R2 Kriváň - Lovinobaňa, Tomášovce, monitoring vplyvov rýchlostnej cesty na životné prostredie

R2 Kriváň - Lovinobaňa, Tomášovce, monitoring vplyvov rýchlostnej cesty na životné prostredie

Monitoring vplyvu stavby na vybrané zložky životného prostredia pred výstavbou, počas výstavby a po uvedení do prevádzky. Začiatok výstavby rýchlostnej cesty sa plánuje v II. Q roku 2018 a predpokladaná doba výstavby je 4, 5 roka.
Veřejná zakázka vložena:
20.03.2017 12:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Bratislavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
20.04.2017 09:00

Cena veřejné zkázky:
454 000 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.

Zadavatel ulice:
Dúbravská cesta 14

Zadavatel PSČ:
841 04

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Kontaktní osoba:
Monika Kovačková

Zadavatel telefon:
+421 258 311 394


Zadavatel web:
http://www.ndsas.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71313450-4
Monitorovanie životného prostredia v súvislosti so stavbami

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Řešení pro uskladnění energie Fronius – efektivní akumulátorové systémy

Řešení pro uskladnění energie Fronius – efektivní akumulátorové systémy

Společnost Fronius Česká republika s.r.o. nabízí provozovatelům sítí efektivní akumulátorové systémy pro uskladnění solární energie. Jedná se především o krátkodobé uskladnění energie, tedy uskladnění energie vyrobené během dne, která se následně využije při nočním provozu. K tomuto uskladnění využíváme maximálně výkonný, flexibilní, spolehlivý a bezpečný systém s dlouhou životností. Využijte potenciál, který poskytuje solární energie, a žádejte více informací o efektivním řešení pro její uskladnění, který nabízí společnost Fronius Česká republika s.r.o.


Sběrové akce ve školách České Budějovice

Sběrové akce ve školách České Budějovice

Cílem sběrových akcí ve školách není jen samotný sběr znovu využitelných surovin, ale především výchova další generace k odpovědnému přístupu nakládání s odpady. Firma Petr Novák s.r.o. se podílí na organizaci těchto sběrových akcí ve školách v Českých Budějovicích a okolí přistavení sběrného kontejneru. Žáci a jejich rodiče i učitelé mohou tyto kontejnery využít k odložení netříděného papíru nebo Al folií. Chcete i vy zapojit Vaši školu do sběrové akce? Pak neváhejte kontaktovat firmu Petr Novák s.r.o.


Temperování a přitápění místností s teplovzdušnými solárními panely pro příjemný domov

Temperování a přitápění místností s teplovzdušnými solárními panely pro příjemný domov

Teplovzdušný solární panel Vám sníží náklady a vysuší, vyvětrá a vyhřeje Váš domov. Už se nemusíte bát zimních měsíců a sychravého počasí. Teplovzdušné solární panely SolarVenti určené k větrání a odvlhčování místností a pro přitápění a temperování vzduchu zajistí příjemné prostředí ve Vašem domě v jakémkoliv ročním období. Snadná a rychlá instalace se zárukou na 5 let Vám zaručí další šetření Vašich financí. Dovoz a prodej panelů SolarVenti po České Republice a na Slovensku Vám zajistí společnost SolarAir. s.r.o.


Povinnosti zpětného odběru a využití odpadů z obalů – vyřídíme za Vás

Povinnosti zpětného odběru a využití odpadů z obalů – vyřídíme za Vás

Pokud se i Vás týká povinnost zpětného odběru a využití odpadů z obalů, pak Vás jistě zaujme nabídka společnosti EKO–KOM a.s. se sídlem v Praze, která Vás ušetří starostí. Společnost EKO–KOM a.s. za Vás vyřídí náležitosti spojené s povinností zpětného odběru obalů, tedy zajistí přímo zpětný odběr a využití obalů, vyřídí návrh na zápis do Seznamu osob, povede za Vás průběžnou evidenci a ohlašování včetně povinné archivace dokumentů a bude hlídat lhůty pro zaplacení povinného registračního a evidenčního poplatku. Jestli-že vaše společnost uvádí na trh obaly nebo balené výrobky, pak pro vyřízení náležitostí spojených s povinností zpětného odběru kontaktujte společnost EKO–KOM a.s.


Sluneční ohřev vody fotovoltaikou - vlastní energie pro vlastní potřebu

Sluneční ohřev vody fotovoltaikou - vlastní energie pro vlastní potřebu

Sluneční ohřev vody fotovoltaikou je poměrně jednoduchý systém. Na střechu Vašeho domu umístíme fotovoltaické panely, které Vám vyrobí elektřinu pro ohřev vody, topení, aj. Typy fotovoltaického zapojení: -ohřev vody -předohřev průtokem -ohřev vody a výroba elektřiny -ohřev vody a topení -výroba elektřiny s akumulací do baterií Výhody fotovoltaických panelů: -rychlá a snadná montáž bez větších zásahů do budovy -nemohou se nikdy přehřát, při požadované teplotě se sám vypne pomocí termostatu -nepotřebují přímé sluneční paprsky a vyrábí, i když je zataženo -nemusí se měnit nemrznoucí směs, jako u klasických fototermálních panelů -nepotřebují oběhová čerpadla Více informací a podrobný popis systému fotovoltaického zařízení naleznete na našich webových stránkách a když nás kontaktujete připravíme Vám bezplatný návrh řešení na míru. Dobrou zprávou je, že na fotovoltaické systémy lze, díky dotacím zelená úsporám, čerpat 40 až 155 tisíc korun.


Projekty pro efektivní využití zdrojů biomasy pro obce a města-dodávka technologie

Projekty pro efektivní využití zdrojů biomasy pro obce a města-dodávka technologie

Životní prostředí, regionální rozvoj i růst zaměstnanosti pozitivně ovlivňuje využívání obnovitelných zdrojů energie. Biomasa je biologicky rozložitelná část výrobků, zbytků a biologicky rozložitelná část průmyslového a komunálního odpadu. Firma OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o. zajistí pro obce, města a mikroregiony komplexní projekty včetně dodávky a montáže technologií pro využití místních zdrojů biomasy. Obraťte se na společnost OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o., která pro vás připraví projekt na míru, aby i u vás základním zdrojem tepla se stala biomasa.