poskytujeme komplexní realitní služby od konzultací přes zajištění prodeje nebo pronájmu až po koordinaci všech právních služeb. Realitní kancelář TIDE REALITY, spol. s r.o. se již od roku 1993 se soustředí na komplexní servis při prodeji a pronájmu rodinných domů, vil, bytů, pozemků i komerčních nemovitostí v Praze a okolí. Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti prodeje nemovitostí. Neváhejte nás kontaktovat! Náš služby stavíme především na důvěře, profesní odbornosti a spolehlivosti.