Dodávky základního potravinářského sortimentu

Dodávky základního potravinářského sortimentu

Předmětem plnění jsou průběžné dodávky základního potravinářského sortimentu, a to ve skladbě a předpokládaném množství uvedeném v příloze č. 6 zadávacích podmínek do Všeobecné fakultní nemocnice v Praze – Apolinářská 18, 128 08 Praha 2 – hlavní kuchyně (stravovací provoz).
Veřejná zakázka vložena:
13.03.2017 08:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
18.04.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Zadavatel IČ:
00064165

Zadavatel ulice:
U Nemocnice 499/2, Praha 2

Zadavatel PSČ:
128 08

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Mgr. Monika Trávničková

Zadavatel telefon:
+420 224 962 740


Zadavatel web:
http://www.vfn.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej chlebové mouky a směsi - pečení domácího chleba

Prodej chlebové mouky a směsi - pečení domácího chleba

Přemýšlíte, že si vyzkoušíte upéct domácí chléb nebo si chcete zkusit začít péct pečivo doma? Pak si tedy pořiďte kvalitní chlebovou mouku a přijeďte si pro ni k nám do mlýna do firmy ALFA mlýn a balírna do obce Pouzdřany blízko města Břeclav a zakupte si u nás chlebovou mouku a ostatní chlebové směsi. Mezi výrobky z mouky, které vyrábíme a prodáváme patří chlebová mouka, mouka na pečení chleba, chlebové směsi, směsi pro domácí pečení chleba. Prodáváme chlebovou mouku pšeničnou T1000 a žitnou T930. Žitná mouka se používá pro pečení dalamánků, perníčků i chleba. Chlebové směsi prodáváme chléb kmínoví, slunečnicový a vícezrnný. V nabídce máme také směs mouky pro sladké pečení. Chlebové směsi a chlebové mouky jsou určeny jak pro pečíní v troubě tak i domácí pekárně.


Pečená kolena, žebra, krůty a uzené grilované kýty - pečené speciality od kvalitního řeznictví

Pečená kolena, žebra, krůty a uzené grilované kýty - pečené speciality od kvalitního řeznictví

Naše řeznictví se zabývá výrobou, distribucí a maloobchodním i velkoobchodním prodejem masa, uzenin a masných výrobků včetně pečených specialit a dalších chutných produktů. Pokud pořádáte oslavu či společenskou akci a chcete pro své hosty připravit opravdu výborné pohoštění, jste na tom správném místě! Máme pro Vás pečené speciality: - kolena - žebra - krůty - uzené grilované kýty - šunková kolena - selátka - kuřata, křídla, stehna, čtvrtky - kuřecí i vepřové rolády a steaky. Objednávky připravujeme pouze k osobnímu odběru u nás na provozovně v Ostravě - Petřkovicích, které je nutno nahlásit minimálně 5 dní předem, selata a kýty 7 dní. Čím dříve objednáte, tím lépe. Vyzkoušejte naše produkty a už nebudete chtít jiné!


Špekáčky, pečené kýty, výběrové škvařené sádlo, škvarky - tradiční technologické postupy

Špekáčky, pečené kýty, výběrové škvařené sádlo, škvarky - tradiční technologické postupy

Léto se blíží a vy jste dostali chuť na tradiční českou tábornickou pochoutku - špekáček? Chcete mít jistotu, že jíte kvalitní český výrobek s vysokým obsahem masa? Pak jste na správném místě! Pokud čekáte větší společnost, můžete pohoštění obohatit o pečenou kýtu, kterou Vám v Řeznictví a uzenařství Jana Černockého upečou čerstvou přesně podle Vašeho přání! A jestli pro Vás grilovací sezóna ještě nezačala, jistě oceníte další z tradičních českých specialit - domácí škvařené sádlo či ředitelské švarky. Už se Vám zbíhají sliny? Tak neváhejete a přijďte ochutnat, Vaše chuťové pohárky Vám budou vděčné!


Pečené sele, teplý raut – dokonalá a poctivá hostina, čas na grilované pochoutky

Pečené sele, teplý raut – dokonalá a poctivá hostina, čas na grilované pochoutky

Máte rádi letní grilovačky a sezení venku třeba pod pergolou nebo jen pod širým nebem s přáteli a rodinou? Máte rádi dobré jídlo, které se do této atmosféry perfektně hodí? Na naší prodejně v Jablůnce si vyberete z poctivého sortimentu masa a uzenin. Přijďte si pro teplé předvařené nebo pečené sele, které si odvezete v termoboxu na Vaší akci či narozeninovou oslavu. Sele dodáváme pečené, dokonale šťavnaté a připravené ke konzumaci na přesný čas, který si budete přát. Sele připravujeme pomalu aby chuť i prožitek z jídla byl perfektní. Pečení trvá zhruba 10 hodin a poté Vám zapůjčíme termobox, díky němuž zůstane maso stále teplé ještě další 3 hodiny. Další varianta je pouze předvařené sele, které si můžete na zahradě sami opékat na grilu a potírat marinádou dle Vaší chuti. Hostinu můžete obohatit pečenou kýtou, kterou Vám v Řeznictví a uzenářství Jana Černockého také připravíme.


Grilované a pečené selata a kýty - chutné masné výrobky od kvalitního řeznictví a uzenářství

Grilované a pečené selata a kýty - chutné masné výrobky od kvalitního řeznictví a uzenářství

Grilovaná uzená kýta a pečené sele jsou jednou z poctivých pečených a šťavnatých specialit společnosti Lukáše Gebauera - řeznictví a uzenářství Opava - Otice, která se zabývá výrobou lahodných uzenin a masných výrobků. Grilovaná uzená kýta s kostí a kůží se může konzumovat studená i ohřátá. Hodí se i na slavnostní stůl. Pokud tedy pořádáte oslavu nebo si chcete pochutnat na výborné grilované kýtě či selátku, jste u nás správně! Naše grilované a pečené speciality vyrábíme s láskou, proto je i jejich chuť tak výjimečná! Neváhejte a objednávejte! Zaručujeme Vám, že s našimi specialitami potěšíte nejen chuťové buňky.


Řeznictví, uzenářství Opava, profesionální výroba a prodej - maso, uzeniny, speciality

Řeznictví, uzenářství Opava, profesionální výroba a prodej - maso, uzeniny, speciality

Pokud přemýšlíte nad tím co jíte, tak si přijďte vybrat maso a masné výrobky do Řeznictví a Uzenářství Lukaš Gebauer v Opavě. V naší firmě si můžete být jistí poctivostí a kvalitou výrobků a zaručeně si pochutnáte. Řeznictví, uzenářství Lukáš Gebauer nabízí výrobu a velkoobchodní prodej: -uzeniny -maso -polosuché salámy -škvařené výrobky -pečené výrobky -uzené slaniny -uzené vařené výrobky -šunkové výrobky -játrové výrobky a pomazánky -vařené výrobky -speciality -salámy -sekané masné výrobky Díky naším výrobkům je snadné uspokojit chuťové buňky a díky naší poctivosti budete spokojeni Vy i Vaše peněženka.