Poptáváme nástřik menších součástí zinksilikátem

Poptáváme nástřik menších součástí zinksilikátem

Poptáváme nástřik zinksilikátem u menších součástí.

Popis:
Hledáme dodavatele nástřiku zinksilikátovou barvou, včetně přípravy povrchu pro nástřik :
- tažených součástí z hliníkových slitin
- součástí z pozinkovaného plechu.

U všech výrobků se bude jednat o opakované série.
Součásti jsou vždy pohledové na vnitřních plochách.

Součásti:
USMĚRŇOVAČ MW7 - č.v. MW7-010C (rozvin. MW7-011C). Prosíme o nabídku na 25 ks, 50 ks a 100 ks.
Povrch: Pragokor Metal Antik (antracit odstín)

TRYCHTÝŘ SR500 - č.v. MR3H003D, prosíme o nabídku na 100 ks, 150 ks a 200 ks.
Povrch: Pragokor Metal E (čistě šedý odstín)

TRYCHTÝŘ SR200 - č.v. MR203B, prosíme o nabídku na 100 ks, 150 ks a 200 ks
Povrch: Pragokor Metal E (čistě šedý odstín)

Upozorňujeme, že na kvalitu ( estetický vzhled ) výsledného povrchu, máme náročnější požadavky, než jaké jsou běžně při aplikacích zink- silikátových nástřiků požadovány. Standardní určení zinksilikátu je pro dosažení ochrany konstrukcí proti korozi a kvalita nástřiku může být tedy při těchto aplikacích až druhořadá. U našich výrobků budeme zink- silikátový nástřik používat pro jeho specifické vlastnosti, nikoli jako ochranu proti korozi. Stříkané povrchy jsou pohledové, jejich dobrý estetický vzhled je nutný. Naše poptávka je tedy určena spíše pro lakovny, které nemají problémy s realizací kvalitního nástřiku a zároveň jim nebude činit problém občas vyměnit jejich standardně požívané materiály za zinksilikát, než pro společnosti, které, jak bylo již výše vedeno, již aplikují zinksilikát např. na stavební konstrukce.

Výkresy naleznete zde: https://mega.nz/#F!MY81QDQR!k9V0mOjckHJml8vVsN6mow

Vaše konkrétní nabídky s cenami, prosíme, zasílejte na e-mail.
Poptávka byla vložena dne:
10.03.2017 09:03

Platnost poptávky:
10.04.2017 07:27

Kontaktní osoba:
Meteoservis v.o.s., Robert Kroupa

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Strakonice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Fosfátování - fosfátovací linka s možností pokovení

Fosfátování - fosfátovací linka s možností pokovení

Fosfátování - povrchová úprava, kdy se na povrch povlakovaného kovu vylučují nerozpustné fosforečnany - povlak vzniká reakcí iontů z pracovní lázně s ionty rozpuštěnými z povrchu povlakovaného kovu. Manganatý fosfát - mangano fosfátové povlaky jsou schopny omezit riziko zadření točivých soukolí a automobilový průmysl jej užívá při úpravě jednotlivých ozubených kol ve složitých převodových systémech - mají vysokou tepelnou odolnost a jsou vhodné i pro součástky zatížené třením. Zinečnatý fosfát - povlak vhodný zejména jako povrch před následným lakováním, nebo bývá využíván jako elektrická izolace. Pracovní prostor: šířka – 500 mm výška – 800 mm délka – 1300 mm. Lázně nové generace jsou mimořádně šetrné k životnímu prostředí a vytvářejí vysoce kvalitní povrchy.


Odborné nátěry ocelových konstrukcí, tryskání, pískování rychle a kvalitně

Odborné nátěry ocelových konstrukcí, tryskání, pískování rychle a kvalitně

Práce realizujeme po celé Moravě a Čechách a řadíme se mezi nejvýznamnější firmy v tomto oboru, díky našim dlouholetým zkušenostem. Čištění povrchů provádíme tryskáním: - suchým, které je účinné pro čistění starých nátěrů, rzí, okují a provádí se pomocí křemičitého písku, ekologické strusky, syntetické drti, ocelové nebo litinové drti a korundu, - mokrým, pomocí tlakové vody s příměsí křemičitého písku. Vlastníme tryskací box s rozměry 5x4x15 cm a pro materiál větších rozměrů máme připraven volný prostor pro tryskání. Následně provádíme také nátěry pomocí vysokotlakého bezvduchového stříkacího zařízení společnosti Wagner, Graco, Larius. Tyto zařízení jsou schopny dosáhnout tlaku až 400Atm. Nátěrové hmoty: - syntetické, - epoxidové, - polyeuretanové, aj. Povrchová úprava kovů je velmi důležitá, protože napomáhá snižovat náklady na opravy a údržbu a proto jsou na ni kladeny také vysoké nároky. Proto neváhejte a kontaktujte nás, odvádíme kvalitní práci, se kterou budete jistě spokojeni i Vy.


Průmyslová lakovna - mokré, práškové lakování, nátěry

Průmyslová lakovna - mokré, práškové lakování, nátěry

Potřebujete v Jihlavě najít průmyslovou lakovnu, která Vám udělá mokré nebo práškové lakování a jiné nátěry? Pak se zastavte na naší provozovně, kde se o vše postaráme! Lakovací box je velký 4,5×4,5×18m. Lakujeme veškeré díly od malých kusů až po velké konstrukce, nákladní vozy, autobusy i přívěsy. Nátěrový systém, který bude aplikován na daný předmět si zákazník vždy volí sám. Pokud si nebudete vědět rady, samozřejmě Vám rádi poradíme. Na přání klienta můžeme práci udělám přímo u něj doma. Provádíme nátěry, nástřiky i vysokotlaké nástřiky. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Povrchové úpravy kovů Hodonín, eliminace koroze kovů, práškové lakování, tryskání

Povrchové úpravy kovů Hodonín, eliminace koroze kovů, práškové lakování, tryskání

EMILAK, spol. s r.o. Hodonín Nechcete, aby zreznul nějaký důležitý kovový díl? Potřebujete eliminovat kozori na kovových materiálech? Od toho jsme tu my a účinně prodloužíme životnost kovových částí. Představujeme Vám firmu EMILAK, spol. s r.o. Hodonín, která se zabývá povrchovými úpravami kovů a svářením kovů. Práce, služby: - povrchové úpravy kovů - práškové lakování - koroze - otryskávání - tryskání - svařování, sváření. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Čejč 2, Hodonín.


Navýšení skladovacích prostor a možnost tryskání větší výrobky díky nové velké výrobní hale

Navýšení skladovacích prostor a možnost tryskání větší výrobky díky nové velké výrobní hale

Hledáte společnost, která zajistí tryskání a práškové lakování i rozměrných výrobků? Požadujete možnost větších skladovacích prostor? Obraťte se na společnost PLADO s.r.o. se sídlem v Ivančicích, která provádí povrchové úpravy pro zákazníky z okolí oblasti Brno-venkov, Znojmo, Třebíč a Pohořelice. Zajistíme tryskání a práškové lakování oceli, pozinkovaných dílů, hliníku a nerezu. Jsme schopni provést i další povrchové úpravy. U větších dílců využíváme ruční tryskání, na automatickém tryskacím stroji zpracováváme menší a středně velké díly. Díky naší nové výrobní hale můžeme tryskat i rozměrnější výrobky. Navíc se nám navýšili skladovací prostory a celkově kapacita. Navíc je nyní i snadnější nakládka a vykládka výrobků. Pořídili jsme nový tryskací stroj. Klademe důraz především na kvalitně odvedenou práci a rychlé dodání, ale i na osobním přístupu k zákazníkům.


Galvanické a chemické úpravy - dekorativní, tvrdé chromování

Galvanické a chemické úpravy - dekorativní, tvrdé chromování

Díky svým zkušenostem ve svém oboru vynikáme rychlostí a především kvalitou zpracování. Působíme nejen v celé České republice, ale také v zahraničí a na Slovensku. Specializujeme se na tyto galvanické a chemické úpravy: Dekorativní chromování - prováděno na vrstvu duplexního niklu, díky kterému dosáhneme vysokého lesku, stálosti a vysoké kvality kovového povlaku Tvrdé (technické) chromování - tomuto typu galvanického pokovení se také říká tvrdochrom - využívá se při opravách hřídelí nebo jiných opotřebovaných strojních součástí kde je potřeba navýšit objem materiálu na původní rozměry. Jsme členem skupiny Brano Group a našim zákazníkům poskytujeme jen ty nekvalitnější produkty.