Poptávám obalový materiál

Poptávám obalový materiál

Poptávám PP nebo LDPE pytlíky o rozměru 160x21, 7 (s klopou 250mm), krycí páska. Prosím o cenu a termín výroby na 5 a 10000 ks.
Poptávka byla vložena dne:
10.01.2017 12:18

Platnost poptávky:
10.02.2017 11:57

Kontaktní osoba:
Šejbl

Kontaktní email:

Telefon:
+420 775 305 255

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba plastových pytlů, sáčků-samonosné pytle, sáčky zip, z PE

Výroba plastových pytlů, sáčků-samonosné pytle, sáčky zip, z PE

Činnost firmy Centroplast Staré Město u Uherského Hradiště je zaměřena na plastové výrobky. Výroba plastových pytlů, sáčků, fólií má u nás dlouhou historii - dodáváme samonosné pytle, zip sáčky, pytle a sáčky z PE, pěnového PE, bublinkové fólie, agrofolie a další. Řešíme kompletní zásobování plasty včetně zajištění dopravy. V současné době jsme schopni nabídnout více než 1000 různých produktů a zároveň vyhovět specifickým požadavkům a vyrobit v krátkém čase různé variace našich produktů. Plastové sáčky pro balení potravinářských, textilních a dalších výrobků: -z polyetylénu v různých barvách, z pěnového PE, z bublinkové fólie -zip sáčky různých rozměrů -rychlo uzavírací sáčky. Plastové pytle: -standardní z polyetylénu, z pěnového PE, bublinkové v barvě černé a modré. Samonosné pytle pro balení potravin, zeminy, hnojiv i stavebních hmot.


Výrobce velkoobjemových vaků k přepravě a skladování sypkých směsí

Výrobce velkoobjemových vaků k přepravě a skladování sypkých směsí

Hledáte ideální řešení pro uskladnění sypkých směsí? Pak se obraťte na společnost Bohemia Bags s.r.o., která se zabývá výrobou velkoobjemových vaků. Vyrábíme a dodáváme velkoobjemové vaky Big-Bagy pro různá odvětví průmyslu a zemědělství. Jsou vhodné hlavně k přepravě a skladování různých druhů sypkých směsí, jako hnojiva, soli, chemikálie, plastikové granuláty, potraviny, krmiva, toxické odpady, ale i cement, minerály, kovy a další materiály. Velkoobjemové vaky vyrábíme z polypropylenových materiálů, jsou odolné proti slunečnímu záření a jsou 100% recyklovatelné. Vaky vyrábíme v různých velikostech a provedeních, snažíme se maximálně vyhovět přání našich zákazníků. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Bublinkové folie - spolehlivá ochrana Vašeho zboží při přepravě

Bublinkové folie - spolehlivá ochrana Vašeho zboží při přepravě

Hledáte-li firmu, která se zabývá výrobou a prodejem kvalitních balících materiálů, pak už nehledejte a podívejte se na brněnskou firmu HB pack s.r.o.. Společnost HB pack s.r.o. se zaměřuje na výrobu a prodej balících materiálů, mezi něž patří především kvalitní bublinkové folie, které ochrání Váš majetek, zboží a výrobky při přepravě. Bublinkové folie chrání hlavně před: - poškozením - znečištěním - vlhkostí Firma vyrábí několik druhů bublinkových folii, na výběr tak máte z: - standardní bublinkové folie (dvouvrstvé, třívrstvé, pětivrstvé folie s průměrem bublinky 10 mm) - perforované bublinkové folie (snadno oddělitelné folie, které ušetří až 40% času při balení a až 30% materiálu) - elastická bublinková folie (velmi pružná folie s až 6x vyšší ochranou proti propíchnutí) - velké bublinkové folie (s průměrem bublinek 30mm, pro těžké zboží či jako výplňkový materiál) - antistatické bublinkové folie (zamezující elektrostatickému náboji, vhodné pro balení elektrostaticky citlivých dílů a zboží) - antikorozní bublinkové folie (pro ochranu kovových výrobků před korozí, vhodná pro dlouhé zámořské přepravy, ochrana až na 24 měsíců) - laminované bublinkové folie (velmi odolná folie vhodná pro těžší předměty, či pro prokládání, znovu použitelná a recyklovatelná) Nenašli jste bublinkovou folii, kterou potřebujete? Pak nezoufejte, firma HB pack s.r.o., je schopná Vám vyrobit bublinkovou folii na míru. Stačí, když se na ni obrátíte a projednáte potřebné parametry. Více informací najdete na webových stránkách.


Prodej rašlových síťovaných pytlů na brambory, ořechy, dříví, štěpku

Prodej rašlových síťovaných pytlů na brambory, ořechy, dříví, štěpku

Pokud sháníte rašlové síťované pytle na ořechy, brambory nebo třeba dříví a nevíte na kterou firmu se obrátit? Pak neváhejte kontaktovat nás! Dodáváme rašlové síťované pytle, které jsou prodyšné a tím umožňují cirkulaci vzduchu uvnitř pytle. Využívají se k balení palivového dříví a štěpků. Pytle dodáváme v různých objemech i barevných provedeních a jsou zdravotně nezávadné. V celém balení je 2 000 kusů, svázaných po 100 kusech. Naše pytle jsou kvalitní, pevné, odolné a za dostupnou cenu. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo nás přímo kontaktujte.


Výroba plachet a opláštění Hradec Králové – opláštění z PVC a technických textilií

Výroba plachet a opláštění Hradec Králové – opláštění z PVC a technických textilií

TEXson, s.r.o. Hradec Králové Firma TEXson, s.r.o. se zabývá především výrobou, pronájem a prodejem plachet a technických textilií. Plachty dokonale zakryjí pergoly a přístřešky, bazény, přívěsy, kontejnery a vozíky, haly, restaurační zahrádky a terasy, jízdárny a pódia. Naše služby pro Vás: - přijedeme až k Vám na místo určení, vše změříme a vyslechneme si Vaše požadavky osobně - zajistíme odvoz hotového výrobku k Vám do firmy či domu.


Fixační fólie - výroba průtažné stretch fólie pro fixaci zboží, výrobků

Fixační fólie - výroba průtažné stretch fólie pro fixaci zboží, výrobků

Pro fixaci i ochranu zboží a výrobků na přepravních jednotkách je ideální průtažná stretch fólie. Společnost Centroplast z regionu Uherské Hradiště vyrábí tyto fixační fólie v přírodní i černé barvě. Stretch fólie velmi dobře přilnou k balenému zboží a chrání ho nejen před mechanickým poškozením, ale i před prachem a vlhkostí. Vynikají vysokou odolností, ale i nízkou cenou. Výroba, dodávka stretch fólie: - v šířce 100, 125, 150, 250, 450, 500 mm - tloušťka fólie 0,017; 0,02 a 0,023 mm. Na zakázku dodáme i fólie atypických rozměrů.