Poptávám vývoz septiku

Poptávám vývoz septiku

Poptávám vývoz septiku.
Poptávka byla vložena dne:
11.01.2017 11:00

Platnost poptávky:
11.02.2017 10:44

Kontaktní osoba:
Hurychová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 605 581 938

Fax:
+420 605 581 938

Okres:
Svitavy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čištění komunikací Praha 9 – pravidelné nebo jednorázové

Čištění komunikací Praha 9 – pravidelné nebo jednorázové

Nesete odpovědnost za čistotu komunikací ve Vašem městě, obci nebo výrobním areálu? Staví se u Vás a potřebujete uklidit parkoviště nebo jakoukoliv jinou plochu? Postihla Vaši ulici havárie vody a je třeba po opravě zařídit úklid? Firma Autodoprava Karel Rys z Prahy 8 nabízí jednorázové i pravidelné čištění komunikací. Pro čištění komunikací jste plně technicky vybaveni, máme výkonné stroje a vyškolený personál. Zařídíme jak samotné čištění, tak například odvoz zeminy po opravách vozovky nebo chodníků. Pokud Vás nabídka zaujala a využijete naše služby, neváhejte se s dotazy obrátit na firmu Autodoprava Karel Rys.


Nakládka a odvoz odpadů Chomutov – přistavení kontejneru u zákazníka

Nakládka a odvoz odpadů Chomutov – přistavení kontejneru u zákazníka

Představuje pro Vás kovový odpad problém, protože nevíte, kam s ním? Pokud jste z Chomutova a okolí, vyřeší za Vás tento problém společnost Štoky s.r.o., která nabízí služby nakládky a odvozu kovových odpadů. Máte kovového odpadu skutečně hodně? Pak přistavíme kontejner přímo k Vám. Pracujeme jak pro fyzické osoby, tak pro velké podniky, k vážení kovového odpadu využíváme přesné digitální váhy. Neztrácejte čas s kovovým odpadem, nakládku a odvoz včetně pozdějšího zpracování zajistí firma Štoky s.r.o.


Vývoz septiků a žump Opava

Vývoz septiků a žump Opava

Firma AGIPP-ILLÍK řeší vývozy: -žump -septiků -kalů -kuchyňských tukových lapolů -a dalších tekutých odpadů Firma zajišťuje odvozy a čištění odpadních vod po celém Moravskoslezském kraji. AGIPP-ILLÍK disponuje specializovanými vozy, a poskytuje různé druhy nástavců a přechodek na hadice. Naši pracovníci Vám pomůžou s řešením pro složitější místa čerpání odpadů. Můžete se spolehnout na profesionalitu a specializované prostředky, které nám umožňují: -čerpat až 30 metrů od septiku -čerpání do hloubky až 6 m -čerpání až 11 m3 s obsahem čerpání až 11 kubíků -vybrání odpadních vod až do hloubky 10 m kalovým čerpadlem AGIPP-ILLÍK poskytuje služby firmám, které zajišťují monitoring kanalizace, pronájem mobilního WC, také odvodňování výkopů, vrtů apod Zajistíme Vám celoroční vývozy a pohotovostní služby. (havarijní situace - víkendy, svátky) Na cenně se domluvíme, dle individuálních potřeb zákazníka.


Skládka pro uložení, skládkování stavebních odpadů, suti

Skládka pro uložení, skládkování stavebních odpadů, suti

Skládkování stavebních odpadů nabízí Kamenolom Žlutava s.r.o. . Skládka slouží pro uložení nezávadných odpadů ze stavby - suti, cihel, kamene, odpadního písku, výkopové zeminy. Nachází se v obci Napajedla, nedaleko Zlína a Uherského Hradiště. Naše firma má k dispozici nákladní vozidla a postará se tedy i o odvoz a ukládku stavebního odpadu. Musí jít o ekologicky nezávadné materiály. Bližší informace na tel.: 603861280.


Přistavení kontejnerů Valašské Meziříčí – odvoz stavebního odpadu a sutí

Přistavení kontejnerů Valašské Meziříčí – odvoz stavebního odpadu a sutí

Překáží vám nepotřebný stavební odpad a nevíte kam s ním? Pak vám s tímto pomůžou technické služby ve Valašském Meziříčí, které vám poskytnou přistavení a odvoz kontejnerů. Zajistíme vám jednorázové, ale také pravidelné přistavení kontejnerů s obsluhou. Odvoz naplněných kontejnerů provádíme moderními vozdily splňující ekonomické normy. Kontejnerové systémy od firmy Marius Pedersen a.s. jsou ideální pro sběr: - stavebního odpadu a sutí - průmyslových, nebezpečných odpadů - druhotných surovin - odpady z obchodních domů nebo zemědělských podniků. TS Valašské Meziříčí s.r.o. - pořádek dělá přátelé !


Skládka pro uložení stavebního odpadu, suti, výkopové zeminy

Skládka pro uložení stavebního odpadu, suti, výkopové zeminy

V regionu Zlín, Uherské Hradiště můžete pro uložení stavebního odpadu, suti či výkopové zeminy využít skládku Kamenolomu Žlutava u obce Napajedla. Skládka slouží pro uložení nezávadných odpadů ze stavby - cihly, kámen, beton, suť, odpadní písek, jíl, výkopová zemina. Zbytkový odpad ze stavby či z terénních prací po dohodě odvezeme. K dipozici jsou Vám naše nákladní vozy. Kontaktujte nás na tel.: 603861280.