Zníženie energetickej náročnosti budovy SOŠ Svit

Zníženie energetickej náročnosti budovy SOŠ Svit

Predmetom zákazky je Zníženie energetickej náročnosti budovy SOŠ Svit v členení:
SO 01 Škola
- DSO 01.1 Stavebné riešenie
- DSO 01.2 Ústredné vykurovanie
- DSO 01.3 Modernizácia vnútorného osvetlenia
- DSO 01.4 Inštalácia fotoelektrických panelov
Podrobná špecifikácia je uvedená vo výkaze výmer, ktorý je súčasťou súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
30.03.2017 08:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Stredná odborná škola

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Prešovský kraj

Platnost veřejné zakázky:
29.05.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 181 226 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Stredná odborná škola

Zadavatel IČ:
37947541

Zadavatel ulice:
Štefánikova 39

Zadavatel PSČ:
059 21

Zadavatel obec:
Svit

Kontaktní osoba:
Ing. Peter Lupták

Zadavatel telefon:
+421 915 963 032

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.sossvit.stranka.info/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214220-8
Stavebné práce na objektoch stredných škôl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Veřejné osvětlení ploch, parků, komunikací - návrh, montáž i servis Kuřim

Veřejné osvětlení ploch, parků, komunikací - návrh, montáž i servis Kuřim

Pouliční veřejné osvětlení každý večer ukazuje všem lidem nejen kudy mají jít, dává jim také pocit bezpečí a chrání je před nástrahami tmy. Fungující veřejné osvětlení však není samozřejmostí. Je nutné dbát na jeho správnou montáž, ale i pravidelný servis. A přesně pro takové případy je tu společnost Elqa, která nabízí kompletní zbudování sítí veřejného osvětlení pro obce i soukromé sektory. Svěřte se do rukou našim odborníkům. My detailně prozkoumáme Vaši obec či soukromý pozemek a vytvoříme vám návrh veřejného osvětlení přesně na míru tak, aby vyhovoval Vašim požadavkům ale i všem předpisům. Nabízíme i odbornou montáž. Bude tak mít jistotu, že veřejné osvětlení je bezpečné a plně funkční. Stačí si vybrat, jaký druh osvětlení by vám nejvíce vyhovoval, zařídíme osvětlení průmyslové i historické modely, které skvěle dotvoří atmosféru města. Zajistíme i servis. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Zateplování budov Teplice – snížení energetické náročnosti budov

Zateplování budov Teplice – snížení energetické náročnosti budov

Zateplování budov a objektů moderními materiály, které významně snižují energetickou náročnost a esteticky zlepšují vzhled, nabízí spolehlivá firma PRIMATEP, s.r.o. z Teplic. Díky kvalitnímu zateplení budov ušetříte nemalé finanční náklady na bydlení, zároveň budovu zhodnotíte a zvýšíte úroveň bydlení. Pokud si nejste jisti, naši odborníci z firmy PRIMATEP, s.r.o Vám odpoví na Vaše dotazy, případně pomohou vybrat odpovídající materiál a tloušťku zateplení.


Výstavba zpevněných ploch, komunikací, parkovišť, chodníků

Výstavba zpevněných ploch, komunikací, parkovišť, chodníků

Hledáte firmu, která by se postarala o výstavbu chodníků, parkoviště nebo komunikace? Můžete se obrátit na ostravskou firmu Stavos Stavba s.r.o. a nemusíte už nic řešit. Naší specializací je dodavatelství staveb: - výstavba zpevněných ploch - stavba, rekonstrukce komunikací, chodníků, parkovišť - regenerace plášťů budov - sanace a statické zajištění budov - zateplení, revitalizace, rekonstrukce panelových domů, bytů - výstavba rodinných domů, novostaveb, nebytových prostor - rekonstrukce balkónů. Naší prioritou je, abychom pro zákazníky poskytovali ty nejlepší služby v oblasti bydlení!


Rozvody vody a kanalizace Hradec Králové - odborný servis v oblasti instalatérských prací

Rozvody vody a kanalizace Hradec Králové - odborný servis v oblasti instalatérských prací

Firma Pavel Reichl Hradec Králové – voda, topení, plyn Zabýváme se montážemi a rekonstrukcemi topení, vody a plynu, včetně dodávek materiálu. Firma je registrována v projektu zelená úsporám - solární kolektory, kotle na biomasu, tepelná čerpadla. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Naše služby: veškeré rozvody vody a kanalizace v bytech, bytových a rodinných domech, rekreačních i průmyslových objektech dodání, montáž a poradenství při výběru vhodné sanitární keramiky odborný servis v oblasti instalatérských prací čištění a další údržba odpadů a rozvodů vody instalace a servis úsporných solárních systémů pro ohřev vody pomocí solárních panelů kompletní realizace a servis zavlažovacích systémů pro zahrady, hřiště a jiné plochy instalace kotlů osvědčených firem VAILLANT a GEMINOX


Industriální svítidlo vhodné do obývacího pokoje, haly či restaurace

Industriální svítidlo vhodné do obývacího pokoje, haly či restaurace

Nezbytnou součástí výbavy interiéru je i výběr kvalitního osvětlení. Jestliže pak máte zájem o industriální osvětlení, které splňuje základní předpoklady každého zákazníka, a to přijatelnou cenu, kvalitu a trendy vzhled, navštivte naše internetové stránky. Zde naleznete širokou paletu různých typů indistriálních svítidel, kterými můžete vybavit a zároveň ozdobit nejen interiéry, ale i exteriéry. V tomto ohledu najdou naše industriální svítidla své uplatnění jak v domácnostech, tak i v kavárnách, barech, hotelích, ale i v zahradách. Vybrat si můžete z následujích typů industriálních svítidel: - stropní industriální svítidla - nástěnná industriální svítidla - závěsná industriální svítidla - stojací industriální lampy


Kotle na tuhá, pevná paliva - kvalitní a rychlá montáž s individuálním přístupem

Kotle na tuhá, pevná paliva - kvalitní a rychlá montáž s individuálním přístupem

Na odborné montáže kotlů na tuhá a pevná paliva do rodinných domů či objektů občanské vybavenosti se specializuje firma Jan Carbol, která má dlouholeté zkušenosti s poskytováním služeb v oblasti technických zařízení budov. Snahou firmy Jan Carbol je aktivní a individuální přístup ke každému zákazníkovi s cílem jeho maximální spokojenosti s poskytovanými výrobky i službami. Veškeré práce firma Jan Carbol provádí téměř v celém Moravskoslezském kraji, převážně v regionech Frýdek Místek, Třinec, Nový Jičín a Karviná.