Horizontální vstřikolis a automatizace

Horizontální vstřikolis a automatizace

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka hybridního (tj. s elektrickou plastifikační jednotkou) vstřikovacího stroje s uzavírací silou 500 tun včetně příslušenství a dodávka automatizovaného pracoviště pro lis 500t. Předmět plnění je rozdělen na 2 dílčí částí, dle tabulky uvedené níže. Bližší specifikace předmětu a podmínek plnění jednotlivých částí zakázky je uvedena v Příloze č. 4 zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
17.02.2017 08:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
WITTE Nejdek, spol. s r. o.

Originální záznam:

Okres:
Karlovy Vary

Hlavní místo plnění:
Karlovarský kraj

Platnost veřejné zakázky:
27.03.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
WITTE Nejdek, spol. s r. o.

Zadavatel IČ:
40525881

Zadavatel ulice:
Rooseveltova 1299

Zadavatel PSČ:
362 21

Zadavatel obec:
Nejdek

Kontaktní osoba:
Ing. Eva Rudolfová

Zadavatel telefon:
+420 731 653 095


Zadavatel web:
http://www.witte-automotive.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31720000-9
Elektromechanická zařízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elektrické přímočaré leštění Praha – leštění forem a nástrojů

Elektrické přímočaré leštění Praha – leštění forem a nástrojů

Pracujete ve Vaší výrobě s přístroji na leštění forem a nástrojů? Pak Vás jistě zaujme nabídka zařízení na elektrické přímočaré leštění, které dodává společnost NOVAPAX CZ s.r.o. z Prahy. Přístroje na elektrické přímočaré leštění dodáváme se zárukou odborného záručního i pozáručního servisu a široké nabídky spotřebního materiálu. Garantujeme jejich dlouhou životnost a snadnou ovladatelnost. Pokud Vás nabídka zaujala a máte k produktu dotazy, neváhejte se obrátit rovnou na zástupce společnosti NOVAPAX CZ s.r.o.


Servis, oprava kardanových hřídelí a průmyslových pohonů

Servis, oprava kardanových hřídelí a průmyslových pohonů

Hledáte společnost, která se Vám postará o opravu kardanových hřídelí? Pak jsme tu pro Vás! Vlastníme klasické obráběcí stroje, pracoviště pro vyvažování kardanových hřídelí, osazené vyvažovacím zařízením ad. Oprava kardanových hřídelí: -dle požadavku klienta i na počkání. -spojovacích a kloubových hřídelí, zejména pro silniční motorová vozidla, stavební a průmyslové stroje. Pro rychlou opravu a servis se objednejte on-line prostřednictvím formuláře, který naleznete u nás na stránkách.


CNC portálová centra – krytovaná, otevřená, moderní stroje pro přesné obrábění obrobků

CNC portálová centra – krytovaná, otevřená, moderní stroje pro přesné obrábění obrobků

Machine Group s.r.o. produkuje více než 185 modelů CNC obráběcích strojů a patří mezi největší výrobce na světě s certifikátem v oblasti řízení kvality TÜV ISO 9001 a mnoha získanými oceněními z mezinárodních strojírenských veletrhů. Naši odborníci s dlouholetou praxí ve strojírenství Vám zajistí kompletní služby včetně záručního a pozáručního servisu, dodávky originálních náhradních dílů a jiných požadavků. CNC portálová centra – krytovaná (DMC série): (Tuhé vertikální frézovací centra pro obrábění obrobků větších rozměr.) CNC portálová centra – otevřená (SDMC série) (Tuhé vertikální frézovací centra pro obrábění obrobků extra velkých rozměrů.) Tyto CNC portálová centra - krytovaná, otevřená, mají možnosti výběru: -otáček vřetena -výkonu a typu vřeten -úhlových hlav s automatickou výměnou -multifunkčních pěti-osých hlav -řídicího systému a dalšího příslušenství včetně elektronické kompenzace teploty Řídicí systémy Fanuc, Heidenhain a Siemens. Více v katalogu DMC série. CNC portálová centra (řada GMC 8000) -vysoce tuhý 5-osý stroj, zkonstruován pro obrábění lisovacích nástrojů a forem -5-osé obrábění dosažené multifunkční frézovací hlavou -pevně uložený obrobek k dosažení vysoké kvality povrchu -vysoká produktivita dosažená hrubováním a dokončovacím obráběním při jednom upnutí -ergonomická obsluha stroje z důvodu dobrého přístupu do pracovního prostoru -velmi kompaktní stroj, velký pracovní prostor při poměrně malém nároku na prostor -vynikající poměr ceny a výkonu


Ultrazvuková zařízení pro náročné průmyslové odmašťování a čištění dílů - výroba

Ultrazvuková zařízení pro náročné průmyslové odmašťování a čištění dílů - výroba

Firma SUMMA spol. s r.o. je specialistou na vývoj, výrobu a prodej ultrazvukových zařízení. Pokud hledáte zařízení, které bude vhodné pro náročné průmyslové odmašťování a čištění dílů, pak zvolte výkonné kompaktní zařízení ATTOL. Ultrazvuková zařízení ATTOL: - je vhodné pro odmašťování a čištění jednodušších i geometricky náročných dílů znečištěných olejem nebo emulzemi - také umožňuje čištění nejen postřikem, ale i ponorem, případně použitím ultrazvuku, díky čemuž dosáhnete vysokého stupně čistoty před montáží. Veškerá ultrazvuková zařízení jsou dodávány po celé České republice, na Slovensko a do zahraničí.


Půjčovna zařízení pro instalaci sítě - 3D svářečka, zafoukávačka optických kabelů, certifikační měřák

Půjčovna zařízení pro instalaci sítě - 3D svářečka, zafoukávačka optických kabelů, certifikační měřák

Hledáte zařízení pro instalaci telekomunikačních a datových sítí a rádi by jste si jej jen vypůjčili? Naše půjčovna nabízí široký sortiment zařízení, které Vám přijdou vhod právě při práci s instalačním materiálem. Vybírat můžete z tohoto zařízení, které u nás lze zapůjčit: - 3D optická svářečka Fitel S153A. - certifikační měřák Wire Expert WX4500 cat.5e, cat.6a. - foukačka optických kabelů (vhodné pro průměry 3-10mm). - mobilní kompresor Kaeser M17. - OTDR měřící přistroj pro optické trasy. - laminátové protahovací pero (délka 200m). - set lámačky a kleští pro montáž optického rychlokontektoru. - set dvou odvíječek na kabelové cívky. Vsaďte na naše kvalitní servisované zařízení, díky kterému bude instalace datových a telekomunikačních sítí hračka!


Optické třídiče - pro kávu, semínka, sklo, rýži, oříšky, sůl, plasty i kovy

Optické třídiče - pro kávu, semínka, sklo, rýži, oříšky, sůl, plasty i kovy

Chcete oddělit kvalitní materiál od zmetkového? Pak si pořiďte optické třídiče od firmy JELÍNEK - TRADING spol. s r.o., která působí po celé České republice. Dodáme Vám barevné optické třídiče, které ve vašem provozu zajistí na výstupu jen kvalitní vytřízené zboží. Naše optické třídiče mají mnoho výhod a vlastností: - jsou přesné jako lidské oko - můžete je nastavit pro různé defekty - obsahují moderní software v českém jazyce - ovládaní je velice jednoduché. Součástí třídičů je několik digitálních kamer pro ještě lepší výsledky. Samozřejmostí je zkouška třídiče přímo u nás. Přijďte si ho k nám vyzkoušet, aby jste viděli jeho funkčnost přímo na vzorku vaší kávy, rýže, plastu či jiného zboží. Zmetkový materiál je vystřelován stlačeným vzduchem do jiného výstupu, tím budete mít na výstupu pro zákazníky jen kvalitní produkt. Pokud potřebujete na třídiče napojit různé potrubí či dopravníky rádi Vám vyhovíme. Optické třídiče naprogramujeme pro vaši aplikaci, můžete tedy třídit tyto materiály: - obilná zrna - plasty - káva - kovy - semínka - sklo - rýže a oříšky - sůl a jiné minerály.