Poptávám revizi rozvadečů

Poptávám revizi rozvadečů

Poptávám revizi rozvaděčů pro výstavařskou činnost. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
17.02.2017 08:26

Platnost poptávky:
17.03.2017 07:55

Kontaktní osoba:
Jaroslav Svoboda

Kontaktní email:

Telefon:
+420 776 864 095

Okres:
Vyškov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Služby energetickým společnostem Dobřichovice – vyškolený personál, kvalitní technika

Služby energetickým společnostem Dobřichovice – vyškolený personál, kvalitní technika

Firma ELEKTROMONTÁŽE s.r.o. v Dobřichovicích nabízí své služby se zárukou pravidelně školeného personálu a kvalitní technikou a mechanizací energetickým společnostem. Nabízíme opravy, dodávky či montáže veřejného osvětlení, venkovních nebo kabelových distribučních sítí pro NN i VN, zhotovení přípojek nízkého i vysokého napětí nebo připojení výroben elektrické energie do distribuční soustavy. Toto vše nabízíme včetně potřebné projektové dokumentace až do vydání stavebního povolení. Pokud Vás nabídka služeb firmy ELEKTROMONTÁŽE s.r.o. určená energetickým společnostem zaujala nebo pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat.


Ochrana okapů a okapových svodů před zamrzáním - FreStop

Ochrana okapů a okapových svodů před zamrzáním - FreStop

Ochrana okapů před mrazem FroStop Black GM Vám zajistí ochranu střechy i okapů před poškozením. Voda, led i sníh hladce odtečou a nezpůsobí žádné škody a rampouchy už si na Vás nepřijdou. Kabel FroStop se umísťuje přímo a rovně na potrubí na potrubí, pod izolaci, nebo rovně do okapového žlabu. Kabely FroStop jsou nejen spolehlivé, ale zároveň velmi bezpečné. Samoregulační kabely se nepřehřívají, ani když jsou překřížené. Chcete, aby Vaše okapy, střecha a všichni kdo se pod nimi nachází, byli v bezpečí? Ozvěte se nám, rádi Vám to zajistíme.


Průmysl - výrobce přístrojové transformátory vnitřní a venkovní

Průmysl - výrobce přístrojové transformátory vnitřní a venkovní

Hledali jste výrobce průmyslových přístrojových transformátorů? Pak jste nalezli správnou firmu. KPB INTRA s.r.o. je vývojová a výrobní firma na přístrojové transformátory napětí a proudu, transformátory nízkého napětí, speciální transformátory I je výrobce dobíjecích stanic pro elektromobily. Vyrábíme pojistkové patrony, pojistková pouzdra, senzory a systémy detekce napětí, podpěrné izolátory, průchodkové izolátory, epoxidové dílce, grafitové dílce, kompozitní izolátory. Nakupujte přímo od výrobce. Na všechny výrobky Vám garantujeme záruku 36 měsíců. Pro naše zákazníky provádíme úřední ověření schválených transformátorů v našem nezávislém Autorizovaném metrologickém středisku a to pro následující země: Česká Republika, Slovenská Republika, Rusko, Ukrajina, Bělorusko, Maďarsko, Rumunsko,Kazachstán, Německo, Polsko.


Volné pracovní místo na pozici elektrikář, sanační specialista

Volné pracovní místo na pozici elektrikář, sanační specialista

Toužíte po změně zaměstnání? Jste vyučeným elektrikářem s bohatými zkušenostmi, který by rád zúročil své dovednosti v silné a stabilní firmě? Pak jste tu správně! Renomovaná sanační společnost Mibag s.r.o. hledá do svého týmu pracovité a spolehlivé kolegy na pozici elektrikář, sanační specialista, ve městech Praha, Brno, Liberec a Šumperk. Mibag s.r.o. pomáhá lidem při odstraňování škod po požárech a při vysoušení objektů. Ve svém oboru máme více jak 10leté zkušenosti a působíme nejen po České republice, ale také na Slovensku, Rakousku a v Německu. Klademe důraz na profesionalitu, důvěryhodnost a spokojenost našich zaměstnanců. Vážíme si dobře odvedené práce, dokážeme ji náležitě ohodnotit a poskytnout našim lidem kvalitní pracovní prostředí a příležitost k rozvoji. Přidejte se do našeho týmu. Více informací k uvedené pracovní pozici naleznete na http://mibag.cz/elektrikar-sanacni-specialista.


Elektromontážní práce - elektromontáže, montáž vedení VN, NN, veřejné osvětlení

Elektromontážní práce - elektromontáže, montáž vedení VN, NN, veřejné osvětlení

Pokud potřebujete jakékoliv elektromontážní práce v okolí Ostravy a Karviné, neváhejte se obrátit na společnost Eltom s.r.o. Vyskytujeme se na trhu již dlouho, proto máme bohaté zkušenosti s elektromontážemi a disponujeme dopravními a mechanizačními prostředky, proto pro nás nic není problém. Naše firma Vám zajistí: - komplexní elektromontáže - montáž, údržba, servis, opravy veřejného osvětlení - montáž vedení VN, NN - projekce elektrických zařízení - revize, opravy, zkoušky , montáž, instalace vyhrazených elektrických zařízení - domovní přípojky - výstavba nových kabelových vedení - výroba rozvaděčů nízkého napětí. Našim hlavním cílem je splnit požadavky dle zákazníka, který bude maximálně spokojen s našimi službami!


Centrální řídící a monitorovací systém budov - regulace

Centrální řídící a monitorovací systém budov - regulace

Inteligentní budova a jejich složitý centrální řídící a monitorovací systém vyžaduje odborníky na zpracování projektové dokumentace. Firma AZ elektroprojekce s.r.o. z Prahy nabízí tým vyškolených pracovníků, kteří se zabývají regulací a měřením centrálního řídícího a monitorovacího systému budov, zpracováním projektové dokumentace se zaměřením na plynulý chod systému vzduchotechniky, klimatizace, topení, chlazení, zdravotechniky. Odborné služby regulace a měření centrálního řídícího a monitorovacího systému inteligentních budov poptávejte u firmy AZ elektroprojekce s.r.o.