Vydávání novin Kraj Vysočina včetně realizace jejich multimediálního obsahu

Vydávání novin Kraj Vysočina včetně realizace jejich multimediálního obsahu

Účelem zadávacího řízení je uzavření smlouvy, na základě které se vybraný dodavatel zaváže pro zadavatele zajišťovat vydávání kompletního informačního měsíčníku pro občany Kraje Vysočina (dále jen „periodikum“) a přípravu a publikování multimediálního obsahu v synergickém propojení s vydávaným periodikem.
Veřejná zakázka vložena:
06.02.2017 08:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Kraj Vysočina

Originální záznam:

Okres:
Jihlava

Hlavní místo plnění:
Kraj Vysočina

Platnost veřejné zakázky:
10.03.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
18 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Kraj Vysočina

Zadavatel IČ:
70890749

Zadavatel ulice:
Jihlava, Žižkova 1882/57, PSČ 587 33

Zadavatel PSČ:
587 33

Zadavatel obec:
Jihlava

Kontaktní osoba:
Mgr. Lukáš Nezpěvák

Zadavatel telefon:
+420 221 412 611

Fax:
+420 222 254 030

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.kr-vysocina.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79800000-2
Tiskařské a související služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Produkty z oblasti tisku a zpracování papíru Praha – etikety, visačky, parkovací lístky

Produkty z oblasti tisku a zpracování papíru Praha – etikety, visačky, parkovací lístky

Nejen visačky, kancelářské papíry, samolepicí etikety, parkovací lístky nebo roličky do pokladen, ale i ostatní produkty z oblasti tisku a zpracování papíru nabízí společnost TECOM paper, s.r.o. z Prahy. Garantujeme kvalitně odvedenou práci, včasné plnění sjednaných termínů a široký výběr možností zpracování Vaší zakázky. To vše díky profesionálnímu zázemí, které nám umožňuje tisk na papír, termopapír a všechny druhy fólií. Digitální tisk je umožněn až do šířky materiálu 516 mm. Dále nabízíme knihtisk, horkou ražbu, flexotisk a samozřejmě laserový nebo klasický výsek. V případě zájmu o naše služby tisku a zpracování papíru neváhejte využít našeho poptávkového formuláře na stránkách společnosti TECOM paper, s.r.o. nebo nás osobně kontaktovat.


Digitální, ofsetový a velkoplošný tisk, kopírování, grafické studio

Digitální, ofsetový a velkoplošný tisk, kopírování, grafické studio

Potřebujete graficky navrhnou a velkoplošně vytisknout plakát, leták či firemní materiál? Neváhejte a kontaktujte naši společnost DTP centrum, v.o.s., která sídlí ve městě Svitavy – Předměstí, a nechte veškeré práce na profesionálech. Specializujeme se na tiskařské práce digitálního a ofsetového tisku, v barevném či černobílém provedení, v klasických i velkoplošných formátech. V našem studiu provádíme i grafické návrhy a vypracováváme podklady pro tisk dle požadavků zákazníka. Naše portfolio služeb je rozšířeno o laserové gravírování, výrobu razítek, knihařské zpracování, skenování a kopírování.


Inzertní noviny ORIN patří do každé domácnosti

Inzertní noviny ORIN patří do každé domácnosti

Inzertní noviny ORIN Týniště nad Orlicí je čtrnáctideník určen pro soukromou či firemní inzerci. Čtrnáctideník pro Rychnov, Náchod, Ústí nad Orlicí a přilehlé oblasti. Z našich novin se dozvíte vše co vás zajímá. Nyní v čtrnáctideníku ORINU objevíte aktivní www stránky, aktuální přehled kulturních, společenských a sportovních akcí, přehlednou řádkovou inzerci, pracovní příležitosti, možnosti brigád, stále nové inzeráty a mnoho dalšího. Na naše inzertní noviny ORIN pro Hradec Králové a okolí se můžete těšit v pravidelných termínech.


ORIN – inzertní noviny Hradec Králové

ORIN – inzertní noviny Hradec Králové

ORIN - inzertní noviny pro Hradec Králové a přilehlé oblasti. Nyní v čtrnáctideníku ORINU objevíte aktivní www stránky, aktuální přehled kulturních, společenských a sportovních akcí, přehlednou řádkovou inzerci, pestrost grafického zpracování, stále nové inzeráty a mnoho dalšího. Na naše inzertní noviny ORIN pro Hradec Králové a okolí se můžete těšit v pravidelných termínech. Najdete nás buď ve Vašich schránkách nebo na webu http://www.orin.cz/ .


Nejlevnější tisk firemních materiálů, katalogů, vizitek, letáků, knih

Nejlevnější tisk firemních materiálů, katalogů, vizitek, letáků, knih

Firmy i jednotlivci z regionu Holešov, Kroměříž mohou své požadavky na tisk vizitek, katalogů, knih, plakátů, letáků a firemních materiálů směrovat na Tiskárnu KODIAK print, která patří mezi nejlevnější dodavatele. Moderní vybavení tiskárny je zárukou vysoké úrovně polygrafických služeb a kvality výrobků. K dispozici má prvotřídní tiskové stroje i knihařské stroje pro zpracování tiskovin. Poradí si i s nadstandardními požadavky, pokud jde o netradiční zpracování či speciální materiály. Používané tiskové technologie: - archový ofsetový tisk - velkoplošný digitální tisk. Polygrafické výrobky: - letáky, plakáty i velkoplošné, formuláře, dopisní papíry, doklady - katalogy, kalendáře, brožury - knihy a časopisy formátu A5 až B4 - mapy do formátu A2 - pohlednice A6, panoramatické pohlednice a leporela - vizitky, etikety, visačky, samolepky - krabičky, lepené bloky, obaly - vysekávané obálky.


Regionální zpravodajství z Opavska - Týdeník Region

Regionální zpravodajství z Opavska - Týdeník Region

Dovolujeme si Vám nabídnout vydání týdeníku REGION OPAVSKO, který vychází každý týden s programem TV POHODA. Jedná se o zpravodajský týdeník přinášející aktuality z oblasti: - Politiky - Společnosti - Ekonomiky - Kultury - Sportu. Podívejte se na zajímavé akce v kultuře, tipy na volný čas, televizní program, unikátní horoskop Prajzáka a jeho krimi zpravodajství, fotografie nedávno zesnulých či čerstvě narozených. REGION OPAVSKO zaujme každého, protože: - je dominantní tiskovinou na trhu během krátké doby - má 15 000 kusů výtisků týdně - je jednička na mediálním trhu - zaměření novin je lákavé pro všechny věkové i sociální skupiny obyvatel - efekt inzerce je dlouhodobý - nabízí různé formy inzerce - PR články, oborové přílohy, plošné inzerce. Nezapomeňte si koupit jediný samostatný regionální týdeník REGION OPAVSKO! Koupí REGIONU OPAVSKO podpoříte Charitu Opava. REGION OPAVSKO vychází vždy v pondělí odpoledne, kdy je pomocí kolportérů prodávám v ulicích Opavy. Od úterního rána je k dispozici na stáncích PNS a dalších prodejních místech v celém okrese Opava. Příjemné čtení Vám přeje Vaše redakce REGIONu OPAVSKO