Lakování automobilu, Německo

Lakování automobilu, Německo

Vážené dámy a pánové,
chtěl bych nechat kompletně nalakovat Mercedes W203. Vozidlo má několik rezavých míst, které musí být opracovány. Prosím, pošlete mi nezávaznou nabídku.
S přátelským pozdravem
M. Müller

Původní znění:
Anfrage
Sehr geehrte Damen und Herren,
möchte einen Mercedes W203 komplett lackieren lassen.
Fahrzeug hat wenige Roststellen wo bearbeitet werden müssen. Bitte senden Sie mir ein unverbindliches Angebot zu.
Mit freundlichen Grüßen
M. Müller
Poptávka byla vložena dne:
28.04.2017 13:38

Platnost poptávky:
28.07.2017 13:02

Kontaktní osoba:
Müller

Kontaktní email:

Telefon:
+49 (0) 1734786583

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autolakovna Zlín používá kvalitní laky Dupont, co odolají každodennímu provozu

Autolakovna Zlín používá kvalitní laky Dupont, co odolají každodennímu provozu

Pokud Váš vůz nutně potřebuje nový lak, navštivte zákazníky prověřenou Autolakovnu Zlín - Pavel Bilík. Naše Autolakovna používá vysoce kvalitní laky Dupont, které odolají každodennímu provozu. Lakování vozidel provádíme na zakázku - aplikujeme laky běžných barev, metalízy a provádíme i tuningové nástřiky celorlaků. Nutné karosářské práce provádíme také. Příjezd do naší autolakovny je od ul.Broučkova, Zlín.


Autolakovna, oživení a renovace laku automobilů, obnova ztraceného lesku

Autolakovna, oživení a renovace laku automobilů, obnova ztraceného lesku

Potřebujete-li v Brně sehnat kvalitní autolakovnu, kde Vám nejen oživí a obnoví ztracený lak, ale i třeba kompletně zrenovují celý lak na Vašem automobilu, pak se neváhejte zastavit do Autolakovny BOSS. Snažíme se dodržet nejvyšší kvalitu odvedené práce a domluvené termíny. Zabýváme se renovacemi, oživením i obnovením laků automobilů v Brně i jeho okolí. Naši specialitou jsou airbrushové kresby. Lakujeme automobily, nástavby, motocykly, jízdní kola a další. K lakování používáme vysoce kvalitní barvy a tím garantujeme dlouhou životnost nástřiku. Více informací najedete na webových stránkách.


Keramická ochrana laku, renovace laku na autech, karavanech

Keramická ochrana laku, renovace laku na autech, karavanech

Aby zůstala karoserie auta ve skvělém stavu, vyplatí se permanentní ochrana laku. Zákazníci z okolí Zlína se mohou obráti na firmu Petr Šimáček - PAPEC. Děláme pro Váš vůz to nejlepší a tím je právě keramická ochrana laku na autech nebo karavanech. Po nanesení vznikne na laku průhledný povlak o minimální tloušťce, díky kterému je lak chráněný i několik let před nepříznivými vlivy různých vnějších činitelů, zabrání se tak jeho poškozování a vyhnete se nákladnějším opravám laku. Ochrana laku auta proti: - mechanickému poškození - škrábancům - působení posypové soli - kyselým dešťům - UV záření. O odvoz a dovoz Vašeho vozu na místo určení se postaráme. V případě zájmu provedeme i vyčištění iteriéru Vašeho vozidla.


Spolehlivá autolakovna - opravy autolaku všech typů aut

Spolehlivá autolakovna - opravy autolaku všech typů aut

Pokud je u Vašeho vozu nevyhnutelná oprava laku, rychlé opravy autolaku provede u všech typů aut i autoveteránů Autolakovna Bilík Zlín. Velká řada zákazníků z regionu Zlínský kraj se již přesvědčila, že jsme spolehlivá autolakovna. Používáme vysoce kvalitní laky značky DuPont. Autolakýrnické práce: - lakování osobních aut - barva, metalíza, perleť, tuningové nástřiky celorlaků. Adresa autolakovny - ul.Vizovická v areálu uhelné sklady, Zlín-Příluky, dostanete se k nám od ulice Broučkova.


Autolakovna Bilík-lakování karoserie veteránů, automobilů i motocyklů

Autolakovna Bilík-lakování karoserie veteránů, automobilů i motocyklů

Rozhodli jste se, že Vašemu vozu dopřejete renovaci laku, nebo nový lak ? Lakování automobilů i motocyklů v regionu Zlín provádí Autolakovna Bilík - tel.: 605932341. Specializujeme se i na lakování veteránů. Pavel Bilík má dlouholeté zkušenosti a praxi s lakováním vozidel všech typů. Prováděné práce: - opravy, renovace autolaku - autolakýrnické práce na přání - lakování osobních automobilů – barva, metalíza, perleť, tuningové nástřiky celorlaků - oprava karoserie vozidla - klempířské práce na rovnacím zařízení - renovace světel, předních světlometů. Používáme materiály a vysoce kvalitní laky značky DuPont. Namícháme a naplníme barvu do sprejů dle přineseného vzorku laku nebo kódu barvy na vozidle.


Expresní lakování vozidel již do 48 hodin - velkokapacitní autolakovna

Expresní lakování vozidel již do 48 hodin - velkokapacitní autolakovna

Potřebujete rychle opravit poškozený lak? Na expresní lakování vozidel se zaměřuje naše společnost JANTAR-lakovna, spol. s r.o., působící v Brně, Blansku a Vyškově. Vaše vozidlo vám opravíme podle časové náročnosti již do 48 hodin. Lakujeme osobní, užitkové, běžné, staré i luxusní automobily všech značek a odstínů (pastel, metalíza, perleť). Pro práci využíváme pouze ověřené přípravky Sikkens a moderní technologie např. tónování barev je řízeno počítačem. Klademe důraz na precizní odvedení práce. Vaše vozidlo opravíme tak, že poškozené místo nerozpoznáte od originálu.