Poptáváme dodavatele nealkoholických nápojů

Poptáváme dodavatele nealkoholických nápojů

Poptávám dodavatele níže uvedených nápojů, které bychom jednou za čas chtěli dodat do firmy. Jedná se o nápoje v plastových lahvích.

balená voda 0, 5l (neperlivá a perlivá)
coca cola 0, 5l
coca cola 0, 5l light

děkujeme.

s pozdravem,

Tereza Šímová
Poptávka byla vložena dne:
26.04.2017 14:58

Platnost poptávky:
26.05.2017 14:42

Kontaktní osoba:
Cepha, s.r.o.

Kontaktní email:

Telefon:
+420 377 517 515

Okres:
Plzeň-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nealkoholické nápoje z velkoskladu – minerálky, džusy nebo i čepovaná kofola za super cenu

Nealkoholické nápoje z velkoskladu – minerálky, džusy nebo i čepovaná kofola za super cenu

Prodej limonád, džusů, ovocných šťáv, minerálních a balených vod, energy drinků, čajů, káv a dalších nealkoholických nápojů Vám zprostředkuje firma Firma L & M nápoje s.r.o. z Opavy. V sortimentu naleznete tuzemské i zahraniční lihoviny za bezkonkurenční ceny v jakémkoliv množství. Organizujete nějakou letní párty nebo potřebujete stálého dodavatele do Vašeho baru či restaurace? Spolehněte se na široký výběr jakýchkoliv nealkoholických nápojů balených v PET lahvích, v plechovkách nebo ve skle, v různém objemu. Minerálky, sirupy pro míchané nápoje či nealkoholické piva to vše z velkoskladu v Opavě za super ceny. V našem sortimentu naleznete také kofolu v sudech určenou k čepování a nabízíme možnost zapůjčení výčepního chladícího zařízení na objednávku.


Mošt vyrobený z čerstvých hroznů, čisté ovocné šťávy bez konzervantů a barviv

Mošt vyrobený z čerstvých hroznů, čisté ovocné šťávy bez konzervantů a barviv

Máte rádi šťávu z hroznů? Chcete si pochutnat na 100% čisté šťávě z hroznů bez konzervantů, barviv a aromat? Objednejte si mošt Hort a přesvědčte se o jeho dokonalé chuti. Mošt Hort obsahuje 100% ovocné šťávy bez přidaných konzervantů, barviv a aromat. Hrozny jsou ekologicky pěstovány a dostává se jim stejné péče jako vínu. Mošt obsahuje pouze pečlivě vybrané hrozny odrůdy Pinot Noir. Mošt neobsahuje alkohol a je vhodný pro všechny malé holky a kluky.


Lahvová, sudová, šumivá a ovocná vína, mošt z Moravy – prodej přes e-shop

Lahvová, sudová, šumivá a ovocná vína, mošt z Moravy – prodej přes e-shop

Hledáte e-shop s bohatým výběrem moravských vín? Máte chuť na skleničku ovocného, šumivého nebo kvalitního bílého či červeného vína? Vše na koupíte z pohodlí domova na e-shopu Vinotéky Malovaný sklep winetook.com. Na našem e-shopu si vybere určitě každý. Najdete zde lahvová vína– ovocná, šumivá, bílá, rosé i červená, ale i sekt. Ze sudových vín si můžete vybrat mezi bílým, ovocným, rosé a červeným vínem. Pokud zrovna nemáte chuť na víno, zajisté si vychutnáte i medovinu nebo mošty, které si můžete také objednat prostřednictvím našeho e-shopu.


Výborná pramenitá voda  v barelech od výrobce pocházející přímo z podhůří Beskyd

Výborná pramenitá voda v barelech od výrobce pocházející přímo z podhůří Beskyd

Záleží Vám na spokojenosti Vašich zaměstnanců a chcete jim dopřát pitný režim na pracovišti? Pak jistě oceníte lahodnou chuť pramenité vody Konczanka přímo od výrobce, která pochází z hlubokých vrtů přímo z podhůří slezských Beskyd. O výrobu, distribuci i rozvoz po celém Moravskoslezském, Olomouckém i Zlínském kraji se stará společnost KONCZANKA CZ s.r.o. se sídlem v Ostravě. Díky pramenité vodě Konczanka hravě zajistíte pitný režim v kancelářích, ve výrobních halách, ve státních budovách i soukromých institucí. Vodu rozvážíme ve vratných barelech. U nás si můžete zapůjčit i výdejníky vody a aquabary. Zajistíme nejen pronájem, prodej ale i záruční a pozáruční servis výdejníků. Neváhejte a oslovte nás pro více informací a vyzkoušejte naši pramenitou vodu. Na 14 dní Vám zdarma zapůjčíme výdejník a k tomu dostanete jeden barel také zadarmo.


Tradiční ovocné nealkoholické nápoje ZON - vratná lahev, ekologický obal

Tradiční ovocné nealkoholické nápoje ZON - vratná lahev, ekologický obal

Skvělý a osvěžující nealkoholický nápoj? To je tradiční ovocná limonáda značky ZON, kterou si můžete koupit v ekologickém, skleněném a vratném obalu. Kvalitním výrobcem limonád a sirupů je společnost ZON spol. s r.o. Všechny nápoje firmy ZON spol. s r.o. jsou vyrobeny z vody z podzemních pramenů Vysočiny a jsou slazeny výhradně přírodním cukrem. Naše limonády dodáváme ve vratných skleněných lahvích, snažíme se tak o snížení dopadu na životní prostředí. Skleněné lahve jsou tradiční a ekologický obal. Nápoje v tomto obalu jsou vhodné do Gastro segmentu ale i do domácností. Tradiční nealkoholické nápoje ZON - skleněná vratná láhev o objemu 0,33l: - Jablko - sycená limonáda - jedna z nejstarších příchutí - ovocná třebíčská "zonka" – tradice, obsahuje 6% jablečné šťávy - Malina - oblíbená sycená limonáda s přídavkem ovocné šťávy - Aro -Toni - sycená limonáda - pro odběratele, kteří preferují hořkou chuť a samozřejmě jako nezbytná součást míchaných nápojů - Nord Cola - sycená limonáda - Laguna - sycená limonáda - s příchutí směsi ovoce a bylin, oblíbená zejména u dětí - Oranž - sycená limonáda - Čirý citron - sycená limonáda - s příchutí citronu pro ty, kdo mají v oblibě nápoje spíše kyselejší - Multivitamin - nesycený nápoj - Sodová voda - ke kávě, pro přípravu vinných střiků i do sirupů - voda jemně perlivá a neperlivá ZONka je díky své dlouhodobé historii a výborné chuti oblíbeným nápojem, navíc stále dostupná ve vratných skleněných lahvích.


Výroba vaječného koňaku, ovocných pečených čajů a marmelád do obchodů a restaurací

Výroba vaječného koňaku, ovocných pečených čajů a marmelád do obchodů a restaurací

Preferujete regionální potraviny? Vsaďte na naši společnost HERBA LENA group s.r.o. z Chropyně a poskytněte svým zákazníkům nebo hostům tu nejlepší kvalitu produktů. Zavážíme obchody, restaurace, hotely a výrobny limonád ve Zlíně, Kroměříži, Přerově, Olomouci i Brně. V sortimentu naleznete širokou škálu lahodných dobrot, vyráběné výhradně z čerstvých surovin a bez chemických přísad. Vše je poctivé ruční práce, a proto jsme hrdými držiteli značky ,,Haná regionální produkt“. Dodáváme vaječný koňak z výběrové smetany a bio žloutků od zdejších farmářů a špičkového rumu od vyhlášené prostějovské palírny. Naše sirupy mají až 49% podíl ovoce (dávkování 1/12), marmelády 78% a pečené čaje 80% (jedna sklenička je na 0,5 l vody). Vše balíme do skleněných nádob s pevnými uzávěry pro delší trvanlivost (sirupy 1 roky, marmelády, čaje a ostatní sortiment 2 roky). Objednejte si v e-shopu nad 1 000 Kč a získejte dopravu zdarma.