Poptávám štěně plemeno Bavorský barvář

Poptávám štěně plemeno Bavorský barvář

Dopyt
Dopytujem - kúpim šteňa /do 1 roka/ bavorského farbiara - psíka, po poľovne vedených rodičoch.
Odber - kúpa z mojej strany možný čo najskôr.
Ďakujem!
Poptávka byla vložena dne:
02.05.2017 09:12

Platnost poptávky:
02.06.2017 08:23

Kontaktní osoba:
penzionbajo@gmail.com

Kontaktní email:

Telefon:
+420 090 461 7555

Fax:
0

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Chovná stanice Staffordshire Bull Terrierů Říčany u Brna, nekonfliktní plemeno, psy pro výstavy

Chovná stanice Staffordshire Bull Terrierů Říčany u Brna, nekonfliktní plemeno, psy pro výstavy

Představujeme Vám chovatelskou stanici Fransimo Bohemia v Říčanech u Brna, kterou úspěšně provozuje Simona Lahodová se svým manželem. V naší chovné stanici Fransimo Bohemia připravuji své psy pro výstavní kariéru a chov dalších ještě kvalitnějších jedinců. Na našich stránkách si můžete prohlédnout chovné feny a krycí psi. Nabízíme k odběru kvalitní jedince Staffordshire Bull Terrierů. Toto plemeno je zcela výjimečné, láskyplné a nekonfliktní. Pokud si chcete pořídit Staffordshire Bull Terriera, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Panská zahrada 258, Říčany.


Zakázková výroba kvalitních skleněných akvárií a terárií na míru ve sklenářské dílně

Zakázková výroba kvalitních skleněných akvárií a terárií na míru ve sklenářské dílně

Potřebujete si pořídit nové terárium? Chcete si udělat radost a pořídit si krásné nové skleněné akvárium, které dokonale zapadne do Vašeho interiéru? Akvárium nebo terárium na míru podle vašich představ Vám vyrobí sklenářství Jiří Grunt v Olomouci. Naše sklenářská dílna se zabývá zakázkovou výrobou skleněných akvárií a terárií. Akvária nebo terária vyrábíme v různých rozměrech podle potřeb a přání zákazníka.


Labradorský retrívr, štěňátka s PP - prodej Praha 4  -  rezervace 604687156 - odběr konec července 2017

Labradorský retrívr, štěňátka s PP - prodej Praha 4 - rezervace 604687156 - odběr konec července 2017

Matka: FELISHA OD HIMALÁJSKÉHO CEDRU ​PCR - testy DNA DNM1- zdravá ​SUV39H2- zdravá Otec: Magů (Mister Magoo z Grodu Hrabiego Malmesbury) Plemeno labradorského retrívra je u nás v posledních letech velice populární. Mezi jeho přednosti patří milá povaha, hravost, láska k vodě a dětem, miluju rodinu a je skvělý stopař a parťák do nepohody. V naší chovatelské stanici se po štěňátkách vždy tzv. zapráší! Rezervace na štěňátka můžete zasílat na email Strnadova43@seznam.cz nebo na telefonní číslo 604687156.


Chutné a dietní pštrosí maso neobsahuje cholesterol, prodej i peří a vajec na farmě

Chutné a dietní pštrosí maso neobsahuje cholesterol, prodej i peří a vajec na farmě

Pochutnáváte si rádi na specialitách připravených z masa? Je maso základem Vašeho jídelníčku, ale rádi by jste zkusili zdravější variantu? Vyzkoušejte pštrosí maso, které je dietní s nízkým obsahem cholesterolu. Jistě Vás překvapí jeho jemná chuť. Navštivte Farmu Jestřábí ve Fulneku v okresech Nový Jičín. Přijeďte si k nám zakoupit pštrosí maso,vejce, kůži či peří. Maso je jemné, chutné a může se připravovat na spoustu různých způsobů, ať už zvolíte grilování, pečení či steaková úprava. Navíc je dietní, obsahuje proteiny, bílkoviny, železo i vitamín B a co je nejdůležitější, má nízký obsah cholesterolu. Dále prodáváme i pštrosí kůži, která se výborně hodí pro výrobu tašek, bot i kabátů. Kvalitou jí lze přirovnat ke krokodýlí kůži, jelikož je vysoce odolní proti opotřebení a propustnosti vody. Zakoupit u nás můžete i peří a vejce, pokud by jste měli zájem o chov svých vlastních pštrosů.


Prodej koní Nebanice

Prodej koní Nebanice

Rodinná farma Šimáčková Eva – Nebanice nedaleko Chebu je moderní sportovní areál, kde se zabývají chovem, výcvikem a prodejem chovných a sportovních koní. Perspektivní sportovní koně vhodné k drezuře, skoku i rekreačnímu ježdění s prověřeným původem a zdravotním stavem stejně jako chovné klisny nabízíme zájemcům aktuálně na našich webových stránkách. Těšíme se, že se na naše koně před koupí přijede podívat, rádi Vám povíme o jejich povahových vlastnostech a případně Vám poradíme, jakého koně Vám pro Váš účel doporučujeme.


Žlutá štěňátka Labradorského retrívra prodej Chlumec nad Cidlinou - rezervace přijímáme již dnes!

Žlutá štěňátka Labradorského retrívra prodej Chlumec nad Cidlinou - rezervace přijímáme již dnes!

Naše chovatelská stanice Labradorských retrívrů SABLE BLUES, která vznikla již v roce 1994, nabízí k odběru okolo 15 června žlutá štěňátka labradorského retrívra, která se narodila 27.4.2016! Nabízíme zdravé psy s kvalitním exteriérem a výbornými povahovými i pracovními vlastnostmi. Všichni naši pejsci mají nadstandartní zdravotní vyšetření a většina z nich i pracovní zkoušky. Na fotografiích jsou oba rodiče a právě narozená štěňátka. Na žlutá štěňátka přijímáme rezervace na tel. 495 486 168 nebo 603 320 262. Neváhejte nás kontaktovat, určitě si od nás některé štěněčí miminko odvezete.