Reklamné predmety

Reklamné predmety

Predmetom zákazky je dodávka propagačných predmetov (reklamné predmety a textilné výrobky) vrátane súvisiacich služieb, ktorými sa rozumie najmä potlač, sieťotlač, vyšívanie, gravírovanie, balenie, doprava na miesto dodania a vyloženie na mieste dodania.
Predmet zákazky v celom rozsahu je opísaný tak, aby bol presne a zrozumiteľne špecifikovaný. Ak niektorý z použitých parametrov, alebo rozpätie parametrov identifikuje konkrétny typ výrobku, alebo výrobok konkrétneho výrobcu, verejný obstarávateľ umožní nahradiť takýto výrobok ekvivalentným výrobkom alebo ekvivalentom technického riešenia pod podmienkou, že ekvivalentný výrobok alebo ekvivalentné technické riešenie bude spĺňať úžitkové, prevádzkové a funkčné charakteristiky, ktoré sú nevyhnutné na zabezpečenie účelu, na ktoré sú uvedené technológie a zariadenia určené. Pri výrobkoch, príslušenstvách konkrétnej značky, uchádzač môže predložiť aj ekvivalenty inej značky v rovnakej alebo vyššej kvalite.
Veřejná zakázka vložena:
27.04.2017 08:02

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
30.05.2017 10:00

Cena veřejné zkázky:
262 266 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.

Zadavatel ulice:
Brečtanová 1

Zadavatel PSČ:
830 07

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Ing. Lucia Veselská

Zadavatel telefon:
+421 259 419 218

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.tipos.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39294100-0
Informačné a propagačné výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Textilní taštička na krk na nošení skleničky během degustace vína - výroba na zakázku

Textilní taštička na krk na nošení skleničky během degustace vína - výroba na zakázku

Pořádáte ve vinařství degustace vína? Chcete vyřešit problém, kam odložit degustační skleničky návštěvníků, když zrovna nejsou skleničky chvíli potřeba? Objednejte si textilní taštičku na skleničku - jejich zakázkovou výrobou se zabývá reklamní agentura STILLUS z Břeclavi. Vyrábíme textilní taštičky na krk, které slouží nejen jako nosička skleničky, ale navíc chrání oděv účastníků před potřísněním vínem. ¨ Do nosičky se vejde nejen skelnička na vína, ale i leták s mapkou či propiska. Taštičky opatříme logem vašeho vinařství a navíc si můžete vybrat z 16 barev látek a 40 barev obšití


Sítotisková technologie - potisk reklamních předmětů, obalů, tabulí z plastu, plechu

Sítotisková technologie - potisk reklamních předmětů, obalů, tabulí z plastu, plechu

Tradiční technologie potisku, kterou využíváme v naší firmě Jiří Křístek - OFSITO, je Sítotisk. Zaměřujeme se na potisk reklamních předmětů, obalů, tabulí z plastu, plechu. Sítotisková technologie je vhodná i pro potisk skla a dřeva. Tiskneme přímými barvami i CMYKem. Barva nanášena na nosný materiál přes síťovinu napnutou na hliníkovém rámu. Potisk: - technické štítky - R.O.P. a R.O.S materiály - světelná reklama - samolepící etikety - reklamní poutače - brandové cenové lišty. Poptávku nám můžete zaslat přímo z webu. Stačí upřesnit materiál, který chcete potisknou, barevnost a zda nám dodáte vlastní grafiku, nebo budete chtít zpracovat celý návrh.


Reklamní potisk - komplety firemních reklamních předmětů pro prezentaci firem a další akce

Reklamní potisk - komplety firemních reklamních předmětů pro prezentaci firem a další akce

Potřebujete potisknout reklamním potiskem skleničky, propisky, zapalovače nebo tašky? Hledáte firmu, která se postará o potisk kompletů reklamních předmětů pro prezentaci Vaší firmy? Potisk široké škály reklamních předmětů zajistí společnost ANGLASS s.r.o. Pro potisk reklamních předmětů používáme technologie, jako je sítotisk, tampoprint, pískování nebo laser. Nejčastěji potiskujeme tašky, propisky, kalendáře, hrnky, lahve, skleničky, ale i zapalovače a další předměty. Potiskneme i předměty, které nám sami dodáte. Vytvoříme Vám také komplety firemních reklamních předmětů pro prezentaci firmy na veletrzích a dalších událostech.


Luxusní vánoční dárky eshop - předměty pro Vaši firmu a obchodní partnery

Luxusní vánoční dárky eshop - předměty pro Vaši firmu a obchodní partnery

Společnost Arei reklamní předměty s.r.o. nabízí prodej luxusních dárků pro ženy i muže. Mezi naše dárky patří: - psací potřeby, drobnosti do kanceláře, na cesty a pro děti - kalkulačky, hodiny, dalekohledy, alkohol testry - nářadí, usb paměti, metry, nože, svítilny, textil, tašky, deštníky, batohy - froté, hrnky, termosky, bonboniéry, vína, dárkové koše, kožené výrobky, desky - kalendáře, diáře, potřeby do kanceláře - golf, koupelové sady, vonné sady a další.


Výšivky na reklamní oblečení, 3D výšivky, loga. Vysočina, Jihlava, Třebíč

Výšivky na reklamní oblečení, 3D výšivky, loga. Vysočina, Jihlava, Třebíč

Sháníte firmu co Vám profesionálně vyšije nápis nebo logo přímo na danou látku nebo textil, pracovní oblečení? Pak jste našli správně. Firma Strojové vyšívání Alena Filipská Třebíč zhotovuje výšivky i 3D výšivky na látkové předměty i jakýkoliv oděv. Výšivky na trička, mikiny, čepice, pracovní oděvy, kšiltovky, svetry, bundy, nástřihový textil, kůži, koženka a jiné textilie. Vyšijeme Vám firemní loga a obrázky podle Vašeho návrhu. vyšíváme již od jednoho kusu až po sériovou výrobu. Zakázkové vyšívání na všechny druhy textilu. U 3D výšivky se používá puffy pěna, aby výšivka byla plastická. Výšivka je kvalitně vyrobena a je zde zaručena dlouhá životnost, barevná stálost a odolnost proti opotřebení při praní a nošení. Nebledne jako nažehlovací loga na trika, nedrolí se. Kvalita za rozumnou cenu. Bližší informace naleznete na našich webových stránkách.


Propagační paravany, zástěny a poutače - výstavní plocha pro Vaši reklamu

Propagační paravany, zástěny a poutače - výstavní plocha pro Vaši reklamu

Přemýšlíte, jak propagovat svou firmu? A co takhle využit šikovných paravanů, poutačů a zástěn od brněnské firmy Activity promotion s.r.o., které poskytuje prezentační a reklamní systémy. Pokud uvažujete o reklamě, která bude tištěna velkoformátově, nebo chcete naopak využít více reklamních motivů na jedné ploše, pak je pro Vás nejvhodnější reklamní paravan či zástěna. Paravany jsou stavěny na principu stavebnice. S flexibilními rámy Flexiframe si můžete sestavit různé tvary. Stejně tak můžete zvolit variabilní výplň rámů. Speciální látka velco navíc umožní připínat fotografie, letáčky a další propagační listiny, přičemž je můžete libovolně měnit. Pro Vaši propagaci si můžete vybírat z: - konferenčních paravanů - výstavních stěn - reklamních věží - reklamních stolků - reklamních věží Neváhejte a propagujte svou reklamu snadně, prakticky a efektivně s šikovnými propagačními systémy od brněnské firmy Activity promotion s.r.o.