Poptávám výkup osobního automobilu

Poptávám výkup osobního automobilu

Poptávám výkup osobního automobilu značky Škoda Felicie LX 1, 6 benzín. Rok výroby 1999 pojízdné. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
21.04.2017 08:35

Platnost poptávky:
21.05.2017 07:35

Kontaktní osoba:
zlatka kočová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 728 982 585

Předpokládaná cena:
5 000 Kč

Okres:
Liberec

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autovrakoviště - ekologická likvidace starého vozu, autovraku

Autovrakoviště - ekologická likvidace starého vozu, autovraku

Pokud váš vůz z důvodu stáří či autohavárie dosloužil, můžete zavolat Autovrakoviště Kunovice u Uherského Hradiště, kde bude provedena ekologická likvidace nepojízdného starého vozu či autovraku. V době vzniku našeho vrakoviště platili velmi přísné podmínky pro jeho založení, proto námi prováděná likvidace starých vozidel je velmi ekologická a šetrná k životnímu prostředí. Pokud jste majiteli zánovního havarovaného, či jinak poškozeného vozu, rádi jej vykoupíme. Provozujeme také odtahovou službu, proto nepojízdný vůz zdarma odvezeme. V případě potřeby si můžete zapůjčit v naší autopůjčovně osobní vůz či dodávku.


Náhradní díly z vrakoviště - použité motory, části karoserie, elektroinstalace

Náhradní díly z vrakoviště - použité motory, části karoserie, elektroinstalace

Plně funkční náhradní díly na vozy většiny značek pořídíte za nízké ceny z vrakoviště. Pokud jste z okolí Uherského Hradiště, můžete zakoupit použité díly, motory, části karoserie, elektroinstalace a další drobné autodíly na Autovrakovišti Kunovice - Salvage-UH s.r.o.. Specializujeme se na značky Škoda, VW, Citroen, Fiat, Ford, Opel, Peugeot, Renault, Seat, ale autodíly vedeme na většinu vozidel. Autodíly: - použité motory, převodovky - elektroinstalace, řídící jednotky - díly na turba - benzin i diesel - čerpadla - vstřikovací, palivová - dveře a části karoserie - díly podvozku - světla, blinkry - díly do interiéru vozidla - litá kola, ocelové disky i šrouby - pneumatiky - a mnoho dalšího.


Ekologická likvidace autovraků, autovrakoviště, likvidace vozidel

Ekologická likvidace autovraků, autovrakoviště, likvidace vozidel

Potřebujete se zbavit starého nebo bouraného auta? Pak neváhejte a odvezte jej k nám do autovrakoviště v Moravských Budějovicích. Vaše auto ekologicky zlikvidujeme dle zákona a to zcela zdarma. Po převzetí autovraku k likvidaci Vám vystavíme potvrzení o převzetí, na jehož základě Vám pak auto odhlásí. V našem autovrakovišti disponujeme nejmodernějším zařízením a odborným personálem, jež nám umožňuje ekologickou likvidaci nejen osobních, ale i nákladních vozidel, autobusů i motocyklů. V případě zájmu pro Váš vrak dojedeme a vy tak nemusíte řešit jeho složitou přepravu k nám do Moravských Budějovic. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky.


Ekologická likvidace nepojízdných autovraků - odtažení vozidla zdarma

Ekologická likvidace nepojízdných autovraků - odtažení vozidla zdarma

Potřebujete se zbavit nepojízdného autovraku a hledáte místo, kde vám vozidlo ekologicky zlikvidují? Pak se neváhejte obrátit na firmu IB-MET, která vám vše zajistí s potřebnými náležitostmi. Jedná-li se o vozidlo do 3,5 tuny jakékoli značky, které už dosloužilo, nebo havarované vozidlo, odvezeme vám ho zdarma z místa určení na naše vrakoviště a postaráme se o jeho ekologické zlikvidování. Následně vám vydáme doklad o ekologickém zlikvidování vozidla pro příslušné úřady. Otevřeno máme od pondělí do pátku v době od 8.00 do 16.00 a v sobotu od 8 do 11:30. Více informací najdete na webových stránkách.


Ekologická likvidace autovraků - bezplatná likvidace starých vozidel

Ekologická likvidace autovraků - bezplatná likvidace starých vozidel

Odstavení autovraků na komunikaci je přestupek a hrozí za něj pokuta až 20 000 Kč. Přitom likvidace starých vozidel je bezplatná - kompletní autovrak můžete nechat zlikvidovat na kterémkoliv provozu firmy Metalšrot Tlumačov. Patříme mezi největší a nejlépe vybavené organizace pro ekologické likvidace autovraků. V Olomouckém kraji máme k dispozici střediska Olomouc, Prostějov, Hranice, Šumperk, zde Vám po převzetí Vašeho vozidla vydáme protokol o provedení ekologické likvidace, který je nutný pro vyřazení autovraku z registru silničních vozidel. Souhlas k odstraňování autovraků kategorie nebezpečný odpad a s provozem zařízení ke sběru, výkupu, využití odpadů jsme získali jako jedna z prvních společností. Máme k dispozici drtící a separační zařízení PWH 2500, jehož roční kapacita je 60–70 tis. autovraků.


Ekologická likvidace autovraků - snadno, rychle a bez starostí

Ekologická likvidace autovraků - snadno, rychle a bez starostí

Potřebujete se zbavit havarovaného, jinak poškozeného nebo nepojízdného automobilu? Pak zajeďte do společnosti HULMAN - kovošrot s.r.o., kde se postarají o ekologickou likvidaci Vašeho autovraku. Zajišťujeme ekologickou likvidaci vozidel dle platných norem. Vykupujeme autovraky dle aktuálního ceníku, autovrak nemusí být zcela kompletní, cena za 1 kg zůstává i tak zachována. Můžete autovrak do našeho kovošrotu dovézt sami, nebo Vám zajistíme jeho odvoz. Cena se v tomto případě snižuje o 0,20 Kč/kg. Pro velkododavatele, jako jsou autoservisy, vrakoviště, poskytujeme vyšší ceny za výkup autovraků. Ekologická likvidace vozidla je předpokladem k odhlášení vraku z evidence vozidel. Potřebné potvrzení pro úřad Vám vystavíme bez čekání ihned při předání vozidla. U nás probíhá ekologická likvidace a recyklace vozidel snadno, rychle a hlavně je pro Vás zdarma!