Roční kontroly a servis vysokozdvižných plošin Bronto Skylift

Roční kontroly a servis vysokozdvižných plošin Bronto Skylift

Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení ročních kontrol u automobilních plošin F44 RLX MB Econic RZ: 6T0 0796 a F32 RLX MB Econic RZ: 5T7 5639; provedení servisů po desetiletém provozu u dvou automobilních plošin Bronto Skylift TLK MB Econic RZ: 4T4 5982, TLK 23-12 MB Econic RZ: 4T4 5983 v souladu s technickou specifikací, která je uvedená v části 4 zadávacích podmínek a dle přílohy č. 1 zadávacích podmínek. Součástí předmětu plnění bude také provedení neplánovaných oprav, servisních prací a dodání náhradních dílů pro výše uvedenou techniku v roce 2017.
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2017 08:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika- Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje

Originální záznam:

Okres:
Ostrava-město

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.05.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika- Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje

Zadavatel IČ:
70884561

Zadavatel ulice:
Výškovická 40

Zadavatel PSČ:
700 30

Zadavatel obec:
Ostrava

Kontaktní osoba:
podatelna HZS MSK

Zadavatel telefon:
+420 950 730 305

Fax:
+420 596 750 937

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.hzsmsk.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej výtahových lan DWH Taurus s vysokou únosností a dlouhou životností

Prodej výtahových lan DWH Taurus s vysokou únosností a dlouhou životností

Poptáváte špičková ocelová lana? Jsme společnost Lano Moravia, s.r.o. se sídlem v Prostějově a dodáváme speciální lana, která oproti standardním lanům vynikají vysokou únosností a dlouhou životností. Mezi ně patří náklad výtahová lana typu DHW Taurus Super Lift, která své využití nachází ve strojírenství, lesnictví a stavebnictví. Hlavním ukazatelem kvality je např. výroba metodou válcování. Během tohoto procesu dochází ke zpevnění, ale zároveň ke snížení pružnosti (flexibility) celé konstrukce. Konstrukci může tvořit třeba 1 + 6 vnitřních pramenů, 175 vodičů a 16 vnějších pramenů, přičemž tolerance (odchylka) je -0 / +5 %. V případě dotazů nás prosím kontaktujte.


Bazarové vysokozdvižné vozíky - pomůžeme vám najít vozík podle vašich potřeb

Bazarové vysokozdvižné vozíky - pomůžeme vám najít vozík podle vašich potřeb

Toyota nabízí bazarové vysokozdvižné vozíky. Pomůžeme vám najít a doporučit vozík podle vašich potřeb. Naše použité bazarové vozíky mohou být pro váš podnik tou nejlepší volbou, ať již z finančních nebo časových důvodů. Všechny vysokozdvižné vozíky jsou u nás prověřené školenými pracovníky. Jsme největší český web s použitou manipulační technikou! Kromě bazarových vysokozdvižných vozíků nabízíme i vozíky nové. Přehled vysokozdvižných vozíků, které jsou pro Vás připraveny ihned k odebrání najdete na našich stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Výroba elektronických a pneumatických balancerů Kamenice, elektronicky řízené systémy

Výroba elektronických a pneumatických balancerů Kamenice, elektronicky řízené systémy

Představujeme Vám firmu Jiří Štěpánek z Kamenice, která svoji činnost zaměřila na výrobu balancérů, které využijí výrobní společnosti na celém světě v oblasti automobilového, leteckého, mechanického, elektromechanického a dalšího průmyslu. Balancéry umožňují snadnou manipulaci s břemenem s využitím minimální lidské námahy. Námaha pro operace s jakkoli těžkým břemenem je pro člověka elektronicky redukována na minimum. Chcete svým zaměstnancům ulehčit práci s těžkými břemeny? Chcete mít ve firmě rychlý a plynulý pohyb břemen s přesným umístěním? Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Jednosměrná 1026, Kamenice.


Stavební a manipulační technika DOOSAN - prodej, servis a pomoc s financováním

Stavební a manipulační technika DOOSAN - prodej, servis a pomoc s financováním

Uvažujete o koupi techniky značky DOOSAN? Hledáte firmu, která se zabývá prodejem a servisem stavební a manipulační techniky DOOSAN? Kontaktujte společnost SYNPRO, která zastupuje značku DOOSAN na českém trhu. Zajišťujeme prodej a servis stavební a manipulační techniky DOOSAN. Prodáváme dampry, kolový rypadla a nakladače, minirypadala a pásová rypadla a další speciální techniku. V případě, že si budete chtít některý z těchto strojů pořídit, pomůžeme Vám s jeho financováním. Náš tým je tady pro Vás – pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat


Výroba, sestavení montážních celků - strojní celky, dopravníky, manipulátory

Výroba, sestavení montážních celků - strojní celky, dopravníky, manipulátory

Pro strojírenství vyrábí na zakázku společnost ZAKO Turčín Zlín-Březnice montážní celky i jednotlivé díly dle požadavků zákazníka. Strojní celky, dopravníky, manipulátory i celé výrobní linky vyrobíme dle zadané dokumentace, nebo navrhneme. Disponujeme kvalitním strojním vybavením. Vlastní výroba, sestavení montážních celků. Reference: - výroba strojů dle dodané dokumentace - dopravníky třísek a filtrační stanice k obráběcím strojům - manipulátory do papírenských provozů - výroba výpalků + normálie a nakupované polotovary - sestavení, montáž, kontrola.


Opravy a servis vysokozdvižných VZV vozíků - více než 20 let zkušeností

Opravy a servis vysokozdvižných VZV vozíků - více než 20 let zkušeností

Pokud hledáte firmu, která se zaměřuje na opravu a záruční i pozáruční servis vysokozdvižných vozíků, pak se obraťte na VZV DESTA SERVIS, která vám opraví VZV značek Desta, Hyster, Toyota, Caterpillar, Mitsubishi, Daewoo, Czesab, Jungheinrich, Linde, Fiat, Tailift, Clark, Balkancar, BT, Glywice. Dále také pro tyto vysokozdvižné vozíky nakupujeme a prodáváme originální náhradní díly - disponujeme dobře vybaveným skladem přímo na dílně v Těšeticích u Olomouce. Pokud sháníte díly, které ve skladě nemáme, pak jsme schopni je sehnat ve velmi krátkém čase a za solidní ceny. Opravy a záruční i pozáruční servis vysokozdvižných vozíků zajistíme v regionech - Olomouc, Přerov, Prostějov, Vyškov, Uničov, Litovel, Rýmařov, Mohelnice, Konice, Jevíčko a další. Menší opravy dokážeme zajistit přímo u zákazníka. Dále také dodáváme staré, repasované, nové či paletovací vozíky.