ND – rekonstrukce objektu Liliová č.p. 211/9 - provozní budovy ND Anenské náměstí č. 2 Praha 1

ND – rekonstrukce objektu Liliová č.p. 211/9 - provozní budovy ND Anenské náměstí č. 2 Praha 1

Předmětem veřejné zakázky je vybavení objektu Národního divadla Liliová č.p. 211/9 nábytkem kanceláří a pracoven, regály pro hudební archiv ND, vybavení apartmánů, vybavení kuchyňských koutů. Součástí dodávky interiérů je také orientační a informační systém a ostatní zařízení dle projektové dokumentace, která je přílohou č. 3 zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka je rozdělena do 3 (slovy: tří) samostatných částí.
1. část veřejné zakázky: Nábytek a vybavení
2. část veřejné zakázky: Regálové systémy
3. část veřejné zakázky: Doplňky.

Účastník je oprávněn podat svou nabídku do kterékoliv části veřejné zakázky.
Bližší specifikace je uvedena v bodě 6. Technické podmínky této zadávací dokumentace a dále především v projektové dokumentaci pro výběr dodavatele interiéru zpracované společností Společnost OMNIA projekt, s.r.o., Vídeňská 127, 619 00 Brno, která je přílohou č. 3 této zadávací dokumentace a návrhu kupní smlouvy tvořící přílohu č. 4 této zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
24.04.2017 08:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Národní divadlo

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
01.06.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 700 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národní divadlo

Zadavatel IČ:
00023337

Zadavatel ulice:
Ostrovní 1

Zadavatel PSČ:
112 30

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
OTIDEA avz s.r.o., Mgr. Kateřina Koláčková, Thámova 681/32, Praha 8

Zadavatel telefon:
+420 295 565 120

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.narodni-divadlo.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39130000-2
Kancelářský nábytek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kancelářský nábytek a interiéry na míru - praktické, prostorné a designové skříně do kanceláře

Kancelářský nábytek a interiéry na míru - praktické, prostorné a designové skříně do kanceláře

Potřebujete do Vaši kanceláře dostatečně velkou skříň, tak aby pojmula všechny potřebné dokumenty, ale přitom Vám v kanceláři nechala dostatek místa na ostatní vybavení? Pak se obraťte na znojemskou firmu TODAP, s.r.o., která pro Vás vyrobí kancelářský nábytek přímo na míru. Skříně vyrobené na míru mají velkou výhodu nejen v tom, že designově zapadají do interiéru, ale také především v tom, že jdou umístit i do úzkých či atypických prostorů jako jsou: - výklenky - roky - prostory s šikmou plochou - prostory do tvaru L - atypické prostory Firma TODAP, s.r.o. Vám pak samozřejmě pomůže nejen s výběrem nejvhodnějšího místa, materiálu a celkového vzhledu, ale také Vám skříně přijede smontovat. Pro montáž není třeba prostor nijak zvlášť upravovat a délka montáže záleží na rozměrech skříně a umístění. Pro více informací neváhejte kontaktovat znojemskou firmu TODAP, s.r.o., která Vám pomůže vybrat vestavěnou skříň na míru.


3D návrh a zakázková výroba elegantních kuchyňských linek

3D návrh a zakázková výroba elegantních kuchyňských linek

Elegantní, ale zároveň funkčí a praktické kuchyně podle Vašich představ Vám na Brněnsku navrhne a vyrobí v Truhlářství Jiří Kafka v Rosicích. Součástí naší zakázkové výroby kuchyňských linek je i zaměření a vytvoření 3D grafického návrhu Vaší vytoužené kuchyňské linky,a to zcela zdarma. Naši zákazníci si navíc mohou vybírat ze široké škály designů jak dvířek, tak i pracovní desky a samotného korpusu kuchyňské linky. Svou kuchyňskou linku Vám zároveň můžeme vybavit značkovými spotřebiči za zajímavé ceny. V rámci našich služeb poskytujeme zákazníkům dodávku a montáž kuchyní včetně zapojení kuchyňských spotřebičů zcela zdarma. Každý zákazník, který si u nás nechá vyrobit kuchyňskou linku na míru, navíc obdrží kuchyňský dřez v hodnotě 3 tisíce korun taktéž zcela zdarma.


Rostoucí, stavitelný nábytek pro děti - dětské psací stoly, židle

Rostoucí, stavitelný nábytek pro děti - dětské psací stoly, židle

Společnost Nábytek Amadeus vyřešila problém, aby jste každý rok nemuseli vybavovat pokojíček své ratolesti novým nábytkem a to v podobě výškově stavitelného dětského nábytku, který je určen pro děti i dospělé. Tento speciální nábytek pro zdravější sezení je nezbytnou prevencí bolestí hlavy, únavy i poškození páteře. U stolu lze nastavit výšku i sklon stolové desky a u židlí lze nastavit výšku i hloubku sezení, aby nohy byly pevně na podlaze a záda se pohodlně opírala. Manipulace s nábytkem je velmi snadná a pohodlná. Podpořte dynamické sezení Vašeho dítěte a pořiďte mu náš revoluční rostoucí nábytek!


Nerezové výrobky - dřezy, koupelnový nábytek, vany

Nerezové výrobky - dřezy, koupelnový nábytek, vany

Naše firma MATEP s.r.o. Hradec Králové nabízí kompletní materiál pro instalatérství, topenářství a plynárenství. Pokud sháníte nové dřezy, koupelnový nábytek a nebo vany, u nás si vybere každý. Náš velmi ochotný personál ví o nerezovém sortimentu vše a ochotně Vám se vším poradí. Dřezy, koupelnový nábytek, vany a jiný další výrobky z nerezu – to vše nakoupíte na jednom místě! MATEP s.r.o. Hradec Králové Vyhovíme potřebám jednotlivců i velkých firem, k dispozici je vám proto náš maloobchod, ale i velkoobchod s perfektně vybavenými sklady.


Pro správné sezení jedině anatomicky tvarované křeslo Samurai – prodej, e-shop

Pro správné sezení jedině anatomicky tvarované křeslo Samurai – prodej, e-shop

Vyžaduje Vaše zaměstnání práci v sedě u pracovního stolu? Pak nezapomínejte na správné sezení, jinak Vám mohou hrozit vážné zdravotní potíže. Firma ZWORK přináší kvalitní, absolutně ergonomická kancelářská křesla SAMURAI, které díky svému anatomickému tvarování sníží riziko vzniku zdravotních potížích. Křesla mají jedinečný design s důrazem na zdravé sezení a správnou ergonomii. Vyrobeny jsou z těch nejlepších materiálů. Oblíbené vlastnosti: - měkká a pohodlná opěrka hlavy - ergonomický tvar opěradla odpovídající anatomickému tvaru těla - extra silný ocelový rám - komfortní dvojité sedadlo - snímatelné polstrování pro letní měsíce Dlouhodobý nesprávný posed způsobuje: - přetížení meziobratlových plotének - bolest páteřního nervu - bolest zádového svalstva - problémy s orgány hrudní dutiny - snížení krevního a lymfatického systému - přehřívání některých částí těla Záruka na SAMURAI kancelářská křesla je 4 roky.


Zakázková výroba nábytku a návrhy, vizualizace interiéru

Zakázková výroba nábytku a návrhy, vizualizace interiéru

Díky Truhlářství Buršík můžete popustit fantazii při plánování vybavení bytu. Zpracujeme Vám návrhy, vizualizace interiéru. Zakázková výroba nábytku je zárukou originality a kvality. Díky výrobě na míru máte jistotu, že využijete prostor každého pokoje na maximum. Působíme nejčastěji v regionu Zlínský kraj, Přerov, Prostějov, Olomouc. Výroba nábytku: - vybavení do dětského pokoje - vybavení do ložnice - kuchyně - obývací pokoje, stěny - šatny, sestavy do předsíně - vestavěné skříně.