Oprava rotorov trakčných motorov TM 023 a pomocných motorov električiek

Oprava rotorov trakčných motorov TM 023 a pomocných motorov električiek

Predmetom zákazky je výmena nefunkčného vinutia: robotov trakčných motorov TM 023; rotorov dvojventilátorov MG112L a to: a) bez výmeny komutátora; b) s výmenou komutátora v súlade s výrobnou dokumentáciou, vrátane dopravy do a z opravy.
Veřejná zakázka vložena:
20.03.2017 12:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
17.05.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
150 000 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť

Zadavatel IČ:
31701914

Zadavatel ulice:
Bardejovská 6

Zadavatel PSČ:
043 29

Zadavatel obec:
Košice-Západ

Kontaktní osoba:
JUDr. Eva Dajčárová

Zadavatel telefon:
+421 556 407 491


Zadavatel web:
http://www.dpmk.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50116000-1
Oprava a údržba konkrétnych častí vozidiel

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Strojírenská výroba, čelní převodovky-průmyslové převodovky s vysokou užitnou hodnotou.

Strojírenská výroba, čelní převodovky-průmyslové převodovky s vysokou užitnou hodnotou.

Pokud sháníte průmyslovou čelní převodovku s vysokou užitnou hodnotou, potom neváhejte a obraťte se na TOS ZNOJMO! Jsme tradiční výrobce a dodavatel průmyslových převodovek s novým designem, vysokou užitnou hodnotou a spolehlivostí. Představujeme nové provedení osvědčené řady čelních převodovek typu MTC..A. Nová koncepce integruje převodovou skříň s elektromotorem SIEMENS do jednoho kompaktního celku s vyšší výkonovou hustotou a účinností. Alternativně nabízíme i převodovky všech velikostí v nerezovém provedení. Kompletní nabídku převodovek a jejich parametry nalejdete na našich webových stránkách. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu ve Znojmě.


Planetové převodovky pro montáž s různými typy elektrických servomotorů

Planetové převodovky pro montáž s různými typy elektrických servomotorů

Planetové převodovky patří mezi nejpoužívanější převodovky pro servomotory či krokové motory. Společnost TG drives, s.r.o. z Brna nabízí kompletní škálu planetových převodovek pro všechny druhy nasazení. Planetové převodovky: SG: Přesné planetové převodovky řady SG jsou vhodné pro aplikace, které vyžadují odolnost a zároveň ekonomické řešení. Rozsah převodových poměrů je 3 až 512, vůle 6 až 22 arcmin dle provedení. Jsou dostupné také v provedení do nízkých teplot, s redukovanou vůlí a také v přírubovém provedení. MNT: Standardní převodovky s vyšší torzní tuhostí, převodové poměry 3 – 100, vůle 8 až 1 arcmin. Nejlepší teplotní charakteristiky jsou dány ocelovou konstrukcí a olejovým mazáním. MRP: Řada ekonomických převodovek s převodovými poměry 3 – 100, vůle 10 arcmin (jednostupňové) nebo 12 až 8 arcmin (dvoustupňové). Mazivem je tuk s dlouhou životností. BDB: Robustní převodovky s přírubovým provedením na výstupu, které se vyznačují především vysokou torzní tuhostí, malou vůlí (5 až 1 arcmin) a vysokými převodovými poměry (4 až 220).


Pronájem a půjčovna elektrocentrály i se svářečkou - snadné napájení zařízení

Pronájem a půjčovna elektrocentrály i se svářečkou - snadné napájení zařízení

Potřebujete svařovat, ale nemáte dostupnost elektrické energie z rozvodné sítě? Váš problém vyřeší firma Unicon Ostrava s.r.o., která Vám zapůjčí či pronajme elektrocentrály i se svářečkou. Elektrocentrály jsou navrženy tak, aby zvládly svářečky napájet. Centrála se svářečkou Honda EW 200: - hmotnost 107 kg - napětí 400/230V - výkon max./provoz. 6/5,5KVA - typ motoru 390GX - rozměry 86dx70šx58v. Díky dlouhé životnosti jsou tyto elektrocentrály vyhledávány jak domácími uživateli, tak profesionály z řad řemeslníků a stavebníků. Základy elektrocentrály tvoří jednoduchá a odolná konstrukce, spolehlivý start a schopnost dodávat elektrickou energii při svařování. Vypůjčky poskytujeme jednodenně i dlouhodobě, vše záleží na domluvě. K dispozici jsou Vám naši odborní pracovníci, kteří Vám s ochotou ve všem pomohou.


Prodej dieselových motorů IVECO, CASE a NEW HOLLAND

Prodej dieselových motorů IVECO, CASE a NEW HOLLAND

Hledáte-li odborníka s mnoholetou zkušeností v oblasti prodeje dieselových motorů či polomotorů, ale také jejich oprav, pomůže Vám společnost MOTORSERVIS Švec v Šumperku. Tato firma se ve svém oboru pohybuje již více jak 25 let. V této společnosti je možné zakoupit dieselové motory značky IVECO, CASE a NEW HOLLAND. Kromě kompletních motorů těchto značek je možné zakoupit i polomotory nebo holé motory pocházející od výše zmíněných výrobců, a to vše za výhodnou cenu. Nově MOTORSERVIS nabízí k prodeji i holé motory IVECO DAILY 3.0 EURO 5+. Samozřejmostí je i doplňkový prodej originálních náhradních dílů pro dieselové a plynové spalovací motory IVECO, CASE a NEW HOLLAND.


Dlouhodobý pronájem a půjčování elektrocentrál při výpadku proudu nebo na koncerty

Dlouhodobý pronájem a půjčování elektrocentrál při výpadku proudu nebo na koncerty

Dnes už se nikdo a nic neobejde bez elektřiny. Pokud se však dostanete do situace, kdy elektrický zdroj není po ruce či je dočasně odstaven, obraťte se na firmu PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL - Šafařík s.r.o. Firma se zabývá půjčováním a dlouhodobým pronájmem elektrocentrál, motorgenerátorů a dieselagregátů, které jsou náhradním zdrojem elektrické energie. Hlavní využití elektrocentrál spočívá hlavně při plánované nebo nečekané odstávce elektrické energie, ale ocení je především podniky, které si nemůžou dovolit pozastavit výrobu kvůli výpadku. Využití ovšem najdou i v oblasti kulturní na koncertech, společenských nebo sportovních akcích. Pokud se obáváte, že nebudete umět elektrocentrálu zapojit a používat, nemějte strach. Vyškolení pracovníci Vám vše vysvětlí a také Vás zaučí. Taktéž Vám dodají potřebné doplňky, jako jsou kabely, přípojky a rozvaděče. Pokud si nebudete jistí, která elektrocentrála je pro Vaši akci vhodná vzhledem k napájecí síle, odborníci z firmy Vám rádi poradí. Firma PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL - Šafařík s.r.o. je sice firmou menší, ale o to více usilující o Vaši spokojenost a to téměř 24 hodin denně. Elektrocentrály vám zajistí pro Ostravu i Opavu.


Průmyslové převodovky - široký výběr čelních, šnekových i speciálních převodovek

Průmyslové převodovky - široký výběr čelních, šnekových i speciálních převodovek

Průmyslové převodovky od brněnské firmy SPONA - ROL s.r.o. splňují veškeré požadavky pro různé aplikace. Mohou se využít také v provozu s velmi náročnými podmínkami a technickými nároky okolního prostředí. Navštivte naši firmu a vyberte si z těchto převodovek: - šnekové (řada R, U, W, PR, CR) - čelní (čada A/1, A, P, PL, PT, RXP 800, RXP 700 - kuželočelní (řada O, S, RXO/V 800, RXO/V 700 - planetové - kompaktní a velmi výkonné (řada (EX/EXB) - speciální (RXP-EST 800, RXP-E 800, RXO-O 800) - kuželové (řada Z, ZL). Naše robustní průmyslové převodovky jsou vždy přizpůsobeny provozním podmínkám s minimálními požadavky na údržbu a maximální životností. Naše převodovky využijete zejména v průmyslu, stavebnictví a zemědělství pro nejrůznější akce. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a my Vám rádi poradíme a také zašleme katalog našich produktů zdarma.