Dodávka zemného plynu pre zmluvné obdobie od 01.05.2017 do 30.04.2018

Dodávka zemného plynu pre zmluvné obdobie od 01.05.2017 do 30.04.2018

Predmetom zákazky je pravidelná dodávka zemného plynu v predpokladanom objeme 4700 MWh pre zmluvné obdobie od 00:00 hod.SEČ dňa 01. 05. 2017 do 24:00 hod.SEČ dňa 30. 04. 2018 vrátane jeho prepravy distribučnou sústavou do odberného miesta odberateľa a prevzatia zodpovednosti za odchýlku v kvalite zodpovedajúcej technickým podmienkam prevádzkovateľa distribučnej siete, za dodržania platných právnych predpisov SR, technických podmienok a prevádzkového poriadku prevádzkovateľa distribučnej siete a garancia dodávky po celú dobu platnosti zmluvy.
Veřejná zakázka vložena:
11.01.2017 08:03

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
10.03.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
142 723 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.

Zadavatel IČ:
35971126

Zadavatel ulice:
Pod Krásnou hôrkou 1

Zadavatel PSČ:
833 48

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontaktní osoba:
Elena Lukáčová

Zadavatel telefon:
+421 232 321 829

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.nusch.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

09123000-7
Zemný plyn

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ušetřete za energie – levný plyn a elektřina pro domácnosti a firmy

Ušetřete za energie – levný plyn a elektřina pro domácnosti a firmy

Chcete ušetřit náklady za plyn a elektřinu? Proveďte si srovnání ceny energií u více dodavatelů – nejvýhodnější cena na dodávku zemního plynu a elektřiny je při odběru energií od jednoho dodavatele. Firma LAMA energy a.s. je český dodavatel energie s těžbou ropy a plynu v České republice, je součástí skupiny Lama Energy Group. Ikdyž na trhu energií v ČR figurují dominantní dodavatelé, nabízíme dodávku a prodej levnějšího plynu i elektřiny než konkurence, protože zhruba 25% dodávek plynu je pokryto díky vlastní těžbě na Břeclavsku – Jižní Morava.a 50% dodávek díky nákupu plynu na energetických burzách v období, kdy je nejlevnější. Jsme tedy nezávislí na dodávkách plynu ze zahraničí ! Zvýhodněné ceny máme pro všechny zákazníky – domácnosti i firmy, podnikatelé, velkoodběratelé (teplárny, nemocnice, továrny). Pro společnosti zpracujeme nabídku dodávky energií na míru. Smlouvu můžete uzavřít na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 3 měsíce nebo smlouvu s garancí dodávek na dobu 3 let a možností okamžitého odstoupení při navýšení ceny.


Aukce elektřiny, levná elektřina - snížení ceny elektřiny a plynu

Aukce elektřiny, levná elektřina - snížení ceny elektřiny a plynu

Chcete ušetřit své náklady za energie bez starostí a poplatků? Můžete se s důvěrou obrátit na firmu H-Fuchs Servis, s.r.o., která je obchodním partnerem společnosti eCentre, kde se zaměřují na kompletní optimalizaci nákupních procesů s využitím elektronických nástrojů. Zasloužili se o sdruženou elektronickou aukci na nákup energií. Výsledkem je snížení nákladů a zjednodušení nákupních procesů. H-Fuchs Servis, s.r.o Vám bezplatně porovná Vaše ceny za zemní plyn a elektřinu s cenami z e-aukcí. Pokud chcete vědět jestli můžete platit méně za energie, stačí nám zaslat kopii smlouvy se současným dodavatelem energie, všechny platné dodatky, všeobecné obchodní podmínky a kopii posledního ročního vyúčtování. Ceny prověřujeme pro tisíce firem a domácností, proto neváhejte a kontaktujte nás, prověříme, zda můžete ušetřit!


Zákaznická karta Pražské plynárenské šetří Vaši peněženku i čas

Zákaznická karta Pražské plynárenské šetří Vaši peněženku i čas

Služba Zákaznická karta od společnosti PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ, a. s. šetří svým klientům čas i peněženku. V rámci široké partnerské sítě můžete po jejím předložení čerpat a využívat řadu zajímavých slev a bonusů. V aktuálním katalogu partnerské sítě naleznete renomované cestovní kanceláře, pro milovníky kultury je zde seznam kin a divadel, pro gurmány mnoho restaurací, dále zde naleznete sportovní zařízení a samozřejmě také obchody s oblečením a kosmetikou. Z praktických záležitostí nelze opomenout ani možnost pojištění. Pokud Vás nabídka oslavila, neváhejte se informovat o dalších bonusech a slevách s programem Zákaznická karta od PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ, a. s.?


Plynové kotle a plynové spotřebiče? Pražská Plynárenská vám s výběrem poradí

Plynové kotle a plynové spotřebiče? Pražská Plynárenská vám s výběrem poradí

Uvažujete o zbudování plynové kotelny? Nebo vybíráte nové plynové spotřebiče a nevíte si rady? Využijte poradenské služby společnosti Pražská plynárenská - poradíme vám, jak zemní plyn využít co nejefektivněji. Poradenské služby v naší společnosti se týkají těchto oblastí: - plynové spotřebiče - plynové kotle - plynové kotelny - zhodnocení energie zemního plynu - služby a produkty Pražské plynárenské, a. s. Rádi vám poradíme, jaké plynové spotřebiče si máte vybrat. Seznámíme vás s nabídkou na trhu, technickými parametry jednotlivých spotřebičů i jejich vlivem na životní prostředí. V případě, že už máte plynové spotřebiče vybrané, vám pak poradíme, jak na jejich instalaci, údržbu i servis. Doporučíme vám také nejvhodnější umístění plynových spotřebičů a jejich správné využití. Také v případě, že si chcete koupit plynový kotel, jsme tu ale pro vás. Pomůžeme vám najít nejvhodnější technické, energetické a ekonomické řešení při výstavbě i rekonstrukci plynové kotelny, nabídneme vám nejvhodnější formy financování a dokonce vám pomůžeme vyplnit žádost o dotaci. Dáme vám také všechny potřebné informace o ceně paliv a energií a vypočítáme vám měsíční náklady. Chcete mít jasno v užívání plynových spotřebičů? Nebo si nevíte rady s výběrem kotle? Obraťte se na nás. Poskytneme vám všechny potřebné informace. Zákazníkům PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ navíc nabízíme řadu výhod a bonusů.


Plyn od PRE – programy s fixací cen i bez fixace

Plyn od PRE – programy s fixací cen i bez fixace

Plyn od PRE jsou individuální programy odběru plynu pro domácnosti vytvořené na míru zákazníkům dodavatelem plynu, společností Pražská energetika a.s. Zákazníci si mohou podle individuálních potřeb a možností zvolit program s fixací ceny plynu na dva roky dopředu a tím zajistit lepší plánování výdajů v domácnosti nebo program bez fixace cen s možností kdykoliv změnit produkt. Společnost Pražská energetika a.s. je spolehlivým dodavatelem plynu nejen pro domácnosti s jistotou výhodné dodávky plynu. Informujte se o dalších výhodách planu od PRE na stránkách společnosti.


PRE PLYN FIX – jistota stálé ceny plynu na 2 roky dopředu

PRE PLYN FIX – jistota stálé ceny plynu na 2 roky dopředu

Společnost Pražská energetika a.s. představuje svým zákazníkům, kteří ve své domácnosti využívají plyn na vaření, ohřev vody nebo vytápění, výhodný produkt PRE PLYN FIX, díky kterému se mohou zbavit strachu z nárůstu cen plynu až na dva roky dopředu. při aktivaci produktu se fixací ceny nejen pojistíte proti jakémukoliv růstu cen, ale získáte přehled a možnost plánování výdajů za plyn až na dva roky. Tento produkt zle velmi jednoduše a rychle objednat například na internetových stránkách společnosti.