Dodávky základního potravinářského sortimentu

Dodávky základního potravinářského sortimentu

Předmětem plnění jsou průběžné dodávky základního potravinářského sortimentu, a to ve skladbě a předpokládaném množství uvedeném v příloze č. 6 zadávacích podmínek do Všeobecné fakultní nemocnice v Praze – Apolinářská 18, 128 08 Praha 2 – hlavní kuchyně (stravovací provoz).
Veřejná zakázka vložena:
13.03.2017 08:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
18.04.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Zadavatel IČ:
00064165

Zadavatel ulice:
U Nemocnice 499/2, Praha 2

Zadavatel PSČ:
128 08

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Mgr. Monika Trávničková

Zadavatel telefon:
+420 224 962 740


Zadavatel web:
http://www.vfn.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkoobchod chlazených, mražených potravin - distribuce po celé ČR i na Slovensko

Velkoobchod chlazených, mražených potravin - distribuce po celé ČR i na Slovensko

Pravidelné dodávky chlazených a mražených potravin obstará velkoobchodní prodejce a distributor - firma UNIGASTRO s.r.o. Našimi zákazníky jsou jídelny, hotely, restaurace, cateringové společnosti i maloobchodní prodejny potravin. Ručíme za rychlou distribuci. Sídlo firmy je v Uherském Brodu, distribuci zajišťujeme po celé ČR i na Slovensko. Naše rozvozové vozy snadno poznáte, jsou označeny našimi produkty. V oboru působíme více než 25 let, víme jak je důležitý individuální přístup, což umožňuje optimalizaci distribuce. Chlazené potraviny: - masné výrobky - maso - sýry - vejce - mléčné výrobky. Mražené výrobky: - maso - ryby - zelenina, ovoce - houby - bramborové výrobky - polotovary - zmrzliny - mražené koření, bylinky. Ostatní produkty - těstoviny, rýže, luštěniny - mouka, cukr - koření.


Distribuce Opočenských jogurtů ve skle vyráběných tradiční recepturou

Distribuce Opočenských jogurtů ve skle vyráběných tradiční recepturou

Jste ze Znojma a hledáte firmu, která se zabývá distribucí mléčných výrobků? Pak se podívejte na firmu JIMA - SPOL, s.r.o., která rozveze výrobky přímo do Vaší prodejny. Z široké škály mléčných výrobků, které firma distribuuje si můžete například vybrat lahodné Opočenské jogurty ve skle. Opočenské jogurty jsou vyráběny z mléka a jogurtové kultury tradičním způsobem a zrají přímo v obalu. Obsahují 20% ovocné složky a jsou vhodné i pro celiaky. Ekologický skleněný obal zaručuje nejen čerstvost, ale i kvalitu a bezpečnost produktu. Opočenské jogurty ve skle jsou v těchto příchutích: - jahoda - broskev a meruňka - ostružina a borůvka - čokoláda a višeň Nechte si i Vy dovézt lahodné Opočenské jogurty ve skle do Vaši prodejny!


Řeznictví a uzenářství, maso a uzeniny, zabijačkové speciality

Řeznictví a uzenářství, maso a uzeniny, zabijačkové speciality

Máte chuť na zabijačkové speciality či si rádi pošmáknete na uzenářských výrobcích? Zajisté si tedy oblíbíte produkty od společnosti Řeznictví Nosek s.r.o., sídlící v obci Studenec v okrese Semily. Specializujeme se na řeznickou činnost, porážku hospodářských zvířat, bourání, rozporcování a opracování masa velkoobchodní i maloobchodní prodej hovězího a vepřového masa. Dále pak zhotovujeme masné výrobky, uzeniny, párky, klobásy, salámy, šunky, slaniny, polévky, jitrnice, tlačenky, paštiky, sekané, pečeně a jiné speciality. Kvalitní a čerstvé produkty můžete zakoupit i v pojízdných prodejnách.


Výroba a prodej lahodného chleba s dýňovými semínky

Výroba a prodej lahodného chleba s dýňovými semínky

Jste-li milovníky kvalitního pšenično-žitného chleba, který zároveň obsahuje chutná dýňová semínka, navštivte některou z prodejen pekárny IVANKA na Znojemsku a v okolí Pohořelic. Právě pekárna IVANKA vyrábí tento chutný pšenično-žitný chléb, do kterého jsou při jeho výrobě přidávány dýňová semínka. Ta dodávají chlebu nezaměnitelnou chuť. Našim zákazníkům navíc během pracovních dnů upečeme chleba s dýňovými semínky na objednávku.


Jemné a křupavé tyčinky Grisinni - výroba italských tyčinek z tradičního kynutého těsta

Jemné a křupavé tyčinky Grisinni - výroba italských tyčinek z tradičního kynutého těsta

Pochutnejte si na jemných a křupavých tyčinkách Grissiny, které vyrábí podle tradičních receptur PEKÁRNA KRÁL s.r.o.. Jedná se o chutné tyčinky, pocházející z Itálie. Historie jejich výroby trvá již déle než 300 let. Náš široký sortiment výrobků je dodáván po celém území České republiky, včetně Prahy a okolí. Oblíbené italské tyčinky GRISSINI mají dlouhou trvanlivost a stálou chuť, jsou vhodné jako příloha k teplým i studeným jídlům a nápojům. Díky své nízké energetické hodnotě jsou oblíbeným a vyhledávaným doplňkem při redukci hmotnosti a různých dietách. Při výrobě těchto oblíbených tyčinek Grissini dbáme v první řadě na kvalitu, výbornou chuť a dodržování receptur. Linka na výrobu italských tyčinek z kynutého těsta typu Grissini byla uvedena do provozu již v roce 1972. Naše výrobky jsme schopni dodat co možná v nejkratším termínu od přijetí objednávky 365 dnů v roce.


Celozrnné trvanlivé tyčinky graham a grissini - chutné, zdravé, křupavé

Celozrnné trvanlivé tyčinky graham a grissini - chutné, zdravé, křupavé

Pochutnejte si na tradičních tyčinkách Graham či Grissini pocházející z Itálie. Společnost PEKÁRNA KRÁL s.r.o. má vlastní linku na výrobu italských tyčinek z kynutého těsta typu Grissini. Jsme výrobcem těchto skvělých chutných, zdravých a křupavých tyčinek Graham a Grissini, které vyrábíme podle tradičních receptur. Při výrobě dbáme především na kvalitu a výbornou chuť tčinek. Náš široký sortiment výrobků je dodáván po okolí Olomouce, ale také celé České republiky vlastní autodopravou. Všechny výrobky dodáváme v kvalitním balení, v nejkratším možném termínu. Určitě stojí za to ochutnat naše tyčinky Graham, které jsou také oceňovány značkou Klasa. Tyčinky Graham i Italské tyčinky Grissimi jsou nízkoenergetickým zdrojem vlákniny a významným doplňkem racionální výživy. Tyto jemné a křupavé tyčinky se hodí také jako příloha k teplým i studeným jídlům a nápojům. K jejich přednostem patří chuťová stálost, dlouhá trvanlivost a snadná stravitelnost pro lidský organismus. Rádi Vám, kdykoli zašleme bližší informace z naší nabídky. V případě Vašeho zájmu o jakékoli informace nás neváhejte kontaktovat.