Skleněné desky, Rakousko

Skleněné desky, Rakousko

Prosím, sdělte mi cenu skleněné desky oblé, průměr 66 cm a 8 mm silné. Cenu za bezpečnostní sklo a normální sklo.

Děkuji
Karin Poys

Původní znění:
Anfrage
Bitte nennen Sie mir den Preis für eine Glasplatte rund Durchmesser 66 cm und eine Stärke von 8 mm. Preis für Sicherheitsglas und normales Glas.
Danke Karin Poys
Poptávka byla vložena dne:
28.04.2017 13:44

Platnost poptávky:
28.07.2017 13:01

Kontaktní osoba:
Poys Karin

Kontaktní email:

Telefon:
+430 660 398 8448

Země:
Österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prosklení vchodových dveří – bezpečnostní, tepelně-izolační, čiré a dekorativní

Prosklení vchodových dveří – bezpečnostní, tepelně-izolační, čiré a dekorativní

Firma PERITO s.r.o, která sídlí v Dyji u Znojma, je výrobcem ozdobných výplní pro vchodové dveře. Pokud se jedná o prosklení vchodových (vstupních) dveří, můžete si vybrat z několika variant prosklení – čirá skla, ornamentní skla, dekorativní, bezpečnostní a tepelně-izolační sklo nebo zrcadlové sklo. V následujícím textu Vám v krátkosti představíme jednotlivá specifika prosklení. Čiré sklo je extra čiré, bez zeleného nádechu a vyniká vysokou světelnou propustností. Ornamentní prosklení je volitelné u všech modelových řad dveřních výplní. Aby byla údržba takových dveří jednoduší, je hrubá strana situována dovnitř prosklení. Jsou zde použity neprůhledné, ale zároveň průsvitné typy skel. Zrcadlové sklo (stopsol) je doporučeno umístit z exteriérové strany výplně pro plný efekt zrcadlení. Stopsol je dostupný v čirém, bronzovém, šedém, supersilver čirém a supersilver modrém provedení. Dekorativní (vitrážové) sklo je volitelné pro všechny prosklené výplně. Nabídka vitráží je specifická pro každý model. Vybírat je možné z více druhů – colora, crystal, finesa, fusing, tavené sklo či grafosklo. Vitráže se vzhledem k údržbě umisťují směrem dovnitř prosklení. Tepelně-izolační sklo je kombinací skla planibel s tepelně-izolační fólií. Aby došlo ke snížení tepelné prostupnosti prosklení, je meziskelní prostor dithermu, resp. trithermu vyplněn plynem Argonem. Bezpečnostní sklo (connex) je složeno ze dvou slabších skel, která jsou spojená protinárazovou (PVB) fólií. Pokud dojde k poškození skel, zůstanou střepy přilepeny na PVB fólii a nehrozí poranění osob ostrými střepy. Mezi další klady bezpečnostního skla patří také vysoká odolnost a pružnost. Je také důležité upozornit na to, že se nejedná o nerozbitné sklo – neslouží jako aktivní překážka pro případného pachatele.


Stavebnicové nerezové zábradlí, skleněné zábradlí Teplice, paneláková madla, montáž zábradlí

Stavebnicové nerezové zábradlí, skleněné zábradlí Teplice, paneláková madla, montáž zábradlí

Představujeme Vám firmu INOXMARTENS Petr Koplík z okresu Teplice, která svoji činnost zaměřila na dodávky a montáž různých variant stavebnicového nerezového zábradlí, dále skleněného zábradlí a panelákových madel. Zajistíme dopravu a montáž stavebnicového nerezového zábradlí do interiéru nebo exteriéru například pro schodiště, galerie, terasy, balkony, francouzská okna. Dodávky a montáž zábradlí Teplice: - stavebnicové nerezové zábradlí - skleněné zábradlí - paneláková madla Pokud Vás naše stavebnicové nerezové zábradlí či skleněné zábradlí zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Husická 251, Krupka, Teplice.


Plné, částečné, ozdobné pískování skla a zrcadel

Plné, částečné, ozdobné pískování skla a zrcadel

Líbí se Vám zrcadla s dekorativním pískováním? Hledáte v okolí Šumperka a Uničova sklenářství, které dodává okna s pískovaným izolačním dvojsklem? Pískovaná skla a zrcadla objednávejte ve Sklenářství Josef Müller. Na objednávku zhotovíme plně, částečně nebo dekorativně pískovaná skla a zrcadla. Sklo se dá použít jako přepážka v interiéru, výplň dveří, na sprchový kout, zábradlí, výlohy apod. Výhodou pískovaných skel je ochrana soukromí, ale také ochrana proti slunečnímu svitu. Velkou předností je také neomezená škála možností geometrických a figurálních vzorů. Zrcadlo zdobené dekorativním pískováním se stane vkusným doplňkem interiéru. Pískování lze použít i na izolační dvojskla okenních výplní.


Sklenářství, řezání skla a zasklívání - zasklení okna, výlohy, dveří, balkónu i lodžie

Sklenářství, řezání skla a zasklívání - zasklení okna, výlohy, dveří, balkónu i lodžie

Máte rozbité okno, výlohu či skleněné dveře a sháníte firmu v okolí Ostravy, která by se Vám postarala o zasklení? Naše Sklenářství Kohoutek Ostrava s.r.o. je tou nejlepší volbou. Sklenářské práce: - zasklívání - řezání čirého i ornamentního skla - výroba a montáž zrcadel - skleněné obklady - vrtání - broušení - sámování - výroba prosklených zábradlí - lepení UV lampou. Díky dlouholetému působení v této oblasti máme bohaté zkušenosti a naše práce je vždy odvedena perfektně a profesionálně. Přesvědčte se i Vy o našich kvalitách a připojte se k našim spokojeným zákazníkům!


Zrcadlové stěny a zrcadla na míru Praha - zrcadla instalujeme na všechny typy povrchů

Zrcadlové stěny a zrcadla na míru Praha - zrcadla instalujeme na všechny typy povrchů

Velkou skupinu poskytovaných služeb realizuje v oblasti zrcadel a zrcadlových stěn. Nezáleží na tom, zda je zrcadlová stěna určena pro domácí použití nebo do veřejných prostor. Sklenářství ACERA dokáže vyrobit zrcadlo do koupelny, šatní skříně, ložnice, do předsíně či na chodbu. Vyhoví ale také náročnějším požadavkům - vyrobí např. velkoplošné zrcadlové stěny pro posilovny, baletní a taneční sály - zde je samozřejmostí také dodávka a namontování dřevěných madel a úchytů. Vlastní realizace probíhá plošným nalepením zrcadla na připravený podklad. V případě nutnosti je možné instalovat také fólii proti rozbití skla. V nabídce jsou zrcadla tloušťky 4 – 6mm, čirá, tónovaná. A proč bychom měli o zrcadlových stěnách vůbec uvažovat? Zrcadla jsou důležitým prvkem pro každý interiér. Dokážou opticky výrazně zvětšit veškeré prostory a navíc je vhodně prosvítit. Nepodceňujte tedy zrcadla, klikněte na odkaz níže. Budete si moct prohlédnout další tématické fotografie...


Výrobky ze skla - dveře, obklady, dělící stěny, sprchové kouty na míru ze sklenářství

Výrobky ze skla - dveře, obklady, dělící stěny, sprchové kouty na míru ze sklenářství

Udržet dostatek světla v bytě je důležité, proto se stále častěji v interiéru objevují skleněné dveře, dělící stěny i obklady stěn. Využívá se propustnosti skla, docílíme projasnění a optického zvětšení prostor. Výrobky ze skla na míru Vám vyrobí ve sklenářství Skloservis-Brod s.r.o. Po domluvě provedeme zaměření a připravíme návrh řešení. Zajistíme montáže v okolí Uherského Brodu - Uherské Hradiště, Zlín, Luhačovice. Výrobky na míru: - dveře, nábytek, bytové doplňky ze skla - dělící stěny, obklady stěn ze skla - skleněné sprchové kouty - zrcadla.