Poptávám obkladačské práce

Poptávám obkladačské práce

Poptávám obkladačské práce, obložení krbu, cca6m2.
Poptávka byla vložena dne:
27.04.2017 13:07

Platnost poptávky:
27.05.2017 13:05

Kontaktní osoba:
hana jancova-ruzdka 124

Kontaktní email:

Telefon:
+420 604 833 290

Okres:
Vsetín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nová moderní koupelna – profesionální rekonstrukce bytového jádra, obkladačské práce

Nová moderní koupelna – profesionální rekonstrukce bytového jádra, obkladačské práce

Rozhodli jste se pro rekonstrukci koupelny? Máte v bytě ještě staré umakartové jádro, které nutně potřebuje přestavbu? Hledáte firmu, která by se o to postarala a která má bohaté zkušenosti? Oslovte firmu Zednictví Antonín Habiňák se sídlem v Hrušovanech nad Jevišovkou. Provádí rekonstrukce i v okolí Brna, především v lokalitě Brno-venkov, a v okolí Mikulova. Postaráme se o kompletní zednické práce při rekonstrukci bytového jádra. Samozřejmostí jsou i obkladačské práce, se kterými máme bohaté zkušenosti. Pracujeme nejen s klasickými obklady a dlažbou, ale i s velkoformátovými dlaždicemi či s mozaikou. Je pro Vás koupelna relaxačním místem, kde večer po práci čerpáte novou energii? Pak rozhodně potřebujete spolehlivou firmu, která se postará o perfektní přestavbu staré koupelny a vytvoří útulné místo. Dále obkládáme i kuchyně a pokládáme dlažbu jak v interiéru, tak i v exteriéru. Problém není ani položení dlažby na terase, lodžii či na příjezdové cestě.


Renovace a opravy teracové dlažby pro obchodní centra supermarkety i hypermarkety

Renovace a opravy teracové dlažby pro obchodní centra supermarkety i hypermarkety

Dlažby v obchodních centrech či supermarketech jsou nejvíce vystavovány neustálému opotřebování nebo oděru, a proto je často nezbytná jejich oprava nebo renovace. Proto vám firma DAGETT 66, s.r.o. poskytne kompletní renovaci a opravu teracové dlažby včetně tmelení a broušení. Renovace a opravy teracové dlažby - tmelení spár a prasklin polyesterovými tmely - lepení a doplnění chybějících dílů - chemické hloubkové čištění - broušení, leštění a impregnace povrchů. Tyto speciální práce jsou převážně určeny pro obchodní centra, supermarkety a hypermarkety.


Kamenný obklad - obložení a dlažby z přírodního kamene

Kamenný obklad - obložení a dlažby z přírodního kamene

Využijte nadčasový materiál - přírodní kámen jako obklad, který je vhodný na fasádu i do interiéru. Nabízíme: - obklad z kamene v interiéru - interiéry z přírodního kamene - interiérové zdi z přírodního kamene - fasádní obložení přírodním kamenem - obkladačské práce - celoročně obklady a dlažby z přírodního kamene - obložení z přírodního kamene. Kamenné obklady jsou odolné, elegantní a luxusní. Interiérové obklady z přírodního kamene odliší váš domov od ostatních.


Sádrokartonářské a obkladačské práce - Liberec

Sádrokartonářské a obkladačské práce - Liberec

Tak neváhejte a obraťte se na odborníky v oboru, a to naši společnost Stavby Holina. Specializujeme se na sádrokartonářské a obkladačské práce. Realizujeme montáže sádrokartonových příček a stěn, sádrokartonových a minerálních stropních podhledů. Zajišťujeme také zvukové a tepelné izolace. Při rekonstrukcích Vám vyřešíme i pokládku dlažby a obklady koupelen. Pro úsporu vytápění Vám provedeme zateplení venkovních stěn a fasády což sníží tepelné ztráty a dodá Vaší budově nový kabát. Zateplení fasád děláme jak pro rodinné tak i bytové domy. V případě zájmu a nezávaznou cenovou kalkulaci nás kdykoliv kontaktujte telefonicky, e-mailem či osobně. Sídlíme v Liberci, Rampasova 144.


Obkladačské práce a pokládka dlažby – spolehlivost a kvalita

Obkladačské práce a pokládka dlažby – spolehlivost a kvalita

Hledáte někoho spolehlivého pro pokládku dlažby či obkladačské práce? Jste z okolí Hrušovan nad Jevišovkou? Svěřte se do rukou skutečným odborníkům v oboru, firmě Stavební práce Habiňák. Provedeme veškeré obkladačské a pokladačské práce v exteriérech i interiérech. Zabýváme se pokládkou dlažeb v obytných prostorách, na terasách, balkonech, chodnících, příjezdových cestách a dalších venkovních plochách. Mezi naše časté zakázky patří také obklady koupelen, kuchyní a krbů v novostavbách i při rekonstrukcích. Snažíme se vždy vyhovět individuálním požadavkům zákazníka. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Obkladačské práce v interiéru, exteriéru a pokládka dlažeb

Obkladačské práce v interiéru, exteriéru a pokládka dlažeb

Potřebujete vydláždit příjezdovou cestu do garáže nebo chodník? Chcete si nechat obložit koupelnu nebo další plochy ve Vašem domě? Kontaktujte firmu Stavovald z Ivančic. Naši zkušení řemeslníci se postarají jak o dlažební, tak i o obkladačské práce, jako je: - obložení koupelen, WC, kuchyňských linek - aplikace dekorativních obkladů na zdi, fasádu - pokládka venkovní dlažby, chodníků - obložení krbu - pokládka dlažby v interiéru apod.