Poptávám servis pečící pánve

Poptávám servis pečící pánve

Poptávám nacenění servisní prohlídky a zřejmě výměny topných těles pečící pánve KROMET typ PE-03, rok prodeje 2007.
Poptávka byla vložena dne:
27.04.2017 13:08

Platnost poptávky:
27.05.2017 13:04

Kontaktní osoba:
Ludmila Kalhousová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 724 160 106

Okres:
Olomouc

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Presovače, automatické kávovary a příslušenství pro přípravu čerstvé a lahodné kávy

Presovače, automatické kávovary a příslušenství pro přípravu čerstvé a lahodné kávy

Hledáte spolehlivé presovače či velkokapacitní kávovary pro přípravu čerstvé kávy, espressa, cappuccina a dalších lahodných teplých nápojů? Navštivte naší firmu CHLAZENÍ servis s.r.o., která je specialistou v oboru gastrozařízení a ve svém sortimentu nabízí špičkové kávovary a další příslušenství kvalitních značek pro přípravu kávy. V našem sortimentu naleznete: - vysokokapacitní automatické kávovary s připojením na vodu - pákové kávovary - automatické mlýnky na kávu - automatické kávovary - příslušenství pro přípravu kávy a kávovary. V příslušenství naleznete vše potřebné pro přípravu kvalitních káv od barmanských lžiček, přes nerezové konvičky, až po teploměr na mléko a zásuvky na použitou kávu. Všechny kávovary v naší nabídce mají mnoho výhod mezi které se řadí: - samočistíci funkce a odvapňování - odnimatelná spařovací jednotka pro jednoduché čištění a údržbu - programovatelné automatické vypnutí a zapnutí - nastavitelná velikost a síla kávy - extra tryska na cappuccino - příprava dvou šálku najednou - aktivní nahřívač šálků S našimi kávovary připravíte lahodnou kávu pouhým stiskem tlačítka. Všechny naše nabízené kávovary a další gastrozařízení naleznete v produktovém katalogu Gastronomie na naších webových stránkách. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Plastové jednorázové nádobí, prodej - kelímky, talíře, tácky a příbory

Plastové jednorázové nádobí, prodej - kelímky, talíře, tácky a příbory

Poptáváte nádobí pro jednorázové použití? Plastové kelímky, talíře a další sortiment pro různé příležitosti dodává v Opavě a Ostravě firma Chovancová Ilona. V gastroskladu a e - shopu lze zakoupit příbory, jako jsou kávové lžičky, jogurtové a koktejlové lžíce, UH nože, vidličky a vidličky na hranolky. Také kelímky, tácky, misky na guláš, talíře, menu boxy 2 - dílné dělené a nedělené. Mimo jiné dodáváme napichovátka, míchátka, palmičky do pohárů, brčka s ozdobou, stébla na ledovou tříšť a koktejly, lopatky na led a zmrzlinu. Při objednávce nad 10 000 Kč je dopravné zdarma. V případě jakéhokoliv dotazu se na nás neváhejte obrátit.


Profesionální pákové a konferenční kávovary pro hotely a restaurace - pronájem, servis

Profesionální pákové a konferenční kávovary pro hotely a restaurace - pronájem, servis

Chcete poskytnout hostům nápoje té nejlepší kvality? Moderní přístroje pro gastronomii dodává naše společnost FOODEX s.r.o. z Brna. Zabýváme se prodejem a pronájmem profesionálních pákových a konferenčních kávovarů pro veškerá ubytovací a stravovací zařízení. Pro hotely zajistíme např. lobby bary a zrnkovou kávu (kongresovou a do pokoje). Provozujete-li restauraci nebo kavárnu, pak jistě oceníte profesionální pákové řešení na míru, přičemž se vám postaráme o řádné proškolení personálu. K dispozici budete mít pouze kvalitní druhy zrnkové kávy, exkluzivní čaje a džusové koncentráty. Vše realizujeme s ohledem na vaše požadavky a finanční možnosti (férové financování, krátkodobé a dlouhodobé zapůjčení přístrojů). Garantujeme servisní služby zdarma do 24 hodin. Neváhejte a potěšte své hosty výtečnou kávou!


Gastro Třinec, prodej a servis gastronomického zařízení, záruční a pozáruční servis, odborná montáž

Gastro Třinec, prodej a servis gastronomického zařízení, záruční a pozáruční servis, odborná montáž

Představujeme Vám firmu Gastro Třinec, která svoji činnost zaměřila na prodej a servis gastronomického zařízení a vybavení kuchyní. Zajišťujeme kompletní služby od projektování, realizace, odborné montáže, zaškolení personálu, záruční i pozáruční servis. Nabízíme kompletní vybavení pro gastronomické provozovny, jako jsou restaurace, kavárny, hotely, bary, jídelny, školní kuchyně, pizzerie, pekárny, nemocnice apod., které si můžete prohlédnout v prodejně na ulici Jablunkovské 705 v Třinci.


Pronájem i prodej stroje na výrobu popcornu, výrobník popcornu

Pronájem i prodej stroje na výrobu popcornu, výrobník popcornu

Popcorn je u spousty z nás velmi oblíbený. Hledáte kvalitní spolehlivý výrobník popcornu pro veřejné akce nebo oslavy? Firma Cornico Popcorn Company s.r.o. pronajímá a také prodává profesionální stroje a příslušenství na výrobu slaného a sladkého popcornu. Vybírat si můžete ze strojů skladem i na objednávku a ze širokého příslušenství a doplňků: - výrobníky popcornu, popcornovače - vozíky na popcorn - zásobníky na popcorn - kukuřice - hotové výrobky - obaly na popcorn - doplňky - pronájem strojů a zásobníků na popcorn. Nabízíme profesionální produkty, které slouží pro výrobu popcornu.


Výroba nerezového zařízení Praha, gastro vybavení, barové vybavení, nerezové regály, gastronádoby

Výroba nerezového zařízení Praha, gastro vybavení, barové vybavení, nerezové regály, gastronádoby

Představujeme Vám firmu PMN-Výroba nerezového zařízení, s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na výrobu nerezového zařízení na zakázku. Dále zajišťujeme montáž a servis námi dodávaných zařízení vlastními certifikovanými pracovníky. Také provádíme čištění mastných usazenin, čištění odpadů, seřízení hořáků, ale i odstraňování vodního kamene. Výroba nerezového zařízení Praha: - nerezové dřezy - nerezové výlevky - pracovní stoly - nerezové regály - nerezové digestoře - gastronádoby Pokud Vás naše výroba nerezového zařízení zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Novgorodská 7, Praha.