Rekonstrukce střechy, Německo

Rekonstrukce střechy, Německo

Mám dům s plochou střechy 323 metrů čtverečných, musí být znovu zastřešen a izolován, komín a vikýř znovu obložen, nové střešní rýny a dešťové svody musí být připevněny a mělo by být vsazeno 7 střešních oken. Dům se nachází v 26670 Uplengen, Německo. Ujmete se takové zakázky?

Původní znění:
Anfrage
Hallo, ich habe ein Haus mit einer Dachfläche von 323 qm, es müsste neu gedeckt und isoliert werden, ein Schornstein und eine Gaube verkleidet werden, neue Dachrinnen und Fallrohre angebracht werden und es müssten 7 Dachfenster eingebaut werden. Das Haus ist in 26670 Uplengen. Übernehmen Sie solche Aufträge?
Poptávka byla vložena dne:
28.04.2017 13:38

Platnost poptávky:
28.07.2017 13:03

Kontaktní osoba:
Frey Alois

Kontaktní email:

Telefon:
004 915 209 402 540

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Údržba plochých střech Ostrava, kompletní údržba, záruční a pozáruční servis střech

Údržba plochých střech Ostrava, kompletní údržba, záruční a pozáruční servis střech

Představujeme Vám firmu Projekt platinum bau s.r.o. z Ostravy, která svoji činnost zaměřila na údržbu plochých střech, údržbu v průběhu záruky a pozáruční servis. Firma Projekt platinum bau s.r.o. z Ostravy při každé kontrole diagnostikuje a analyzuje největší úskalí, problémy, chyby nebo poškození střechy. Naši proškolení pracovníci zajistí rychlé a odborné zhodnocení stavu střechy, provedou všechny potřebné práce a dokáží udržovat střechu v lepším stavu. Pokud Vás údržba plochých střech zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Opavská 6230/29a, Ostrava.


Hydroizolace střech a staveb Ústí nad Labem, opravy střešních plášťů, rekonstrukce střech

Hydroizolace střech a staveb Ústí nad Labem, opravy střešních plášťů, rekonstrukce střech

Představujeme Vám firmu STAVBY JEPA CZ s.r.o. z Ústí nad Labem, která svoji činnost zaměřila na hydroizolace teras, plochých střech, spodních staveb, provádění šikmých střech, klempířské konstrukce, speciální stěrky, bleskosvody a další práce. Na poptávané práce jsme schopni zajistit místní šetření, provedení sond do skladby, tahové zkoušky a posouzení střešních plášťů s návrhem řešení a cenovou nabídkou. Práce jsou prováděny kvalifikovanými pracovníky, kteří jsou pravidelně proškolováni a mají dlouholetou zkušenost v oboru. Chcete si nechat provést kvalitní hydroizolaci střechy nebo staveb? Pak kontaktujte firmu STAVBY JEPA CZ s.r.o. z Ústí nad Labem.


Profesionální tesařské práce, jako je například výměna starých krovů či impregnace proti plísním

Profesionální tesařské práce, jako je například výměna starých krovů či impregnace proti plísním

Chystáte se rekonstruovat starou střechu na domě? Máte staré a špatné krovy? Hledáte firmu, která se postará o impregnaci krovů? Oslovte firmu Josef Hlaváč, Pokrývačství – Klempířství – Tesařství, která působí v lokalitách Břeclavsko a Hodonínsko. Naše firma se specializuje na kompletní práce spojené s rekonstrukcí a s dodávkou střech. Poskytujeme zákazníkům i poradenství včetně vypracování rozpočtu zdarma. Tesařské práce: - výměna starých krovů - pozednice - natažení fólie + zalaťování - impregnace proti hnilobě a plísni Veškeré práce odvádíme rychle, podle nejnovějších technologických postupů a z kvalitních materiálů. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Zajímají Vás výsledky naši práce? Navštivte naše webové stránky, kde najdete fotografickou galerii námi provedených rekonstrukcí a dodávky střech.


Střechy na klíč, tesařské, klempířské, pokrývačské práce

Střechy na klíč, tesařské, klempířské, pokrývačské práce

Chcete na svém domě plochou střechu? Plánujete rekonstrukci Vaší střechy? Naše společnost DachBEST Zachara Vám poskytne služby od A do Z. Zanalyzujeme stav Vaší střechy, sestavíme variantu rekonstrukce, poradíme s výběrem krytiny a klempířských prvků. Zajistíme všechny práce v návaznosti po sobě jdoucích řemesel. Zajistíme i odvoz a likvidaci starého materiálu. Kvalitní materiály, zruční řemeslníci, práce odvedená v té nejlepší kvalitě a v termínu – to je naše společnost DachBEST Zachara. Zajistíme Vám i profesionální montáž střešních oken, výlezů a světlovodů či odbornou montáž hromosvodů. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám zpracujeme cenovou nabídku.


Realizace a rekonstrukce střech Znojmo, klempířské, pokrývačské a tesařské práce

Realizace a rekonstrukce střech Znojmo, klempířské, pokrývačské a tesařské práce

Představujeme vám firmu STŘECHY HAAS s.r.o. z okresu Znojmo, která svoji činnost zaměřila na realizace a rekonstrukce střech. Součástí našich služeb je i výstavba pergol, zahradních domků či přístřešků pro auta, pokládka různých druhů střešních krytin. Naše činnost je zaměřena na realizaci střech pomocí klempířského, pokrývačského a tesařského řemesla. Pokud Vás naše realizace a rekonstrukce střech zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Západní 1188, Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmo.


Tesařské, klempířské a pokrývačské práce - stavba, rekonstrukce a oprava střechy

Tesařské, klempířské a pokrývačské práce - stavba, rekonstrukce a oprava střechy

Je Vaše střecha na domě ve stavu, že by potřebovala kompletní opravu? Stavíte dům a sháníte firmu, která Vám provede střechu na míru? Obraťte se na společnost Střechy Višňovský a máte vše bez starostí. Naše specializace: - tesařské, klempířské, pokrývačské práce - stavba, rekonstrukce, oprava všech typů střech - izolace střechy - výroba, montáž střešních konstrukcí - dodávka střešního materiálu a krytin - opláštění budov. Ve svém týmu máme zkušené a profesionální pracovníky, kteří vždy odvádí kvalitní práci s maximální pečlivostí. Využijte našich zkušeností a Váš dům bude vypadat jako nový!