Poptávám servis kotle značky BAXI

Poptávám servis kotle značky BAXI

Poptávám servis a čištění kotle BAXI ECO 240 FI, 3compact.
Poptávka byla vložena dne:
10.01.2017 15:07

Platnost poptávky:
10.02.2017 14:42

Kontaktní osoba:
MALENAKOVA ALENA,SKOLNI 442,RAJEC-JESTR

Kontaktní email:

Telefon:
+420 773 755 352

Okres:
Blansko

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Revize plynu - plynového kotle po topné sezóně Brno

Revize plynu - plynového kotle po topné sezóně Brno

Topná sezóna je za námi a je potřeba udělat revizi plynového kotle. Firma HUK instalace s.r.o. v Brně provádí tyto kontroly, a pokud je potřeba případnou montáž nového plynového kotle. Zkontroluje Vám úniky v rozvodech plynu. Ať už na rodinném domě, tak i v bytových prostorech i průmyslových objektech. Revize OPZ vč. tlakových zkoušek. Provádíme dodávku i montáž plynových spotřebičů, kotle i plynovodu. Montáže NTL a STL plynovodů a NTL přípojky - ocel i plast. Bližší informace naleznete na webových stránkách.


Vodo topo plyn materiál - prodej instalačního materiálu

Vodo topo plyn materiál - prodej instalačního materiálu

Ucelený sortiment instalačního materiálu najdete na prodejně firmy VTP Pelka s.r.o. ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Na prodej je zde nejen vodo topo plyn materiál, ale také železářské zboží, hutní materiál i sanitární keramika, spojovací materiál, brusivo a další zboží pro řemeslníky i domácí kutily. Prodej instalačního materiálu: -plynové kotle -radiátory - deskové, litinové, hliníkové -termostatické, radiátorové ventily -trubky pro rozvody vody a topení -solární systémy pro ohřev vody a vytápění -sanitární keramika – umyvadla, záchody, vany, sprchové kouty -vodovodní, senzorové baterie -uzavírací armatury -elektromagnetické úpravny vody Inkrust -spojovací materiál -brusivo. Kromě dodávky materiálu zajistíme kompletní vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce. U námi instalovaných produktů vybraných značek zajišťujeme záruční a pozáruční servis.


Revize a kontrola plynového kotle, sporáku a dalších spotřebičů, revizní technik

Revize a kontrola plynového kotle, sporáku a dalších spotřebičů, revizní technik

Pouze pravidelné kontrolování stavu plynového spotřebiče zajistí jeho bezpečný a spolehlivý provoz. Jako majitelé plynového kotle máte tedy povinnost jednou za tři roky nechat provést revizi plynového kotle odborně způsobilou osobou. Neváhejte a objednejte si revizi plynu. Každoroční kontrola se rozhodně vyplatí. Certifikovaný revizní technik Jan Nohava z firmy THERMATIC se postará o vaše plynové spotřebiče. Provádíme: - kontrola plynových spotřebičů - kotle, sporáku, plynovodů, potrubí - revize plynových zařízení, tlakových nádob - preventivní a pravidelný servis - revize pro firmy, podnikatele, majitele bytových domů, bytové družstvo, školy a další instituce, pro rodinné domy a byty - montáže plynových zařízení a spotřebičů - odborná prohlídka kotelny - tlakové a topné zkoušky Jan Nohava z firmy THERMATIC se spolehlivě postará o revize plynu a revize tlakových nádob. V případě zjištěné závady navrhne co nejrychlejší a zároveň nejlepší řešení.


Prodej bezešvých trubek a následný pozink potrubí bezešvého i svařovaného

Prodej bezešvých trubek a následný pozink potrubí bezešvého i svařovaného

Sháníte dodavatele bezešvých trubek, svařovaného potrubí, u kterého si můžete objednat i pozinkování a je na něj spolehnutí? Pak rozhodně neváhejte oslovit společnost General Trading Gate CZ, s.r.o. Prodej: Potrubí bezešvé v jakostech P235TR2 EN10216-1 nebo P235GHTC1 a P265GHTC1 dle EN10216-2 zajišťujeme ze skladů dodavatele. Potrubí svařované pozink dle EN10255 S195T máme skladem v Ostravě. Žárové zinkování poskytuje dlouhodobou ochranu proti korozi v závislosti na tloušťce povlaku, prostředí a provozních podmínek. Zinkování se provádí podle normy EN 10240. Zinkový povlak se nedoporučuje používat pro rozvody horké vody. Hrozí krátká životnost v souvislosti s bodovou korozí.


Potrubní systémy JACOB - eshop, spony, navařovací koncovky, konusy, příslušenství

Potrubní systémy JACOB - eshop, spony, navařovací koncovky, konusy, příslušenství

Potřebujete spolehlivé, kvalitní a přitom jednoduché řešení pro vzduchotechniku a dopravu materiálů? Pak vsaďte na potrubní systémy JACOB, které dodává společnost JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.. Montáž těchto potrubních systému je velice jednoduchá, skládá se podobně jako stavebnice LEGO. Na kvalitu těchto potrubních systému nedáme dopustit. Navštivte náš e-shop a nakupujte nejrůznější příslušenství: - konusy - navařovací koncovky - spojovací Komponenty - spony a rychlospony, spony s tmelem, spony z jednoho kusu - těsnění, těsnění pro zasouvací potrubí - U-Těsnění. Mezi výhody těchto systému Jacob patří zejména pevnost, bezpečnost, flexibilita, těsnost a dlouhá životnost při dobré ceně. Potrubí dodáváme ve variantách ocel s nátěrem RAL 7032, žárový pozink nebo nerez. Na nás se můžete spolehnout - garantujeme rychlé dodání a pomůžeme s výběrem i s montáží. Vyřešíme Vám kompletní vzduchotechniku, odsávání i dopravování materiálu ve všech odvětvích průmyslu. Také Vám rádi poradíme, jak potrubní stavebnicové systémy Jacob navázat na další technologie a optimalizovat tak celý provoz podle Vašich potřeb.


Plynovody, produktovody – odborná montáž, opravy i rekonstrukce

Plynovody, produktovody – odborná montáž, opravy i rekonstrukce

Dbáme především na kvalitu použitého materiálu a odvedené práce. Naši zaměstnanci jsou kvalifikovaní a zároveň velmi spolehlivý. Zabýváme se také prodejem: - trasových uzávěrů pro plynovody, - univerzálních bezúdržbových oplocenek, - svařovaných T-kusů, odboček a kolen. Neváhejte a kontaktujte nás již dnes! Náš personál Vám rád zodpoví veškeré Vaše dotazy!