Poptávám ubytování na Znojemsku

Poptávám ubytování na Znojemsku

Poptávám bytování v okolí vinice Šobes pro 5 manželských párů v termínu 12 - 14 května.
Poptávka byla vložena dne:
03.04.2017 08:29

Platnost poptávky:
03.05.2017 08:09

Kontaktní osoba:
Polachová Miroslava

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Znojmo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ubytování ve vinařství – ubytování v penzionu s vinným sklípkem

Ubytování ve vinařství – ubytování v penzionu s vinným sklípkem

Pokud se chystáte vyrazit do Mikulova a hledáte ubytování ve vinařství, neváhejte a zarezervujte si ubytování v některém z penzionů vinařství VÍNO LÍPA MIKULOV s.r.o. Právě VÍNO LÍPA MIKULOV Vám poskytne ubytování v apartmánech či penzionu, jejichž součástí je i vinný sklípek, ve kterém si můžete vychutnat i degustaci vín z naší vlastní produkce. Vinařství VÍNO LÍPA MIKULOV s.r.o. Vám poskytne: - ubytování v některých z apartmánů, které se nacházejí v klidné části města Mikulov nedaleko historického centra s vlastním vinným sklípkem - ubytování v malebném penzionu Pastuška nedaleko Mikulova v tradičním moravském venkovském stylu s vlastním vinným sklípkem - degustace vín z vlastní produkce - ideální výchozí bod pro výlety za kulturními či přírodními památkami Jižní Moravy za či cyklovýlety - prostředí, které je zároveň vhodné pro ubytování rodin s dětmi


Masáže, odpočinek, sauna, lázně - wellness hotel Jihlava

Masáže, odpočinek, sauna, lázně - wellness hotel Jihlava

Hledáte hotel na Vysočině, který provozuje wellness a masáže? Neváhejte a navštivte nás. V našem hotelu Vám zajistíme ubytování a můžete využít našich wellness služeb. Provozujeme pivní lázně a masáže. Nabízíme také saunu a vířivou vanu, hydromasážní koupel. Pivní koupel kdy voda má teplotu zhruba 37°C a do vody se dávají různé přísady - například chmel, kvasnice nebo sladový šrot si jistě skvěle odpočinete. Tato koupel je výborná pro lidi trpící dermatologickými potížemi. Lázeň trvá asi 20 minut, potom se asi 25 minut odpočívá. Více informací najdete na webových stránkách.


Zvýhodněný romantický pobyt pro dvě osoby v luxusním Zámeckém hotelu

Zvýhodněný romantický pobyt pro dvě osoby v luxusním Zámeckém hotelu

Chtě-li by jste strávit čas v romantickém prostředí? Zažít opravdovou romantiku se svou milovanou osobou? Pak není nic krásnějšího, než si odpočinout od všedního života a nechat se pohltit romantickým duchem v Zámeckém hotelu Lednice na Moravě. Objednejte si zvýhodněný romantický pobyt „ROMANTIKA I.“ nebo „ROMANTIKA II.“ Zvýhodněný romantický pobyt „ROMANTIKA I.“ Cena za 2 osoby na 3 dny – 5.100 Kč nebo 210 Euro a balíček zahrnuje: - 2 noci luxusního ubytování v romantickém pokoji pro 2 osoby - 2x bufetová snídaně - Kytice růží a láhev jakostního vína - 1x oběd nebo večeře v Zámecké restauraci dle vlastního výběru z aktuální nabídky - „Sladký polibek“ v ZÁMECKÉ CUKRÁRNĚ - 2x káva, 2x zákusek dle vlastního výběru - Vstupenka na prohlídku Zámeckého skleníku se subtropickou a tropickou květenou pro 2 osoby - 20% sleva do Masážního salonu Lednice – rezervace masáže v salonu při rezervaci pobytu - Parkování a WI-FI zdarma Zvýhodněný romantický pobyt „ROMANTIKA II.“ Cena za 2 osoby na 3 dny – 6.800 Kč nebo 280 Euro a balíček zahrnuje: - 2 noci luxusního ubytování v luxusním knížecím apartmá pro 2 osoby - 2x bohatá bufetová snídaně pro 2 osoby - Kytice růží a láhev jakostního vína - 1x oběd nebo večeře pro 2 osoby v Zámecké restauraci dle vlastního výběru z aktuální nabídky -„Sladký polibek“ v ZÁMECKÉ CUKRÁRNĚ - 2x káva, 2x zákusek dle vlastního výběru - Vstupenka pro 2 osoby na prohlídku Zámeckého skleníku se subtropickou a tropickou květenou - 20% sleva do Masážního salonu Lednice – rezervace masáže v salonu při rezervaci pobytu - Parkování a WI-FI zdarma Balíčky je možné využít i bez skleníku se slevou 160 Kč nebo 6 Eur.


Firemní akce, konference, ubytování a stravování v našem hotelu

Firemní akce, konference, ubytování a stravování v našem hotelu

Budova hotelu se nachází v blízkosti historického jádra města Telč, zapsaného na seznamu světového dědictví památek UNESCO. Kromě komfortního ubytování Vám zde umožníme pořádat konference, firemní nebo jiné společenské akce. Hotel disponuje prostorným konferenčním sálem s kapacitou 100 – 150 míst k sezení vybavený dataprojektorem, projekční stěnou a přenosným promítacím plátnem. Možností pro menší počet lidí je tzv. bílý salónek pro 30-40 osob, vybavený také přenosnou konferenční technikou, anebo banketní salónek ve stylu vinárny k akcím různého charakteru. Tento salónek je rozčleněn do tří částí – vstupní, hlavní zasedací místnost a galerie, až pro 100 hostů s atriem, které může mimo výše uvedené sloužit k posezení s grilováním, či firemním večírkům.


Zažijte svatbu v prostředí nádherných vinic

Zažijte svatbu v prostředí nádherných vinic

Svoji svatbu si můžete užít v prostředí nádherných vinic ve Vinařství Barabáš ve Strachoticích na Znojemsku. Pro Váš slavnostní den zařídíme vše potřebné – svatební hostinu, hudební produkcí produkci a navíc můžeme Vám i Vašim hostům nabídnout komfortní ubytování v moderně vybaveném Penzionu Vinařství Barabáš, který se nachází přímo uprostřed vinic. Pokud se rozhodnete si užít Vaši svatbu ve Vinařství Barabáš, máte jistotu: - skvělého zážitku svatby ve vinici - zajištění pohoštění v naší restauraci - zajištění občerstvení, v rámci kterého jsou použity vlastní nebo regionální produkty nejvyšší kvality - poskytnutí lahodných vín prvotřídní kvality a vlastní produkce - komfortního ubytování v některém z apartmánů moderně vybaveném penzionu


Hotel Antoň  poskytuje ubytování v historickém jádru města Telč s bezbariérovým přístupem

Hotel Antoň poskytuje ubytování v historickém jádru města Telč s bezbariérovým přístupem

Chystáte se na návštěvu města Telč a nevíte, kde se ubytovat? Pak zavítejte do našeho Hotelu Antoň s polohou vedle zámeckého parku, kde se budete cítit jako doma a kde Vás pohltí atmosféra historie.Hotel navíc disponuje velice snadnou dostupností a bezbariérovým přístupem. Poskytujeme ubytování v nově vybudovaných jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, apartmánech anebo pokoje pro imobilní, zařízené moderním interiérem. V nejmladší části objektu se pak nachází stylová restaurace, kde si můžete vybrat z nabídky hotových jídel, minutkových pokrmů a specialit nejen české kuchyně. Pro více informací navštivte naše webové stránky.