Zpravodaje VoZP ČR 2017

Zpravodaje VoZP ČR 2017

Předmětem této veřejné zakázky je zpracování celobarevného časopisu s názvem „Zpravodaj VoZP ČR 2017“ ve dvou částech, každá část (číslo) v nákladu á 465 000 kusů výtisků:
• první část: Zpravodaj VoZP ČR 2017, číslo 1, v rozsahu 32 stran,
• druhá část: Zpravodaj VoZP ČR 2017, číslo 2, v rozsahu 52 stran,
Zpracování obou částí zahrnuje:
• zajištění textového a obrazového obsahu dle požadavku Zadavatele,
• celkové grafické zpracování, zejména: celková grafická koncepce, úprava fotografií a ilustrací, infografika, grafická úprava a zlom,
• jazykovou korekturu celého obsahu obou čísel,
• tisk,
• foliování v rozsahu 433 000 kusů výtisků každého čísla,
• distribuci zafoliovaných výtisků na adresy pojištěnců předané zadavatelem
• dodání nezafoliovaných výtisků v celkovém počtu 32 tisíc kusů od každého čísla na Ústředí a pobočky VoZP ČR.
Veřejná zakázka vložena:
20.03.2017 08:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
VoZP ČR

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
25.04.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
VoZP ČR

Zadavatel IČ:
47114975

Zadavatel ulice:
Drahobejlova 1404/4 Praha 9

Zadavatel PSČ:
190 03

Zadavatel obec:
Praha 9

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Aktuality a zpravodajství z Opavska - sport, kultura, krimi

Aktuality a zpravodajství z Opavska - sport, kultura, krimi

Neví co se děje? Každé úterý si můžete zakoupit týdeník REGION OPAVSKO, kde se dozvíte, co se děje v oblasti sportu, kultury, kriminality i politiky. Týdeník vychází také s televizním magazínem. Čtenáři si také mohou vložit do společenské rubriky své přání, oznámení, poděkování, vzpomínku nebo řádkovou inzerci. Pro firemní klienty zajišťuje ve vydání PR články, personální či reklamní inzeráty. REGION OPAVSKO vychází vždy v pondělí odpoledne, kdy je pomocí kolportérů prodáván v ulicích Opavy. Od úterního rána je k dispozici na stáncích PNS a dalších prodejních místech v celém okrese Opava. Koupí REGIONu OPAVSKO podpoříte Charitu Opava. V souvislosti s vydáváním prestižních příloh, které naleznete na www.regionopavsko.cz, můžete svou nabídkou oslovit širokou veřejnost na Opavsku.


První pomoc či dopravní výchova pro děti – naučné publikace

První pomoc či dopravní výchova pro děti – naučné publikace

O zvýšení povědomí o základech první pomoci nebo základech dopravní výchovy se zábavnou formou postarají publikace a omalovánky, které se svými partnery vydává IV-Nakladatelství s.r.o. se sídlem v Praze. Publikace jsou zpracovány odborníky a mají dětem nenásilnou formou vtisknout základy dopravní výchovy, vysvětlit nebezpečí a problematiku silničního provozu a naučit první pomoci. Odborné publikace mají za úkol zvýšit bezpečnost dětí a naučit je například čísla pro přivolání pomoci. A protože ani někteří dospělí si často v krizových situacích nevědí rady, jistě si tyto zajímavé publikace od IV-Nakladatelství s.r.o. také rádi se svými dětmi prohlédnou.


ORIN – inzertní noviny Hradec Králové

ORIN – inzertní noviny Hradec Králové

ORIN - inzertní noviny pro Hradec Králové a přilehlé oblasti. Nyní v čtrnáctideníku ORINU objevíte aktivní www stránky, aktuální přehled kulturních, společenských a sportovních akcí, přehlednou řádkovou inzerci, pestrost grafického zpracování, stále nové inzeráty a mnoho dalšího. Na naše inzertní noviny ORIN pro Hradec Králové a okolí se můžete těšit v pravidelných termínech. Najdete nás buď ve Vašich schránkách nebo na webu http://www.orin.cz/ .


Drogová prevence pro děti hravou formou – tematické omalovánky

Drogová prevence pro děti hravou formou – tematické omalovánky

Drogovou prevenci dětí a mládeže podporuje hravou a zábavnou formou tematicky laděná publikace, kterou ve spolupráci se svými partnery vydává IV-Nakladatelství s.r.o. se sídlem v Praze. Publikace je určena nejen dětem, ale především rodičům a učitelům, kteří se zde mohou seznámit s radami, jak postupovat v krizových případech. Cílem je informovat o hrozících nebezpečích užívání drog u mládeže a o možnostech pomoci při zvládání nástrah společnosti. Preventivní publikace a drogové prevenci je díky partnerům IV-Nakladatelství s.r.o. distribuována bezplatně.


Opavský region, Region Opava

Opavský region, Region Opava

Dovolujeme si Vám nabídnout vydání týdeníku REGION OPAVSKO, který dnes vychází s programem TV POHODA. Zpravodajství Vám přinášíme z těchto oblastí: - Publicistika - Historie - Osobnosti - Rozhovory - Sport - Fotbal - Futsal - Hokej - Basketbal - Atletika - Volejbal - Florbal Podívejte se i na zajímavé akce v kultuře, tipy na volný čas, televizní program, unikátní horoskop Prajzáka a jeho krimi zpravodajství, fotografie nedávno zesnulých či čerstvě narozených. Nezapomeňte si koupit jediný samostatný regionální týdeník REGION OPAVSKO! Koupí REGIONu OPAVSKO podpoříte Charitu Opava. Příjemné čtení Vám přeje Vaše redakce REGIONu OPAVSKO


Inzertní noviny ORIN patří do každé domácnosti

Inzertní noviny ORIN patří do každé domácnosti

Inzertní noviny ORIN Týniště nad Orlicí je čtrnáctideník určen pro soukromou či firemní inzerci. Čtrnáctideník pro Rychnov, Náchod, Ústí nad Orlicí a přilehlé oblasti. Z našich novin se dozvíte vše co vás zajímá. Nyní v čtrnáctideníku ORINU objevíte aktivní www stránky, aktuální přehled kulturních, společenských a sportovních akcí, přehlednou řádkovou inzerci, pracovní příležitosti, možnosti brigád, stále nové inzeráty a mnoho dalšího. Na naše inzertní noviny ORIN pro Hradec Králové a okolí se můžete těšit v pravidelných termínech.